1997 номер 2....

От: От: 1997 номер 2....

Добре е, че поне си осъзнал нещо. :lol:
Аз в началото си мислех , че е платен трол. После разбрах , че всъщност е просто малко невъзпитано злобно човече.
 
От: 1997 номер 2....

Не се интересувам активно от политика. Нито съм "гербаджия" или "бесепар", не гласувах и на европейските избори. Всички са крадци, но като гледам какво се случва си правя следната съпоставка:

- ГЕРБ управляваха през финансова криза и успяха да удържат държавата.
- Поработиха над инфраструктурата ни, метро, зала армеец, магистрали.
- Недопуснаха фалити.

- БСП за една година управление изтеглиха сумати и заеми, които ще ги плащат внуците ни.
- Застрашават от фалит банковата ни система.
- Застрашават от фалит здравната ни система.

Та, всички са крадци, но все пак се чудя, за кого да изляза да гласувам? :)

Интересно ми е, да чуя гласоподавателите на БСП от този форум, какво ще кажат за пишман лидера им. Месец твърдеше, че няма да стане евродепутат и остава народен представител, и в последният момент отива в европарламента. УХА. :)
 
От: От: 1997 номер 2....

Не се интересувам активно от политика. Нито съм "гербаджия" или "бесепар", не гласувах и на европейските избори. Всички са крадци, но като гледам какво се случва си правя следната съпоставка:

- ГЕРБ управляваха през финансова криза и успяха да удържат държавата.
- Поработиха над инфраструктурата ни, метро, зала армеец, магистрали.
- Недопуснаха фалити.

- БСП за една година управление изтеглиха сумати и заеми, които ще ги плащат внуците ни.
- Застрашават от фалит банковата ни система.
- Застрашават от фалит здравната ни система.

Та, всички са крадци, но все пак се чудя, за кого да изляза да гласувам? :)

Интересно ми е, да чуя гласоподавателите на БСП от този форум, какво ще кажат за пишман лидера им. Месец твърдеше, че няма да стане евродепутат и остава народен представител, и в последният момент отива в европарламента. УХА. :)

Като човек , който съм водил дълги спорове с червената хунта от форума (2-3ма заблудени индивида) ще ти отговоря. Бойко е виновен , че всичко е в криза , Бойко е виновен за заемите , Бойко е виновен за оставката. Те са честни , работливи и искаха да променят нещата но лошия Бойко не им позволи 1 година да направят нищо. А голата истина е че по некадърно управление едва ли може да се избере. Надявам се на следващите избори БСП да претърпи огромен спад в процентите , а ДПС да не успее да влезе в управлението. Това би било най-добре за България. Герб + реформаторите , за да се самоконтролират поне малко.
 
От: 1997 номер 2....

До всички, които пишат в тази тема. Искам просто да ви кажа едно нещо, заради което може и да отнеса някой друга обида, но няма да се засегна. Кога ще разберете, че няма Бойко, няма Местан, няма никой. Това са публично отговорните лица, чиято цел е да манипулират, театралничат и да поемат ударната вълна, когато стане някой гаф. Те нямат никакво влияние за това, което се случва. :) В момента България е една баница, а ЕС, САЩ и Русия се чудят кой, кое парче да вземе. Стига сте се карали и обиждали, толкова е безсмислено всичко. Живеете си животите кой, както може, че съдбата ни на всички е писана. :)
 

Горе