18+ Внимавайте какво снимате докато ходите за риболов..

monefff

Well-Known Member
Вижте на какво се натъкнах http://vijde.com/video/VBKVAWAAGfY/oa/
Внимавайте много, като ходите за риболов!

Според мен тея изплашиха рибата.. :lol:

18++++++ е клипа! :lol:

Много смях!!! МНОГО :lol: :lol: :lol:
 
От: 18+ Внимавайте какво снимате докато ходите за риболов..

Хахаха и тоя в лодката как гледа :lol:
 
От: 18+ Внимавайте какво снимате докато ходите за риболов..

Хехе нека им е лошо на хората ...
 
От: 18+ Внимавайте какво снимате докато ходите за риболов..

Симеоне, намали тревата, че много ти е смешно последно време. Качествена стока ли набара?:-o Само се хилиш на тъпи клипчета:)
 
От: 18+ Внимавайте какво снимате докато ходите за риболов..

Това е маркетинг стратегия за набиране на популярност във форума.
 
От: 18+ Внимавайте какво снимате докато ходите за риболов..

странно, че още седи в тубата
 
От: 18+ Внимавайте какво снимате докато ходите за риболов..

айде трия горното, че ни налазили едни.... :shock:
 
От: 18+ Внимавайте какво снимате докато ходите за риболов..

Симеоне, намали тревата, че много ти е смешно последно време. Качествена стока ли набара?:-o Само се хилиш на тъпи клипчета:)
От слънцето е.. сдухал съм се.. не ми се работи.. взех да го удрям много на живот и почивка и става лошо.. ;d

Това е маркетинг стратегия за набиране на популярност във форума.
Така е.. хвана ме в крачка.. искам да си популизирам сайта в подписа, да може повече хора да ми цъкат на игрите :lol:
 
От: 18+ Внимавайте какво снимате докато ходите за риболов..

То не може само бачкане, защото "увеселителните места" ще фалират. Също така поне веднъж седмично трябва да се консумира менте алкохол.
 
От: 18+ Внимавайте какво снимате докато ходите за риболов..

Опа, някой ме е снимал как извършвам мултилевъл маркетинг обучение :-o
 
От: 18+ Внимавайте какво снимате докато ходите за риболов..

хаха лошо няма
 
От: 18+ Внимавайте какво снимате докато ходите за риболов..

на човека му се изпотиха биноклите :)
 
От: 18+ Внимавайте какво снимате докато ходите за риболов..

На темата за риболовните изцепки,
Спомням си навремето как една кифла от пловдивско отишли така компания на риболов, и тази кифла си беше вкарала каракуда, да беше запецнала и голям срам, требваше в спешното да и я вадят
хахахаах
 
От: 18+ Внимавайте какво снимате докато ходите за риболов..

На темата за риболовните изцепки,
Спомням си навремето как една кифла от пловдивско отишли така компания на риболов, и тази кифла си беше вкарала каракуда, да беше запецнала и голям срам, требваше в спешното да и я вадят
хахахаах

:lol::D:lol: Слагайте голяма червена точка на темата.
 
От: 18+ Внимавайте какво снимате докато ходите за риболов..

На темата за риболовните изцепки,
Спомням си навремето как една кифла от пловдивско отишли така компания на риболов, и тази кифла си беше вкарала каракуда, да беше запецнала и голям срам, требваше в спешното да и я вадят
хахахаах

Това се случва много често, аз обаче имам още по як случай:). В казармата един педераст от съседния кораб си беше пъхнал попче (кая) в задника. Пак в спешното свършихме, защото шиповете на рибата се законтрят много гадно и няма вадене. Имаше разследване да не сме му пъхнали ние попчето, щото беше новобранец ... абе казармени спомени:)
 
От: 18+ Внимавайте какво снимате докато ходите за риболов..

Ненормалници има всякакви баси. То като в някои от арабските страни е имало/може още да има/ нещо като лекар по селата, който отклещвал мъжете от добитъка /предимно офце и кози/

То преди година един Нигериец така го бяха спипали, и после се ожени за козата :d
 
От: 18+ Внимавайте какво снимате докато ходите за риболов..

Ненормалници има всякакви баси. То като в някои от арабските страни е имало/може още да има/ нещо като лекар по селата, който отклещвал мъжете от добитъка /предимно офце и кози/

То преди година един Нигериец така го бяха спипали, и после се ожени за козата :d
423373_10150654954148965_821843964_9278372_1678126481_n.jpg

:(
 

Горе