25 стотинки за 1 минута работа в Digital Point форума

От: 25 стотинки за 1 минута работа в Digital Point форума

За 25 стотинки, кой ще си прави труда .. колкото и дребно да е. Пиши по-добре, някой ще ти го направи безплатно, то иначе си е подигравка.
 
От: 25 стотинки за 1 минута работа в Digital Point форума

аз се чудя що четох тая тема за 25 стинки камо ли да правя нещо друго или да си вляза в профила в дп

пиши, че молиш за услуга и пиши за какво иде реч - малко хора ще тръгнат да ти пишат лс - все пак ти си на зор, както ти каза dimitar_ak, така вероятността е доста по-голяма някой да помогне
 
От: 25 стотинки за 1 минута работа в Digital Point форума

120 лева надница не е зле. :D
 
От: 25 стотинки за 1 минута работа в Digital Point форума

120 лева надница не е зле. :D
Няма да стане така, защото на мен ми трябва само малко помощ в DP форума. Днес малко, утре малко и така.
 
От: 25 стотинки за 1 минута работа в Digital Point форума

Офтопик: Днес ме убихте единия търси кой да му свърши черната работа другия пък за 25.ст иска някой да му работи,и то трябва да си направи труда да те намери или на скайп или на поща , че ако е одобрен тогава. Я малко по сериозно. вярно е, че утре е Петък, но все пак.
 
От: 25 стотинки за 1 минута работа в Digital Point форума

Плащам с PayPal или ePay.bg

Те разплащателните сайтове ще ги вземат тия стотинки и накрая какво остава.... 2 евро такса трансфер в PayPal, колко по 25ст са това? :lol:
 
От: 25 стотинки за 1 минута работа в Digital Point форума

Те разплащателните сайтове ще ги вземат тия стотинки и накрая какво остава.... 2 евро такса трансфер в PayPal, колко по 25ст са това? :lol:

Важно е да става оборот(да се върти бизнес)!
 
От: От: 25 стотинки за 1 минута работа в Digital Point форума

Важно е да става оборот(да се върти бизнес)!

Прав си, дето се вика, за всеки влак си има пътници. Щом има хора дето кликат ПТЦ и решават каптчи, значи и за това може да се намери пазар. Даже е щедър човека! :)
 
От: От: 25 стотинки за 1 минута работа в Digital Point форума

Прав си, дето се вика, за всеки влак си има пътници. Щом има хора дето кликат ПТЦ и решават каптчи, значи и за това може да се намери пазар. Даже е щедър човека! :)

Съгласих се и аз !
 

Горе