200 .edu линка само за $2

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
27   0   0
Предлагам 200 .edu линка като блог коментари от 23 различни домейна,като самите домейни имат pagerank 4-5-6 ,но урл адресите са свежи и нямат все още Pagerank. Ако искате да се изкачите в търсачките ,това може да ви е от полза. Цена : $2 ,не мисля че е много :) Приемам пейпал ,монейбукърс,като таксата е за ваша сметка или изпратете като подарък.
Давате ми урл, ключови думи и емайл за репорт-а :)


Вече не приемам поръчки!
 
Последно редактирано:
От: 200 .edu линка само за $2

Да чета си ги, съжелявам че се забавих,но имах и малко лична работа. Почнах с бластовете,изпратих на доста хора. Моля имайте търпение.
 
От: 200 .edu линка само за $2

Получих репорта бързо. Свърши си работата както трябва. Сега ще видим дали ще има ефект защото линковете са брутално наспамени. Като за парите, смятам, че услугата е повече от добра.
 
От: 200 .edu линка само за $2

Да чета си ги, съжелявам че се забавих,но имах и малко лична работа. Почнах с бластовете,изпратих на доста хора. Моля имайте търпение.

Бе няма проблем. Въпроса е само да отговориш, за да знам че ще почнеш да ги правиш. Драсни там да се разберем кат се поусвободиш:)
 
От: 200 .edu линка само за $2

Колега, резултата не може да видиш за няколко часа, трябва да се индексират от гугъл ,това може да отнеме няколко дена,а може и седмица.
 
От: 200 .edu линка само за $2

някой ще пише ли дали има резултат от тази услуга

Аз обещавам че ще пиша за резултат. Но от опита ми с линковете това би дало резултат след поне след 5-10 дни. А 200 линка винаги биха дали резултат. Наскоро се възползвах от подобна оферта но там бяха 2000 поста и резултата беше меко казано... отличен.
За повече инфо ще докладвам като видя резултата ;)
 
От: 200 .edu линка само за $2

Линковете отново са на 6. Много бързо и точно изпълнение
 
От: 200 .edu линка само за $2

Наистина момчето е много коректно. Получих репорта за линковете дори преди да успея да изпратя парите.
Поздравления!
Много клиенти занапред и по-богат списък! ;-)
 
От: 200 .edu линка само за $2

Отговорих на тези които ми писаха. Освен тях приемам 1 последна поръчка,който е бърз и това ,повече поръчки докато не направя нов списък ,няма да приемам.


Вече не приемам поръчки!
 
Последно редактирано:

Горе