$25 Facebook Ads Coupon - работи и за стари акаунти!

От: $25 Facebook Ads Coupon - работи и за стари акаунти!

Благодаря. :) работи и е до 30.6.2010 г.
 
От: $25 Facebook Ads Coupon - работи и за стари акаунти!

Тия от ФБ обаче са големи мизерници - ако имаш добавена кредитна карта и вкараш купон - кредитната ти е primary source. Което значи, че първо пробва да bill-не нея, после купоните (ако правилно съм разбрал). А веднъж като си вкарал CC - няма как да я махнеш и винаги взима първо от нея. И за да стигне до купоните трябва кредитната да не може да се charge-не.
Мойта понеже е някаква виртуална, та си разкарах парите от нея, ама с истинска карта май няма как да стане. Та имайте едно на ум, че може да ви изтегли пари от картата, въпреки купоните.
 
От: $25 Facebook Ads Coupon - работи и за стари акаунти!

мне. При мене си точи от купона. И като свърши взима останалото от картата. Би трябвало да е така при всички.
 
От: $25 Facebook Ads Coupon - работи и за стари акаунти!

Много благодаря на [against] за кода :) :) първия работещ който намирам из нета. Имам няколко въпроса към по запознатите .
От къде се намират такива купони ( кога ги дават от ФБ)?
Парите от купона остават ли в акаунта след изтичането на купона или трябвада бъдат използвани преди датата на изтичане ?
 
От: $25 Facebook Ads Coupon - работи и за стари акаунти!

От къде се намират такива купони ( кога ги дават от ФБ)?

Айде понеже сте мой хора :) http://www.retailmenot.com/view/facebook.com

Там има subscription за нови купони и ти ги пращат на мейла.
Иначе това се води най-големия сайт за coupons, има за всичко - домейни, хостинги, каквото се сетиш.
 
От: $25 Facebook Ads Coupon - работи и за стари акаунти!

Знам го този сайт излиза на първа позиция за -> free facebook coupons . Все пак благодаря за бързия отговор :) :) :)
 
От: $25 Facebook Ads Coupon - работи и за стари акаунти!

И аз мерси за купончето. На мен пък ми вдигнаха дневния лимит на $250, така че инвеститори, идвайте при мен да ви пускам рекламата :p
 
От: $25 Facebook Ads Coupon - работи и за стари акаунти!

Че на мен още от първата реклама лимита ми е $250 :D
 
От: $25 Facebook Ads Coupon - работи и за стари акаунти!

Супер е! Благодаря :)
+ реп
 
От: $25 Facebook Ads Coupon - работи и за стари акаунти!

с това чудо рекламираш си сайта в фейсбук безплатно.. (докарваш си трафик)
 
От: $25 Facebook Ads Coupon - работи и за стари акаунти!

а печеля ли някакви пари,виждам че пише 25$...

не, само ти взима :)
 
От: $25 Facebook Ads Coupon - работи и за стари акаунти!

аа страхотен сайт,мерси!
 
От: $25 Facebook Ads Coupon - работи и за стари акаунти!

Купон за 50 евро в qapacity.com - трябва да се регистрирате, но купоните са само за Испания,индия,пол6а и още няколко държави. С прокси става и за България
 

Горе