20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.98

coolice

Owner
Август явно е сезон за промо офертите и реших да не оставаме назад :)

Разгледах LiteSpeed хостинг планове при компании като ХоукХост, ДаунтаунХост, Гиик сторидж, и обикновения CloudLinux хостинг с Апач при Неимчиип и видях че модела на ъпгрейд им е в ентри процесите (по 20-десет са) или vmem при някои "играчи", както и малкото домейни при други... От данните си направих извода, че мога да предложа нещо конкурентно за уебмастър и/ки който досега не са пробвали LiteSpeed хостинг, или ако са пробвали при изброените компании, не са били на LiteSpeed + Varnish сетъп който допълнително ускорява сайтовете... С по висок лимит от 60 ентри процеса (наличен на по скъпите планове) и да го съчетая това предложение с това да обявя нашето лятно промо...

coolicehost-footer.png


LS Startup

1 х CPU @ 1.00 Ghz
512 MB RAM
5 GB Пространство
60 Entry Processes
Неограничен Трафик
Неограничени Домейни
cPanel Контролен панел...
Цена € 2.98
ПОРЪЧАЙ


Другите лимити са като при споменатите компании (и са по-ниски от на стандартен впс хибриден план)
Налични са 20 броя, като се поръчат всичките билинг системата сама ще даде out of stock
Цената от €2.97 на месец е за постоянно
 
Последно редактирано от модератор:
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Абсолютно съм съгласен с горното мнение! От скоро и аз ползвам един от хибридните планове и съм изключително доволен за сега.
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Понеже не схванах, ще попитам.
Каква е далаверата?
Извинявам се за глупавия въпрос:|
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Понеже не схванах, ще попитам.
Каква е далаверата?
Извинявам се за глупавия въпрос:|
Далаверата е , че вместо да даваш 5лв за хостинг на бг фирмите и сайта ти при 1000 посещения да пада и да ти плачат за процесорни минути тука взимаш 1 план от 5-10 евро и забравяш за смяна на хост освен това сайта ти е защитен от slowloris докато при бг компаниите те нямат защита
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Далаверата е , че вместо да даваш 5лв за хостинг на бг фирмите и сайта ти при 1000 посещения да пада и да ти плачат за процесорни минути тука взимаш 1 план от 5-10 евро и забравяш за смяна на хост освен това сайта ти е защитен от slowloris докато при бг компаниите те нямат защита
Пеца (дан са обидиш) в темата се говори за промо оферта.
Аз тва не стоплям
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

По принцип, най-евтиният план беше €4.97. А сега този е почти двойно по-евтин.

Вместо промо, приеми го като по-достъпен план. :)
 
Понеже не схванах, ще попитам.
Каква е далаверата?
Извинявам се за глупавия въпрос:|

Далаверата е зависи от къде гледаш

Ако ползваш някой друг от LiteSpeed доствчиците

Сравнено с Hawk
  • Entry Processes
  • Варниш кеш
  • Опцията за месечен блиинг
  • Малко повече спейс

Сравненос Downtown и Geek
  • Цена на месец
  • Entry Process
  • Варниш Кеш
  • Бройка хоствани домейни
  • Лимит на трафика

Сравнено с NameCheap
  • LiteSpeed WebServer
  • Entry Process
  • Варниш Кеш
  • Бройка хоствани домейни

С българските няма да сравнявам да не се обиди някой колега който си вземе ще си прави изводите....

А идеята е точно да ви предложа на тези който не стe пробвали LiteSpeed хостинг и хостинг с Private Cache (Varnish) нещо по-леко като решение за джоба

Плановете си идват с пълен мънибек за 30 дни и цената си остава същата за винаги така че може съвсем безрисково да пробвате за един месец и да продължите ако сте доволни.

Забравих да напиша:

значи можеше да го представя това планче с тези лимити който съм споменал като по-голмия план на компаниите от спискъка горе със задраскана по високата цена и обявена 2.97 ако така щеше да изглежда по че има далавера :D
 
Последно редактирано от модератор:
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

С карта мога ли да платя?
Че сега ми дава избор между пейпал/скрил?
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

С карта мога ли да платя?
Че сега ми дава избор между пейпал/скрил?
Мисля, че можеш през скрил да си въведеш данните на картата, но ще ти пратят смс а при мен не дойде смс-а ... направих 10 опита нямаше и следа от смс-а та трябваше да платя по друг начин
 
  • Like
Реакции: Sky
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Мисля, че можеш през скрил да си въведеш данните на картата, но ще ти пратят смс а при мен не дойде смс-а ... направих 10 опита нямаше и следа от смс-а та трябваше да платя по друг начин

Педалите от яху ме издумкаха 200$ + един аванс и вече нямам пейпал и познай дали ще си въведа данните в тоя измислен сайт
 
Re: От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Педалите от яху ме издумкаха 200$ + един аванс и вече нямам пейпал и познай дали ще си въведа данните в тоя измислен сайт

Оф добре че се опитах да те спра да поръчаш :) не може за онзи сайт (че май има линкове за сваляне - поне на пръв поглед ) a в ТОС а си пише че не давам

А колкото до измисления сайт на Skrill сайт в момента в българския офис работят 400 души

http://www.jobs.bg/company/675

и продължават активно да намaт девелопъри
 
Re: От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Мисля, че можеш през скрил да си въведеш данните на картата, но ще ти пратят смс а при мен не дойде смс-а ... направих 10 опита нямаше и следа от смс-а та трябваше да платя по друг начин

това на нашия Skrill ли или някъде другаде ?
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Нищо не се сваля, клипове са от дейли моштън.
Ами здраве да е, щом не може с карта друг ще се възползва от офертата.
 
Re: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Е аз набързо погледнах но две ниши ги избягвам, който колеги имат желание да играят те в тях

видя ли видеото на скрилл в джобса :) на български е
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Нищо не се сваля, клипове са от дейли моштън.
Ами здраве да е, щом не може с карта друг ще се възползва от офертата.
Драсни ми ЛС да ти закупя хостинг за 1-2 месеца преди време ми беше купил домейн сега е време да ти върна услугата :)
 
От: Re: От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

това на нашия Skrill ли или някъде другаде ?
Не е на вашия скрил плащах през друг сайт и избрах чрез скрил понеже нямаше опция за пейпал и въведох телефона и 10 опита заявих за смс нито 1 не дойде ..
 
Re: От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Драсни ми ЛС да ти закупя хостинг за 1-2 месеца преди време ми беше купил домейн сега е време да ти върна услугата :)

То хубаво така ама ако се оплачат за тези клипчета от дискавъри няма да мога да удържа сайта онлайн

трябва да ви предупредря и до няколко дни ако не го изчистите да го спра (ама този сайт ако се изчистят клипчетата всичко му отива)

аз затова така написах запознайте се с тос

с някой друг сайт по добре да се пробва просто си има колеги който играят в нишата за такива сайтове аз за съжаление не мога :(
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Драсни ми ЛС да ти закупя хостинг за 1-2 месеца преди време ми беше купил домейн сега е време да ти върна услугата :)
Ха, кога съм ти вземал домейн?
И благодаря, ще се възползвам от следващата оферта. Коол да знайш, че и септември е месец на промо офертите ;)
 

Горе