2 Сайта + Адсенс акаунт

От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

Ако може и линкове към сайтовете на ЛС
 
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

А проблем ли е, ако имаш 2 адсенс акаунта на едно име, адрес и т.н.?
Не питам напразно, защото може да се включа и аз в понеделник... ако наддаването не е станало много сериозно де :).
 
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

Valcho, бих искал да получа иповече нформация за 2-та сайта, за да преценя, дали имам интерес да се включа в търга.
 
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

Предварително:
60 - без акаунт .

Повече инфо за сайтове на ЛС.

мерси

--------------


Видях сайтове. Отказвам се.
Сорри
 
Последно редактирано:
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

6 часа остават до края та да взема да кача малко темата :)

Да вметна, че само ЕДИНИЯТ сайт прави над 2 евро на ден. Това са ви минимум 60 евро /$78 на месец. А за момента последния бид е $50

+ това и в Адсенс акаунта вече има над €25
 
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

Кои са сайтовете?
Какъв е този ауто бид, не се ли наддава в темата?
 
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

Ауто бид-а е бид от човек които ми е дал на лична максималният му бид примерно: $500

Ако ти сложиш $100 аз от негово име слагам +1 стъпка на горе тоест $105 и така мога да слагам от негово име до $500

Направих това за да могат да участват и хора които няма да имат възможност да следят търга както е и в случая.

Ако имаш интерес и ти трябва инфо пиши ЛС.
 
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

Ауто-бид:

$75

Ще помоля всички желаещи да не чакат да стане 23:55 и тогава да се включат защото все пак имам Макс-бид от един участник и ако някой даде по-малко от неговия в 00:00 - зачита се човека с макс бид (все пак той е искал да даде повече)
 
От: 2 Сайта + Адсенс акаунт

$80 .........
Ауто-бид:

$75

Ще помоля всички желаещи да не чакат да стане 23:55 и тогава да се включат защото все пак имам Макс-бид от един участник и ако някой даде по-малко от неговия в 00:00 - зачита се човека с макс бид (все пак той е искал да даде повече)
 

Горе