2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Нищо не може да се купи от Неймчийп, връща ми парите.... претоварен е сайта.
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Аз успях да купя само 4 домейна, за другите ми даде грешка.
 
От: От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

И при мен нищо не става при namecheap всичко пропадна за втори път

"Unfortunately, we are experiencing temporary issues with our order processing system at the moment. As a result you may not be able to register/renew your domain names or orders may be processed with the delay."

http://status.namecheap.com/archives/25993

Аз регистрирах домейни за 28 цента, а с грешките платих 50.... едни домейн по 2 пъти го регистрирам. Цял следобяд ми изгуби...
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

За грешките, би трябвало да ви върнат парите, но може и утре да стане. Аз понеже имах заредени пари в баланса към акаунта и автоматично ми ги връща при грешка пак там.
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

И аз имам заредени пари в баланса към акаунта и ми ги връща веднага автоматично. Да не би все пак да има някакво ограничение за брой домейни, които могат да се регистрират наведнъж. Всеки път като пробвам ми регистрира само по 4 домейна, за останалите дава грешка.
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

И аз имам заредени пари в баланса към акаунта и ми ги връща веднага автоматично. Да не би все пак да има някакво ограничение за брой домейни, които могат да се регистрират наведнъж. Всеки път като пробвам ми регистрира само по 4 домейна, за останалите дава грешка.

Не, аз пробвам по 4, а ми регистрира 1
 
Ценете си времето хора.
Да загубиш цял следобед за да спестиш 5 - 10 лева... Ако бяхте работили повече щяхте да изкарате.
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Вероятно щяха да спечелят повече ако бяха дали цена, която да е атрактивна, но не чак толкова, че за блокира сървъра им. Може би 20-30 цента.
 
От: Re: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Ценете си времето хора.
Да загубиш цял следобед за да спестиш 5 - 10 лева... Ако бяхте работили повече щяхте да изкарате.

И аз това се замислих. За 5 часа успях да регистрирам 12 домейна.
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Аз пуснах 30 домейна, оставих го, 27 съм получил без да загубя време от рефреш на страницата. Съжалявам, че така се е получило при вас.
 
От: От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Май всички имат двудневни промоции

http://resellerclub.ru-tld.ru/content.php?action=promos

глобална е...между другото xyz се изчерпа повече от com-а днеска... един колега разбрах, че регистрирал 600 домейна и нещо ме навява на мисълта, че не е единствен.
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Може би наистина искат да наложат .XYZ като новия .COM
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

И аз съм доволен от домейните, които регистрирах. Да мине малко фурора и може да се вземе някой $
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Нищо не може да се регистрира вече...кога приключва промото?

Може ли да пускат домейни без пари и да не се подготвят технически, големи филмари са тия...
 

Горе