20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.98

От: Re: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

всички цени ще с 1 цент нагоре :)
Кожодер! :p
в нейм чиип видях че цените в евро плуват леко според курса на долара :)

Мисля, че е добра опция за хамерикански ориентирани потребители.


Я да питам: С тия ниски цени какъв афилиейт даваш?
 
Re: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Само за новите клиенти с един цент нагоре :) за да мога пак да кажа кой взел взел :)

вярно ще го пробвам за да видим ще вдигне ли конверсията

нямам афф
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Здравей :)
Аз искам да питам дали има ограничение за хостваните сайтове, например - адулт позволено ли е?

P.S.
Малко фийдбак - никъде няма индикация, че си логнат в системата. Освен това явно има нещо с бисквитите, защото като мръднеш от billing-a и после отидеш на My Account пак трябва да се логваш.
 
Последно редактирано:
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Здравей :)
Аз искам да питам дали има ограничение за хостваните сайтове, например - адулт позволено ли е?

P.S.
Малко фийдбак - никъде няма индикация, че си логнат в системата. Освен това явно има нещо с бисквитите, защото като мръднеш от billing-a и после отидеш на My Account пак трябва да се логваш.
Нелегални сайтове не са позволени както адулт сайтове така и сайтове за онлайн филми
 
Re: От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

P.S.
Малко фийдбак - никъде няма индикация, че си логнат в системата. Освен това явно има нещо с бисквитите, защото като мръднеш от billing-a и после отидеш на My Account пак трябва да се логваш.

Хм, това ще се провери това. Иначе с друго няма проблем?
 
Re: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Август явно е сезон за промо офертите и реших да не оставаме назад :)

Разгледах LiteSpeed хостинг планове при компании като ХоукХост, ДаунтаунХост, Гиик сторидж, и обикновения CloudLinux хостинг с Апач при Неимчиип и видях че модела на ъпгрейд им е в ентри процесите (по 20-десет са) или vmem при някои "играчи", както и малкото домейни при други... От данните си направих извода, че мога да предложа нещо конкурентно за уебмастър и/ки който досега не са пробвали LiteSpeed хостинг, или ако са пробвали при изброените компании, не са били на LiteSpeed + Varnish сетъп който допълнително ускорява сайтовете... С по висок лимит от 60 ентри процеса (наличен на по скъпите планове) и да го съчетая това предложение с това да обявя нашето лятно промо...

coolicehost-footer.png


LS Startup

1 х CPU @ 1.00 Ghz
512 MB RAM
5 GB Пространство
60 Entry Processes
Неограничен Трафик
Неограничени Домейни
cPanel Контролен панел...
Цена € 2.97
ПОРЪЧАЙ


Другите лимити са като при споменатите компании (и са по-ниски от на стандартен впс хибриден план)
Налични са 20 броя, като се поръчат всичките билинг системата сама ще даде out of stock
Цената от €2.97 на месец е за постоянно

Тази година през август, като миналата година :) отново 20 броя (19 че един вече го взеха) мини планчета конкурентни на продукта на Hawk и Downtown хост + Varnish

https://coolicehost.com/billing/cart.php?gid=3
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Коя е "най-бързата" услуга за един не много посещаван Wordpress сайт?
 
Re: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

относително е .... първо зависи от структурата и дизайна,

Ако може да ползваш PHP 7 и си вземеш и SSL за да се активира http2 това ще е най-бързото (като обаче влезем в 300 милисекундната зона = скороста на мигане на човешкото око едва ли някой ще види) второ от какво е кеширано и какво не при хттп2 няма варниш ами се сервира директно...
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.98

Аз съм на едно от малките планчета от миналата година и мога да кажа, че са уникални. По никакъв начин не мога да им запълня капацитета, а накачулих 6-7 сайта вече. Вярно не са много посещавани, но... Ако някой се колебае, нека взима от тях. Уникални са. За моите цели поне е перфектно.
 

Горе