3- и 4-буквени .info домейни, струват ли си?

vladko82

Active Member
Имам един 3- и няколко 4-буквени .info домейни. Някой може ли да ме ориентира като цена как се котират? За класирането и оптимизацията, от опит знам, че дишат здраво във врата на .com-а, интересува ме по-скоро стойността им, защото вече и 3 буквените инфо се поизчерпаха. :)
 
От: 3- и 4-буквени .info домейни, струват ли си?

Здравей, ако можеш сподели домейните на лични или в темата и ще ти кажа аз колко бих ти дал. А инак ако ги продаваш можеш да ги пуснеш в секцията за наддавания в годади. Там може да ти даде някой доста добра цена за тях. И като за финал определено котират ;)
 
От: 3- и 4-буквени .info домейни, струват ли си?

Влади, здравей! както много пъти сме го обсъждали, че един домейн струва точно толкова, колкото успееш да вземеш за него... Имало е случай, домейни оценени на хиляди долари да не мога да ги продам за повече 10-15$, а такива според Бота да не струват нищо... съм ги продавал по 50-70$. Направи си равносметката сам. Ако искаш, както каза колегата в горното мнение, пусни ги на търг тук или на друго място и ще разбереш, каква е "точната" им цена.
Или пък ако искаш си ги калкулирай сам и ми прати на ЛС, домейните с цените и бих могъл да си купя и аз, ако ме устройват! Успех!
 

Горе