-30 градуса през зимата?

От: -30 градуса през зимата?

Явно трябва да слагам вече зелето, че ако ще става толкова студено няма да има време да ферментира :) Миналата година за малко на Нова година да остана без кисело зеле заради късно слагане и ранни студове!

Замръзнал бидон с кисело зеле, безценно.
 
От: -30 градуса през зимата?

Забравил си винското със свинско :)

Това и лятото го има. Ама снЕг нема ... ама пък има уейкборд ... а бирата и там върви, че дори повече
 
От: -30 градуса през зимата?

А това вече е проблем на държавата/общината.
Ако си от София, предполагам, се обърни към Фандъкова и я питай що не чисти до вас? :) :p

Не е вярно. Снегът пред блоковете се почиства от собствениците на апартаментите и има глоби за тези, които не са си почистили пред входа.
 
От: -30 градуса през зимата?

леле добре, че имам една жигула освен "новата" ми 15 годишна западна кола, която като падне на -10 и става незапалима :Д ще вадя жига-та, тя пали на пушка
 
От: -30 градуса през зимата?

леле добре, че имам една жигула освен "новата" ми 15 годишна западна кола, която като падне на -10 и става незапалима :Д ще вадя жига-та, тя пали на пушка

Бензинките по принцип не би трябвало да имат проблеми с паленето, освен ако акумулатора не е стар...
Зимната нафта също върши работа за дизелите, миналата зима си палих от раз на -20 с нов акумулатор.
 
От: -30 градуса през зимата?

Миналата зима я изкарах с летни гуми (просто така и не успях да намеря време да ги сменя а и не излизам извън градът) цялата зима и колата винаги си е палила от раз . Ако колата ви не пали просто си я карате на майстор да види какъв и е проблема .
 
От: -30 градуса през зимата?

хех, колеги аз малко пресилено го казах, температурния датчик сдава багажа според мен. просто 30 градуса не съм виждал под нулата от много години. миналата година имаше 3 пъти сняг в софия
 

Горе