25 Facebook страници на цени от 10 лева! Продажба или бартер!?

webmast367

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Здравейте, смятам да разчиствам профилите отново и разполагам със списък с 25 страници, които могат да бъдат продадени, или да бъдат разменени срещу нещо друго! Например сайтове, други страници, някакви други услуги и т.н!

Страниците са номер едно лидер за реклама и развитие на всякакъв вид проекти, сайтове, магазини и т.н.
Най-малкото, което можете да рекламирате хората и те да Ви плащат за това, или да си носите трафик на всякакви сайтове и да печелите пари от реклами.
Заинтересованите купувачи нека пишат на лично съобщение за повече информация относно страници, анализи и прочие. Очаквам също и всякакъв вид оферти. Какво предлагате взамяна, а според офертата ще Ви дам линк на страници, които би ме устройвало за сделката.

МОЛЯ ДА МИ ПИШАТ САМО СЕРИОЗНИ КУПУВАЧИ!
 
От: 25 Facebook страници на цени от 10 лева! Продажба или бартер!?

Еми давай.. нишата ми е тясна, ма знае ли човек, може да имаш нещо за мен, дай боже..
Дай ги на ЛС.
 
От: 25 Facebook страници на цени от 10 лева! Продажба или бартер!?

Когато става дума за реклама нишата почти не е от значение! Рекламата си е реклама. Пращам ЛС!
 
От: 25 Facebook страници на цени от 10 лева! Продажба или бартер!?

Здравей, аз имам голям интерес и ти писах :)
 
От: 25 Facebook страници на цени от 10 лева! Продажба или бартер!?

Ако е останала някоя страница още за продан пиши да я купя. Знаеш какви страници точно търся.
Писах ти и в скайп.
 
От: 25 Facebook страници на цени от 10 лева! Продажба или бартер!?

7-8 от страниците вече са купени и 2-3 са запазени. Останаха по-малко от половината, който има ИНТЕРЕС да пише ЛС, или в скайп: webmast367
Отговорил съм на всички запитвания и благодаря на високия интерес и на доверието на хората, с които вече сме работили с някои дори многократно.
Поздрави и успех на всички!
 
От: 25 Facebook страници на цени от 10 лева! Продажба или бартер!?

Пусни лс. Мерси
 
От: 25 Facebook страници на цени от 10 лева! Продажба или бартер!?

ако има нещо останало дай да го видя и аз
 
От: 25 Facebook страници на цени от 10 лева! Продажба или бартер!?

Ако си търсиш човек за работа по WP сайтове метни и на мен каквото е останало.
 
От: 25 Facebook страници на цени от 10 лева! Продажба или бартер!?

По принцип ме интересуват 2-3 ниши, но бих хвърлил едно око на това, което е останало и ако си харесам нещо да видим как ще се договорим.
 
От: 25 Facebook страници на цени от 10 лева! Продажба или бартер!?

Здравейте, всички имате лично съобщение с актуалния списък.

Поздрави!
 
От: 25 Facebook страници на цени от 10 лева! Продажба или бартер!?

Може ли и за мен списъка и цени.
 
От: 25 Facebook страници на цени от 10 лева! Продажба или бартер!?

Здравейте, ето направо линк към списъка до момента. http://lubopitko.net/stranici.htm
Вчера и днес са продадени почти половината побързайте НАПАДАЙТЕ :D :)
 
От: 25 Facebook страници на цени от 10 лева! Продажба или бартер!?

Здравей, колега!

Искам да попитам, понеже не съм много запознат, дали ако купя страница, мога да ползвам функцията Merge Pages, за да прехвърля харесванията към моята страница ?

Също така, гледам развиваш страници, дали е възможно да се договорим за развитие на моята и привличане на харесвания ?

Ако е възможно, моля потърси ме на и-мейл s.m.mitev @ gmail.com

Моля да ме извиниш за неудобството, но постоянно съм в движение и с мейла ми е доста по-лесно да навигирам, от колкото форума.

Благодаря!
 
От: 25 Facebook страници на цени от 10 лева! Продажба или бартер!?

Вдигам темата!
За заинтересованите можете да прегледате актуален списък на останалите страници тук ---> http://lubopitko.net/stranici.htm
 

Горе