$25 реклама във Facebook - БЕЗПЛАТНО!

Fozzy

Well-Known Member
Хайде да ви зарадвам, с код "DMA-2010" получавате реклама за 25 долара във фейсбука. Става и за стари акаунти, но не за всички. Ако имате късмет, ще заредите.

БЪРЗАЙТЕ, ЧЕ ИЗТИЧА ДНЕС!
 
  • Like
Реакции: mhx
От: $25 реклама във Facebook - БЕЗПЛАТНО!

Супер, само че имам няколко въпроса:

1) Къде се добавя този код? Просто досега в страниците си не съм използвал купони.
2) Мога ли да го добавя на току що регистриран акаунт, в който нямам още група или страница. (сайтът ми още не е пуснат и затова...)
3) Бях прочел някъде из форума,че подобно използване на реклама през Facebook или Adsence водело до нарушения в закона (ставаше дума точно за Facebook и Adsence и за някакви фрапиращи на вид глоби...). Това отнася ли се до безплатните талони?

P.S. имаш репутация
 
Последно редактирано:
От: $25 реклама във Facebook - БЕЗПЛАТНО!

Мен ме отряза и на двете регистрации но и на двете от както ползвах предишният купон не съм вкарвал пари кеш и сигурно за това
 
От: $25 реклама във Facebook - БЕЗПЛАТНО!

моля, някои който може да ми помогне да пише! В противен случай купонът отпада,а наистина ми трябва!
 
От: $25 реклама във Facebook - БЕЗПЛАТНО!

1. В ляво ти се появява меню - Биллинг - като го кликнеш ти се появява под меню фоундинг Сорс като го кликнеш те пита как искаш да добавиш пари с кредитна карта, Пайпал или Купон даваш купон и в отворилия ти се прозорец пишеш кода
2. Да можеш и на чисто нов акаунт да го пуснеш стига кода да работи (в случая този поне при мен не работеше за разлка от миналият път)
3. Нещата свързани с глобите се отнасят за хората, които не са регистрирани по ДДС и продават реклама на Гугле (Адсенс) за тези които купуват реклама от Гугле (Адуорд или аналога при Фейсбук) това не е задължително и поне според мен не би трябвало да има проблеми (доста хора тук твърдят че не е така но до момента никой не ми е показал смислена обосновка)
 

Горе