25$ Безплатна реклама във Facebook

danko6

Well-Known Member
Харесайте и се регистрирайте тук
Код:
http://www.facebook.com/marketing?sk=app_291776330847925
5000 човека, ще вземат по 25 долара,но ще има и 100 доларови бонуси.
Дано съм ви помогнал :)
 
От: 25$ Безплатна реклама във Facebook

Регистрирах се :) Пише,че ще получа 25,до 2-3 дни,но къде да проверявам дали съм ги получил? :)
 
От: 25$ Безплатна реклама във Facebook

Пращат ти мейл...макар че може би си закъснял с регистрацията.

Аз се чудя ако си адна 100 фена по някакъв начин срещу заплащане, при положение, че имам само 10-ина нови през ноември:
- ще получа тия $100 бонус - едва ли някой знае:)
- няма да си навредя на страницата, която е нова - 10 за цял месец и изведнъж 100 за един ден
(знам, че мога да си поканя приятелите да я харесват и така да набера, ама не ми се ще да ги спамя)
Бтв, опитах се да намеря полезна тема за тънкости при настройките на фейсбук кампания, някой да е попадал на такова четиво?
 
От: 25$ Безплатна реклама във Facebook

Ваучерите трябва да се активират до 30-ти. Няма да ти дадът 100$, ако си аднеш от другаде фенове, все пак си има рекламна кампания в която пише колко хора са се присъединили посредством рекламата. Ваучерите се изпращат 3-4 дни от датата на регистрация, като с 1 карта може да се използва 1 ваучер. Поради тази причина аз лично имам още 2-3 останали, ако на някой му трябва за 3$ му давам 1.

П.С. Ваучерите могат да се използват на стари рекламни профили.
 
Последно редактирано:
От: 25$ Безплатна реклама във Facebook

Аха, останах с впечатление, че е необходимо да се добавят 100 нови фена на страницата през ноември - независимо дали чрез кампанията, или не...пак ще погледна правилата, мерси.
 
От: 25$ Безплатна реклама във Facebook

След деактивирането на акаунта за реклами, facebook пази ли ти кредитната/дебитната карта в датабазата си. Виждам, че когато деактивираш акаунта вече нямаш прикачена карта към акаунта ти, но все пак дали ги пазят по някакъв начин.
 
От: 25$ Безплатна реклама във Facebook

Благодаря за информацията.
Току що получих купона за реклама, но тъй като досега не съм ползвала фейсбук за реклама, може ли да получа малко помощ?
Благодаря на всички, които се отзоват!
 
От: 25$ Безплатна реклама във Facebook

Пробвах с 2 карти нищо не стана..
Писна ми да се занимавам с тея..
82FC-X65N-XKC6-VTM7

който иска да го ползва :)ако съм помогнал на някой, нека драсне една ряпа :lol: (joke)
 
От: 25$ Безплатна реклама във Facebook

Като гледам датата на темата, по-скоро може да работи за Myspace не за Facebook :D :D
 
От: 25$ Безплатна реклама във Facebook

Разбира се, че не работи. Просто това момче hidden трупа коментари и се изявява като гробокопач - антрополог. Направил е 6 коментара и шестте са на теми от 2011г.
 

Горе