$200 на ден - Adult Affiliate

От: $200 на ден - Adult Affiliate

Не знам, дали има измамници, дали адутла са измамници или квото и да било, знам само че sobieski натрупа черни точки и вече не е в trusted хората от предприемач....
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

ми честно казано незнам защо така мислиш , но за мене си остава доста тръстед . сигурен съм че е станало някакво недоразумение и трябва да се изясните
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

Защото написа, че дава книгата на всеки който се регистрира...
След това се размрънка, че хората се регистрирали само за книгата - тва е условието за получаване, що па да не се регнат...
И след това обяви, че няма да ми даде книгата, защото вече не я бил давал. След като се бях регистрирал..
Хубаво спрял е да я дава, но да го съобщи по-рано, не като му се регнем 10 реферала отдолу и тогава да се присети..
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

Мисля че проблема с тази програма и изобщо всички други такива адулти които плащат за регистрация е трафика. Ако е този метод за който си мисля (90% съм сигурен че е този) то трябва да пращаш юзърите към домейн и оттам да ги пренасочваш към линка, а не директно да ги пращаш към твоя линк. Някои програми даже май никоя не приема този начин на промоутване (craiglist и др. Classified Ads сайтове )
Тези които имат книгата да ме поправят ако греша ..
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

просто програмата не плаща и е скам , с него го разбрахме и затова спря да дава книгата - никой няма изгода от това че сте се записали под него спокойно...
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

да и аз се замислих но при комисионните на другите програми няма да има такъв успех , защото си е работа , а ако ти дават по 5 долара на клиент не си заслужава
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

метода си работи просто програмата съкс.. а и всяка такава програма си има съкс правила ... аз ако знаех че ще стане така щях да набирам реферали за друга програма...
ZzZaPyr ако искаш 20 черни точки ми дай все ми е тая честно... ама поне кажи за какво заради програмата или за това че не съм ти дал книгата?
 
ами да преместя в кофата да няма реферал инкче към скам програма ?


Sobieski споко баце няма черни точки просото шитави програми които обещават каквото си поискаш има много
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

местете я където искате и точки ми дайте колкото искате :)
 
+1 репутация и ти казах когато нещо е прекалено хубаво да е истина обикновенно е така просто за да плаща програмат трябва да печели или просто да са решили да изхарчат определена сума за реклама за да ги похарчат по този начин... демек ще е до време

пп работи си по другите сайтове те си имат потенциал и то голям :)
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

Соби заради книгата... За програмата не си виновен ти, ама наистина като си спрял да даваш книгата можеше да се обяви по-рано. Не ми трябва толквоа много в итнерес на истината, беше ми интересен метода просто. Но постъпката не беше много коректна
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

На Собиески му благодаря, защото беше коректен към мен и ми даде книгата и сега ще поразработя метода, определено е добър :)
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

Един от примитивните MLM-методи, добил широка популярност в Европа през 80-те години на миналия век, както и в България 91-92гг под разновидността, наречена "игри с писма". След навлизането на интернет беше ползван сравнително успешно при първите адулт трафик-генератори, но дори и в интернет темповете на прогресията надминават броя на интернет-баламите. Какво прави подобна 20-годишна тема в интернет форум за предприемачи през XXI-век е още по-голяма тайна от самия метод.
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

Е добре де, след като тази програма е скам, дайте да видим тази прословута книга. След като метода не се изплаща, а то щом някой го е написал на книга е ясно че не работи дайте да видим тази книга. Някой може да има повече акул и да знае как да го приложи :)

А и друго - с този трафик може и 1 лийд да не си направил а те да ти казават че си за да бачкаш като маймуна :) Така че това не е критерии :)
 
От: $200 на ден - Adult Affiliate

Всъщност, няма никакво значение какво пише в книгата. Може дори да е с празни бели страници, може вместо книга да са парфюми или жълто гумено пате, което пищи, когато го чукнеш по човката. Трябва да има предмет, който да създава видимост, че получаваш нещо и търгуваш с нещо реално. Естествено, че книгите са по-подходящи, защото винаги можеш да си помислиш, че вътре има идеи, които точно ти ще превъплътиш в реалност по-успешно от прадедите ти, но като цяло плакати на девойки по цици също биха свършили работа.
 
От: От: $200 на ден - Adult Affiliate

Всъщност, няма никакво значение какво пише в книгата. Може дори да е с празни бели страници, може вместо книга да са парфюми или жълто гумено пате, което пищи, когато го чукнеш по човката. Трябва да има предмет, който да създава видимост, че получаваш нещо и търгуваш с нещо реално. Естествено, че книгите са по-подходящи, защото винаги можеш да си помислиш, че вътре има идеи, които точно ти ще превъплътиш в реалност по-успешно от прадедите ти, но като цяло плакати на девойки по цици също биха свършили работа.

Честно грам не разбрах какво имаш предвид. Иначе вместо плакати предпочитам моренцето и топлес мадамите :)
 
От: От: От: $200 на ден - Adult Affiliate

Честно грам не разбрах какво имаш предвид.

Е какво толкова неясно има в
няма никакво значение какво пише в книгата

Пояснявам отново, за всеки случай. Трябва да се създаде видимост на продукт. Книгата има вид на интелигентен продукт. Плакатите по цици са по-интересни, но повечето риби ще ги възприемат несериозно, затова им се слага книга за стръв. Колкото по-непонятни термини има в нея, толкова по-търсена става.
 

Горе