144г. от подвига на Ботев и смелата му чета.

Повече интерес сред местните спамери ще предизвикаш с предлагане на продукт/услуга, която моментално да обявят за скам. С благодарност към Ботев не можеш да им осигуриш възможност да си създадат временна и минимална илюзия за значимост. Визирам sky и придворните му дами. ;)

Иначе, да! Помним, като ни подсетят сирените в 12...
 
giphy.gif
 
Повече интерес сред местните спамери ще предизвикаш с предлагане на продукт/услуга, която моментално да обявят за скам. С благодарност към Ботев не можеш да им осигуриш възможност да си създадат временна и минимална илюзия за значимост. Визирам sky и придворните му дами. ;)

Иначе, да! Помним, като ни подсетят сирените в 12...
bgmama != predpriemach
 
bgmama != predpriemach
Първата подгласничка се включи. Нещо за Ботев или просто се разпозна? :)
 
Госпожата не може да преживее факта, че не е най-желаната жена във форума, а се класира чак на някое си място след майките на въпросните спамери и затова подбра най-подходящата тема да изрази неудовлетворението си.
 
Госпожата не може да преживее факта, че не е най-желаната жена във форума, а се класира чак на някое си място след майките на въпросните спамери и затова подбра най-подходящата тема да изрази неудовлетворението си.
Айде и №2 - Noke, ама с поредния нов акаунт. Що, бе кака, се притесняваш да ме нападаш с титулярния си? :)
Ти си недоволната, не аз.
Напротив, доволна съм. Много ви се радвам. Просто обяснявам на автора на темата на какво се дължи слабия интерес към нея. ;)

Чакаме и третата подгласничка... Обикновено се тагвате.
 
Айде и №2 - Noke, ама с поредния нов акаунт. Що, бе кака, се притесняваш да ме нападаш с титулярния си? :)
Ноке има само симпатии към тебе.
Остава да кажеш че съм бил и новото Блинки.
Тва ми е малко извън стила, да не кажа хептен.

Айде, поизнерви ме оня път в темата за короната...

Ама да ме слагаш в кюпа с хейтърите си, вече отива малко обидно.
 
Ноке има само симпатии към тебе.
Остава да кажеш че съм бил и новото Блинки.
Тва ми е малко извън стила, да не кажа хептен.

Айде, поизнерви ме оня път в темата за короната...

Ама да ме слагаш в кюпа с хейтърите си, вече отива малко обидно.

Ноке не ме кльопа от край време, но не е драма. Имаш правото.
Аз като цяло те харесвам. Даже в образа на Блинки беше по-добър от оригинала. Хареса ми твърдия му и най-после категоричен тон - "трай, че ще те изплющя".
 
Подозирам че "кльопа" по вашия край има различно значение от това по нашия. Ама аз масово се заяждам и с хора дето са ми симпатични. Просто ми е леко дебилно чувството за хумор.

Обаче даже и като Блинки не бих ти написал таквиз неща.
 
@Blinky брат тоя приемат вземи го узъпти малко.
Главата не ми го побира как може в подобна тема за пореден път да се изсере.
 
@Blinky брат тоя приемат вземи го узъпти малко.
Главата не ми го побира как може в подобна тема за пореден път да се изсере.
Не знам какво е "приемат", но допускам, че визираш себе си. Аз поне се включих и по темата, макар и частично. Ти нещо смислено и полуграмотно поне, можеш ли да кажеш?
 
Това момченце Sky много го влече форумната администрация. @Blinky, вземи, моля ти се, и го направи там модератор или нещо от рода. Иначе все така ще се влачи подире ти като кученце и ще те тагва във всеки 2-ри свой пост.
Опазил ни господ! Научно доказано е, че вълкът не е добър пазач на стадото. ;)
 
Чш, ай да оставим хората, дали ни възможността свободно да сА плюемЕ по форумите да си почиват в мир. Мерси.
 
Това момченце Sky много го влече форумната администрация. @Blinky, вземи, моля ти се, и го направи там модератор или нещо от рода. Иначе все така ще се влачи подире ти като кученце и ще те тагва във всеки 2-ри свой пост.
:) Забавно. Няма как да стане. Ще ви изпоизбранира всичките. :)
 

Горе