3 Way Link Exchange С Блогове. PR2 Side Wide

Blinky

Owner
Рейтинг - 100%
27   0   0
Здравейте, хора. :)

Предлагам размяна от webmaster-ски блог с PR2 - блог рол (side wide link), ако Вие ми предоставите такъв от вашия блог към трети от схемата. Размяната е 3 way link exchange. Предпочитам същата или PC тематика - офертата е валидна и ще учаквам вашите отзиви и предложения. Блога е: http://webmasterworld.blogsome.com/

Пишете ми на лично или тук. Но инфото ще се шерва на лично, по-добре е сякаш. Ще се радават и i-trade. :) Второто не е задължително, но така или иначе е хубава да го раздвижиме и него. Успехи и очаквам Ви. :)
 
От: 3 Way Link Exchange С Блогове. PR2 Side Wide

Има навити има!

Поставил съм ти линк в Яко.бе
детайлите на pm
Весела коледа
 
От: 3 Way Link Exchange С Блогове. PR2 Side Wide

с това от подписа ми навит ли си? афф. маркетинг + pc - точно това, което търсиш, само дето е на български и няма много посещения =\ ако искаш трампа драсни едно лс :)
 
От: 3 Way Link Exchange С Блогове. PR2 Side Wide

преди време бяхме разменили, но аз не си спомням къде бях сложил твой линк, драсни на ЛС към къде да ти сложа и ще преценя къде би било най-добре дати сложа ?

п.с.
май и някакви лс-та си пращахме но нямам спомен какво направихме :)
е сега се сетих че съм забравил да сложа линкче към форума в avtorentacar блогчето си...
 
От: 3 Way Link Exchange С Блогове. PR2 Side Wide

Мерси, бате. Едно I-Trade-че и от мен. Успехи.

П.П: Още приемам вашите оферти....не бягаите около късмета. :)

np ;) и аз благодаря ;)

p.s
брато линка за форекса в blogsome си го сгрешил :) поправи го, че човека няма да има посещения ;) (говоря за последния линк, който е над моя)
 
Последно редактирано:
От: 3 Way Link Exchange С Блогове. PR2 Side Wide

Аз бате искам линк към друг блог, за това е 3 way в преспективи за 4 way. :) Дай ми детайлите да адна твоя на лично или тук и аз ще ти пратя мойте. Мерси в адванс - още ако има, ще се радвам. :)
 

Горе