2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Това не им е за пръв път...преди имаше някакво промо за трасфер на ком домейни и чаках час и половина да ми одобри транзакцията...
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Аз за 8 часа успях да регистрирам 35 домейна. Ще пробвам още веднъж и ако продължава така бавно се отказвам.
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Аз за 8 часа успях да регистрирам 35 домейна. Ще пробвам още веднъж и ако продължава така бавно се отказвам.

Това е ужас...аз 20 успях само. Ако утре я има промоцията ще се надявам да е по-добре
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Би трябвало и утре да я има. Обявена е за 2 дена.
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Баси...вече и шльокавица трудно регистрирам.А от неймчийп са го тласнали в десета глуха този домейн и не се хвалят с тая промоция...
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Баси...вече и шльокавица трудно регистрирам.А от неймчийп са го тласнали в десета глуха този домейн и не се хвалят с тая промоция...

На Неймчийп им срина системата, като гледам не дава за никой .xyz че е свободен, каквото и да напиша ми дава, че е заето, не мога дори някакъв дълъг и безмислен xyz да регистрирам.
 
Re: От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Due to the tremendous response to our $.02 xyz sale, we've had to temporarily remove .XYZ TLD from our search to improve order processing performance. This should be back up in 2 to 3 hours, stay tuned!
дсад АСД АСД асд АФ ВГЕЪЕХСДФГ
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Аз си взех вече към 50 броя :lol:

Скоро ще ги пусна да ги продавам във форума, може да си купите от мен хахаха :lol:

П.С. Мерси на автора! Репче!
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Аз си взех вече към 50 броя :lol:

Скоро ще ги пусна да ги продавам във форума, може да си купите от мен хахаха :lol:

П.С. Мерси на автора! Репче!

Аз за сателитки само...полезни ще са
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

На Неймчийп им срина системата, като гледам не дава за никой .xyz че е свободен, каквото и да напиша ми дава, че е заето, не мога дори някакъв дълъг и безмислен xyz да регистрирам.

Така е още от късно вечерта.
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Пак ги пуснаха, но не съм пробвал дали забива системата!
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Пак им забива системата. Това не е от чак такова значение за хората, които регистрират .XYZ, но може да създаде доста проблеми за тези, които си имат някаква редовна работа за подновяване на домейни и хостинг.
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Регистрирайте ве ако нямате друга равота,,, говорим за домейнърите, да не са надяват шото май нема келепир,,, ама незнам :drama:
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

УАУ...
@veni8
Аз днеска само 2 успях да регистрирам, тва е ужас....

Аз още не знам колко точно успях да регистрирам. Някой от домейните, за които първоначално ми даде грешка при плащането, се появиха в профила ми на следващия ден. Предполагам, че ще знам точния брой след като промоцията приключи и работата на системата им се нормализира.
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Domains per page of total 86

Доволен съм.. :lol:

Скоро ще пусна 1 списък да продам малко. Взел съм най-яките :lol:
 
От: 2-дневна промоция на домейни .xyz 0.02$ за година.

Промоцията на .XYZ продължава през целия месец юни за 15 цента.
 

Горе