[29.10.10] GoDaddy $0.99 COM/NET/ORG/US/MOBI/BIZ/CA/CO.UK/IN

Borisov

Active Member
Привет колеги!

Малко преди Хелуин GoDaddy решиха отново да зарадват клиентите си с код за намаление.

Старшният код този път е:
Код:
scaryone
За тези, които имат проблеми с намирането на полето, за въвеждане на кода, можете да ползвате директно следният URL, като промоцията ще се активира директно, без нужда от код:
Код:
http://www.godaddy.com/?isc=scaryone
Правила на промоцията:
1. Срок на валидност - 10 000 (десет хиляди) регистрации или 27 Ноември 2010 (което стане по-бързо)
2. Не е възможен трансфер на вече съществуваш домейн към GoDaddy, както и регистрацията на повече от 1 домейн.
3. Приема се плащане само с дебитна/кредитна карта (както винаги)

Оригинални (непреведени правила на промоцията):
Register or transfer any available .COM, .US, .MOBI, .BIZ, .NET, .ORG, .CA, .CO.UK and .IN domain for just $1.00!*
Applies to the first year only of new or transfer registrations. This offer may not be used for renewals, bulk registrations, premium domains or Sunrise/Landrush domain registrations. Limited to one order per customer, expiring after 10,000 redemptions or on November 27, 2010 (whichever comes first). Discount will be reflected in your shopping cart; cannot be used in conjunction with any other offer or promotion. Customers may not use gift cards, PayPal® or AliPay to redeem this offer.
* Plus ICANN fee of 18 cents per domain year when applicable.

Your discount will be applied in your shopping cart.
Пожелавам на всички, които ще празнуват да се стреснат яко, а за тези, които нямат намерение да го празнуват, поне да си напазаруват ...

С уважние,
Борисов
 
Последно редактирано:
От: [29.10.10] GoDaddy $0.99 COM/NET/ORG/US/MOBI/BIZ/CA/CO.UK/IN

Мерси, пич. Винаги ни радваш с готини промоции :)
 
От: [29.10.10] GoDaddy $0.99 COM/NET/ORG/US/MOBI/BIZ/CA/CO.UK/IN

Мерси
такива оферти винаги радват :)
 
Re: От: [29.10.10] GoDaddy $0.99 COM/NET/ORG/US/MOBI/BIZ/CA/CO.UK/IN

И аз се възползвах от промоцията, но след като направих поръчката видях, че имам и още един продукт - WebSite Tonight Economy. Някой знае ли какво е и дали ще ме таксуват за него?
 
От: [29.10.10] GoDaddy $0.99 COM/NET/ORG/US/MOBI/BIZ/CA/CO.UK/IN

Някой пробвал ли е при подобна промоция с една и съща кредитна карта да купи домейни с различни акаунти?
 
От: [29.10.10] GoDaddy $0.99 COM/NET/ORG/US/MOBI/BIZ/CA/CO.UK/IN

+1 РЕП отново благодаря за полезното инфо :)
 
От: [29.10.10] GoDaddy $0.99 COM/NET/ORG/US/MOBI/BIZ/CA/CO.UK/IN

Уеб сайт тонайт ти го хакат на FREE TRIAL, за да те зарибяват с глупостите си :)
просто го ремууваш ако искаш, ако не, ползвай го, но не знам за какво
 
От: [29.10.10] GoDaddy $0.99 COM/NET/ORG/US/MOBI/BIZ/CA/CO.UK/IN

Някой пробвал ли е при подобна промоция с една и съща кредитна карта да купи домейни с различни акаунти?

Не става. Помни номера на картата? Демек на една карта/акаунт или не знам си още какво по един нов домейн за една година.
Ако имаш няколко карти трябва да стане. Но май ще трябва да са с различни данни и картите и акаунтите.
 
От: [29.10.10] GoDaddy $0.99 COM/NET/ORG/US/MOBI/BIZ/CA/CO.UK/IN

Ако имаш няколко карти трябва да стане. Но май ще трябва да са с различни данни и картите и акаунтите.

става (виза електрон -ползвана преди 2 месеца ) днес не я прие ,но пък прие виртуалната ,която е прикрепена към нея,но за един акаунт
 
От: [29.10.10] GoDaddy $0.99 COM/NET/ORG/US/MOBI/BIZ/CA/CO.UK/IN

Не става. Помни номера на картата? Демек на една карта/акаунт или не знам си още какво по един нов домейн за една година.
Ако имаш няколко карти трябва да стане. Но май ще трябва да са с различни данни и картите и акаунтите.

И аз така си мислех. Нищо, не е болка за умиране.
 
От: [29.10.10] GoDaddy $0.99 COM/NET/ORG/US/MOBI/BIZ/CA/CO.UK/IN

Привет колеги!

Малко преди Хелуин GoDaddy решиха отново да зарадват клиентите си с код за намаление.

С уважние,
Борисов

Теб имам много да те черпя...
ако беше руса даже щях и да ти се отдам :)
поне 100$ си ми спестил досега
 
От: [29.10.10] GoDaddy $0.99 COM/NET/ORG/US/MOBI/BIZ/CA/CO.UK/IN

не е верно това
с моята карта тая година поне 5 домейна съм взел всеки който е пуснал Борисов
с една карта виза при всяка промоция вземам по един отделно че винаги като купувам ползвам каквито кодове намеря пак за намаления
 
От: [29.10.10] GoDaddy $0.99 COM/NET/ORG/US/MOBI/BIZ/CA/CO.UK/IN

не е верно това
с моята карта тая година поне 5 домейна съм взел всеки който е пуснал Борисов
с една карта виза при всяка промоция вземам по един отделно че винаги като купувам ползвам каквито кодове намеря пак за намаления
Става въпрос, че за една и съща промоция с една и съща карта не можеш да направиш повече от една покупка.

Сега тази промоция примерно можеш да вземеш само един домейн. Не можеш два пъти да платиш с визата.
 
Както винаги една полезна тема. Борисов, щях да ти дам репутация, но твърде скоро съм ти давал явно и форумът не ми дава тази възможност.

Номерът с една кредитна карта в два акаунта не минава, но с няколко карти няма никакъв проблем. Естествено в различни акаунти.
 
От: [29.10.10] GoDaddy $0.99 COM/NET/ORG/US/MOBI/BIZ/CA/CO.UK/IN

Евалата, тъкмо търсех евтин домейн и си викам тука ако няма промокод де ще е :D Задължителна репутация ;)

П.С. Бе гледайте кво ми пише " You must spread some Reputation around before giving it to Borisov again." ?!?
 
От: [29.10.10] GoDaddy $0.99 COM/NET/ORG/US/MOBI/BIZ/CA/CO.UK/IN

Искат да им пратя копие от шофьорска книжка или лична карта. На друг искали ли са му и каква е процедурата, ако откажа ?
 

Горе