2 Wordpress теми - $114, сега $0

NovaPS

Well-Known Member
dronza-preview.jpg


Dronza – Drone Aerial Photography WordPress Theme is a perfect solution for creating any kind of Drone, photography, woocommerce, blog, creative, gallery, media, video production websites that needs a feature rich and beautiful presence online with flexible design. This is a perfect theme for leaving a positive impression to your customers


engic-preview.jpg


Engic is a lightweight WordPress theme which uses a powerful and user-friendly framework in order to create corporate sites. Engic’s style is best suited for the websites of architectural firms, designers and freelance architects. Mainly, its framed layout is just impressive to showcase your designs. As no coding or advanced programming knowledge is required, with only one click you will be able to import the demo content and publish your content in a few minutes.

 
ТОП, ама са цигани с тия безплатни теми..сваляш ги и после като тръгнеш да ги инсталираш след некво време и дават някаква грешка. ПРимер от миналата седмица. Тука някой колега, най-вероятно пак ти, беше споделил темата Zix. Тръгвам да я инсталирам и ми дава грешка при свалянето на два от задължителните плъгина за подкарването й - Advanced Custom Fields Pro and Zix Core. Свързвам се със съпорта, от там едно автоматично съобщение и ми казват да не пиша повече, защото съм с безплатен лиценз и не могат да ми помогнат с проблема. Дадоха ми някакъв мейл, на който да пиша след като бях нахален и оттам никакъв отговор вече 1 седмица..
 
ТОП, ама са цигани с тия безплатни теми..сваляш ги и после като тръгнеш да ги инсталираш след некво време и дават някаква грешка. ПРимер от миналата седмица. Тука някой колега, най-вероятно пак ти, беше споделил темата Zix. Тръгвам да я инсталирам и ми дава грешка при свалянето на два от задължителните плъгина за подкарването й - Advanced Custom Fields Pro and Zix Core. Свързвам се със съпорта, от там едно автоматично съобщение и ми казват да не пиша повече, защото съм с безплатен лиценз и не могат да ми помогнат с проблема. Дадоха ми някакъв мейл, на който да пиша след като бях нахален и оттам никакъв отговор вече 1 седмица..

Да, то си е уточнено:
This item is available free until....
By downloading this item, you agree to the terms of the Regular License. Support and updates are not provided for free files.

Друг вариант е да пишеш в коментар секцията, че си я изтеглил докато е била безплатна за да видиш дали ще "фитне" на твоите нужди, но дори не си успял да е я инсталираш, защото дава еди си какви грешки.. и понеже е публично и някой път се шашкат.
 
Аз за съпорта нямам проблем или ъпдейтите, но дефакто сваляме безплатни теми, които впоследствие не можем да използваме пълноценно, ако не ги инсталираме веднага.
 
Аз за съпорта нямам проблем или ъпдейтите, но дефакто сваляме безплатни теми, които впоследствие не можем да използваме пълноценно, ако не ги инсталираме веднага.

Не знам дали със всички е така, но като цяло за пълноценно ползване ще трябва допълнително да си плащаш за съпорт, то такъв е бизнес модела на Енвато от известно време. Идеята е да сравниш очаквания срещу реалност, щото на думи, скрийншотове и демо е едно, а като вземеш да инсталираш и нагласяш... понякога ти се реве.

Предполагам тия, месечните безплатни теми се избират на случаен принцип, за миналия месец не ги споделих, щото едната не беше ъпдейтвана от 2021.., а на другата рейтинга и беше много зле.
 

Горе