1500 импресии на търг.

game_pleven

New Member
Рейтинг - 40%
2   3   0
150 000 импресии на търг.

150 000 импресии на търг.
Начална цена 10лв
Минимална стъпка 2лв
Импресиите са на банер в замунда.нет чрез системата на garga.biz
Край на търга 02.07.2010-20.00 часа.
 
Последно редактирано:
От: 1500 импресии на търг.

Не импресии то там по принцип е в кликове но аз ще продавам импресии независимо колко са кликовете банера ви ще стой до 1500 импресии.
 
От: 1500 импресии на търг.

Ако правилно разбирам ще препродаваш реклама, така ли? Ако е така нещо много височка цената ще дойде :) при 1500 импресии ти е нужна поне 30% кликаемост за да свалиш клика на 20 ст.
 
От: 1500 импресии на търг.

Свери си цената.

1500 импресии в Замунда са нищо. Ще докарат 1 клик ако има гола мацка. Или по-малко ако няма.
 
От: 1500 импресии на търг.

1500 импресии в Замунда се правят за има няма 2-3 секунди.. както каза @spy ако имаш късмет ще чукенш 1-2 клика.. според теб струват ли си 10 лева ?
 
От: 1500 импресии на търг.

Пича не е наясно с цените или ни мисли за баламурници. Чак и на търг. А търга може ли да е с подбиване ?
 
От: 1500 импресии на търг.

Вместо да купувате глупости, регистрирайте се в garga.biz и рекламирайте сами.
 
От: 1500 импресии на търг.

Пич, като имаш предвид, че аз продадох 100 000 импресии за 20лв, направи си сметката.
 
От: 1500 импресии на търг.

Ох момчета сега влязох и си чета темата от снощи.Е така е като пишеш в 23,30 ,след работа и вечеря с няколко чашки.Много много се извинявам.Знам доста добре как стоят нещата и импресиите в замунда и сега си се смея на моята тема.Исках да пусна 150 000 импресии но защо 2 пъти съм написал 1500 не знам.Надявам се да ме разберете но вчера бях скапан,седнах да вечерям и после се вижда в темата...................
 
От: 1500 импресии на търг.

Добре първото наддаване е на лице.Дано потръгне търга.
 
От: 1500 импресии на търг.

Дигам 12 от мен.

Не би било коректно да ти приемат бида. Пише, че крайната дата е 2 юли така, че аз съм победителят. Само дето организатора нещо липсва...
 
От: 1500 импресии на търг.

Fozzy е прав,няма да ти зачета наддаването, понеже той си ги спечели.Fozzy пиши ми на лс, да ти кажа къде да пратиш паричките, да ми дадеш банер и сайт.
Амиго ако искаш след неговите мога и на теб да ти продам ако искаш де.
 

Горе