27.09.2012 - 22.30 - Facebook умрЕ

От: 27.09.2012 - 22.30 - Facebook умрЕ

Да, тоя ще да е, щото съм бизнесмен :twisted:
 
От: 27.09.2012 - 22.30 - Facebook умрЕ

Като ти видях аватара се сетих за един виц:

Доктор Уотсън много се тревожеше, че Шерлок Холмс пуши твърде много и реши да го откаже от този навик. Една сутрин той взе любимата лула на Холмс, завря си я отзад, извади я, и я остави на мястото й. Холмс дойде, взе лулата и я запали, все едно, че нищо не е забелязал.
И така се случи няколко пъти… Холмс така и не се отучи да пуши, но пък доктор Уотсън вече не може без утринната си лула.
 
От: 27.09.2012 - 22.30 - Facebook умрЕ

Waldes, пак те избива на хомоеротика :lol:
 
От: 27.09.2012 - 22.30 - Facebook умрЕ

Правят некви ъпдейти. Некой бизнеси скоро ще приключат май. Дано бъркам, че и аз имам бизнес там :p
 
От: 27.09.2012 - 22.30 - Facebook умрЕ

Да вземем да си направим една тема "ЧАТ" и да си чатим вътре а? Блинки кво ще кажеш?
Ако ще правим такава тема, искам аз да съм я пуснал да може да хвана репутация и да светя в зелено до края на живота ми. :lol:
 
Re: От: 27.09.2012 - 22.30 - Facebook умрЕ

Да вземем да си направим една тема "ЧАТ" и да си чатим вътре а? Блинки кво ще кажеш?
Ако ще правим такава тема, искам аз да съм я пуснал да може да хвана репутация и да светя в зелено до края на живота ми. :lol:
То си има такава тема, някъде се моташе из офтопика. Има си много теми за чат. Пък и даже се казваше така - Webmaster-ски Чат ли беше или нещо подобно. ;)
 
От: 27.09.2012 - 22.30 - Facebook умрЕ

цял ден е така... даже и днеска... цял ден едвам едвам отварям каквото и да е във фейса..
 
От: 27.09.2012 - 22.30 - Facebook умрЕ

При мене сега си работи както си требе, слава Богу :twisted:
 
От: Re: От: 27.09.2012 - 22.30 - Facebook умрЕ

Абе темата не беше ли за клюмналия Facebook? И как го е нямало цели 10 мин.:)

Ето на каква информация попаднах:

Преди около 40 дни Facebook официално обявиха, че започват процедура по преместване на последните сървъри от Поло Алто в новия им data center. Това се случва от повече от месец, но при всеки е по-различно време, заради различните сървъри, на които се намира всеки.
 

Горе