$200 на ден - Adult Affiliate

Sobieski

Well-Known Member
Днес намерих една книжка как да вадим по ~$200 на ден с тази програма
Цялата работа е там че плащат по $35 за безплатна регистрация или $30 + .35 за активация на имейл - Нещо като триал... Регистрацията като аффилиейт е безплатна. Плащат с Чек Epassporte банков превод и др. Може да избирате минимумът за плащане например $50.

Всеки който се регистрира от моя реферален линк ще получи книгата как да си изкарва по $200 на ден с тази програма - по-точно как да си докарвате таргет трафик. Конверсията е 1:25 до 1:110 в зависимост от сайта защото предлагат над 60 уеб сайта които може да промотирате плюс още галерии и банери. За мен това е най-добрата програма.

Всеки който се е регистрирал през моя линк да ми пише ЛС за да му изпратя книгата.

Поздрави.

Линк за регистрация.
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

Браво на тебе! И аз съм много доволен от хостинга в ЮСА - 10 лв на месец 60% ЪП
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

Да пишете там Имената Haпример Ivan Ivanov
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

NOTE: Книгата я давам само на trusted members защото книгата ще започне да се предлага срещу регистрация а не мисля че е много колегиално... аз ще правя услуга а те...
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

дано някой да каже че е получил и сумите които е изкарал
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

за 2 часа 70 долара захапаха двама , има хляб но си е къртов труд щото в повечето ситуации трябва да отговаряш лично на емайлите
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

междо другото методът в книгата може да се ползва и за други програми
 
дано ви платят по обикновено всичко което звучи прекалено хубаво за да е истина е така (преклаено хубаво да е истина) или ще е до време все пак и те трябва да печелят по нещо...

пп И НЕ СЕ РЕГВАИТЕ С МЕИЛИ ЮЗЕРИ И ПАРОЛИ КОИТО ПОЛЗВАТЕ ЗА ДРУГИ АФИЛИЕЙТ ПРОГРАМИ ИЛИ ХОСТИНГИ И ДОМЕИНИ!!! - тук имахме статия за това програми обещаващи невероятни неща и след това пробват какво могат да откраднат от вас или ако не те директно ви продават данните на хора които пробват да откраднат...
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

Дам... прекалено хубаво е за да е истина, аре ако на някой им пратят парите, кажете , да знаем дали да се захванем с тях
 
От: Re: $200 на ден - Adult Affiliate

тук имахме статия за това програми обещаващи невероятни неща и след това пробват какво могат да откраднат от вас или ако не те директно ви продават данните на хора които пробват да откраднат...

Така наречения fishing ;) ... Правят се сайтове като тези за афф програми или ти предлагат уж як хост за почти без пари, въвеждаш си данните + пасуордс и после хакерчетата те ***** яко ;)

Преди няколко седмици получих писмо в майла си с логото на paypal и абс. всичко както си е в оригиналния пейпал ...адреса беше нещо като support @paypal. com ;) Каква беше уловката... В писмото беше написано доста професионално как поради съмнителни транзакции пейпал е играничил някои от отпциите в моя акаунт .. и как пей пал се грижи за сигурността на клиентите си ... та любезно ме приканваха да влезна от подадения логин линк, да се логна с това да потвърдя, че всичко е ОК ... За моя радост заблезях СЪВСЕМ СЛУЧАЙНО, че mail-a беше пак support@ , но след това беше нещо като paypall ili paypaal.com ;) ...

Според мен това с този сайт е точно такъв фишинг , дано не са ви прецакали или прецакат ... а и този е-signature ;) ... ?
 
Последно редактирано:
От: $200 на ден - Adult Affiliate

Тоя сигнатуре може и да не се въвежда пък и кой те кара да си пишеш паса като на емайл-а? И да не би случайно да си мислиш че ако някой хакер реши неможе да изкара таблицата с юсърс и пас на предприемач както и на други места така че... За сега "хакерчетата" не са ме ограбили.
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

Книгата за сега не я давам повече защото най много да почне да се продава...
 

Горе