300 000 поста - малко статистики и да ни е честито да милионим :)

coolice

Owner
От няколко дни виждам че сме близо

исках да пусна малко статистики изтирите постове са малко над 9000 (вижда се по пореден номер на всеки пост) така че ако пазехме всичко щеше да е малко по рано


постове в офтопика 43,674 -около 14,5%

постове в кофата - 9,374 - около 3,1%




ниво на полезност на форум 82,4%


мисля че се развиваме добре форума спазва правилото 80:20 което се води като аксиома и всичко е в полза на полезността :)
 
От: 300 000 поста - малко статистики и да ни е честито да милионим :)

Predpriemach.com е страхотен форум :) Тук има информация, която едва ли ще се намери другаде. Успех за напред
 
От: 300 000 поста - малко статистики и да ни е честито да милионим :)

Я кажи кой са тези 20% от потребителите дето генерират 80% от оборота, спрямо правилото на Парето
 
Да, да ни е честито и нека продължаваме с пълна пара все така. Надявам се не след дълго да направим следващия бум на 500К поста, и след още много малко време 1 млн. поста. Тогава може да се похвалим с една наистина силна общност, градена с години.

Излишно е да казвам, че потребителите са в основата на тези статистики и растеж. Много съм доволен от това, което вирее тук, ама с положителния смисъл на думата, много ясно. :)

Ще се включа с други числа в следващите постове, като ще видя какво не е дал кулайс, за да дам аз - нещо, което вие помогнахте да стане реалност. :)

Успехи и само напред.
 
От: 300 000 поста - малко статистики и да ни е честито да милионим :)

Поздравления !

Аз лично посещавам само този форум, което го прави най - добрият за мен. Можете да намерите много полезна информация ! Колеги ! Приятели ! Работа ! и много други ценни неща !
 
От: 300 000 поста - малко статистики и да ни е честито да милионим :)

Честито! Спамя колкото мога (е гледам да има и полезни неща, разбира се) :p:lol: :-o
 
От: 300 000 поста - малко статистики и да ни е честито да милионим :)

Мале аз съм бил ебахти спамера генерирал съм 1% от постовете - какво ли ще стане догодина по изборите :)

Имам две въпросчета

Защо урлтата на темите не съдържат заглавието на темата - няма ли да е по добре за трафика към форума
Как се отрази Пингвина на посещенията от Г.
 
ами честито за 1% :)

и отговра за урлто е не ...
1 . темите са достъчно натоварени с киурдите си за да ги има и в урлто...
2. направени други ръчни подбрения които да го ранкнат по добре ... не е само в урлто

мен винаги са ми били чудни хората който искат да изтискат 100% от онпейджа или едва ли не ако не ползваш такива урлата няма да излезеш :)

да добавя ...

вглавата ми даже се въртят идеи за олекотяване на онпейджа не за допълнително натоварване и с урлтата

може би бих ползвал такива урлта ако не може да постигна желана плътност на ключовите думи в текста :) те и за това се ползват :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: 300 000 поста - малко статистики и да ни е честито да милионим :)

За урлтата и влианието на Пингвина питам защото сайта който ми удари беше единствен с такива урлата - всички останали в нишата бяха с френдли и като гледам май само мен ме е ударило та се чудех дали има промяна в трафика след промените в алгоритъма от 24-ти
 
От: 300 000 поста - малко статистики и да ни е честито да милионим :)

Мале аз съм бил ебахти спамера генерирал съм 1% от постовете - какво ли ще стане догодина по изборите :)

(4646/300000)*100=1.55% :shock:
 
От: 300 000 поста - малко статистики и да ни е честито да милионим :)

Обърка сметките - по избори ставам свръх активен 20 000 поста - водач във временното класиране и доживотен бан :)

Тая титла дърт БСП-ар да не мислиш че лесно се брани :)
 
От: 300 000 поста - малко статистики и да ни е честито да милионим :)

Идеално момчета и честито на всички ни. Любимия ми форум се развива успешно. Само на горе и напред.

Нека малко реални статистики и от мен. Точно в моя стил.

Издухани назад в прахта:

searchengines.bg - Мнения = 130 849 / Потребители = 4 435

bgdev.org - Мнения = 290 441 / Потребители = 13 571

За догонване:

kaldata.com - Мнения = 1 521 156 / Потребители = 213 116

hardwarebg.com - Мнения = 2 824 239 / Потребители = 52 158

web-tourist.net - Мнения = 592 281 / Потребители = 25 258

Или казано с други думи, няма време за отпускане. Има много хляб да се яде още....но има ръст и това е много важно за всеки форум. ;)
 
От: 300 000 поста - малко статистики и да ни е честито да милионим :)

web-tourist.net въобще не трябва да е база за сравнение. Прекарах известно време там преди да попадна на предприемач. Нивото на този форум е светлинни години пред туриста.
 
Ами да ни е честито. Радвам се, че форума продължава да се развива и съм част от статистиката :)
 
От: 300 000 поста - малко статистики и да ни е честито да милионим :)

Пожелавам ви да минете по мнения бг-мама
 
От: 300 000 поста - малко статистики и да ни е честито да милионим :)

Пожелавам ви да минете по мнения бг-мама

Да, ще стане, когато всички предприемачи забременеят и си пуснат 2-3 години платено майчинство.
Ще минем бг-мама и по брой постове и по живо тегло.
 
Re: От: 300 000 поста - малко статистики и да ни е честито да милионим :)

Пожелавам ви да минете по мнения бг-мама
Мерси много, като цяло ни трябва малко по-силен маркетинг, който ще имам грижата да приложа тези месеци. Защото на мен не ми се вярва, че хората са безразлични към форум, в който ще научат как да правят пари през интернет от хобито си (да направят блог, с който да споделят тайните си със света). Ако се изгради като бранд, би могъл да мине всеки един за секунди, от гореспоменатите. Но се иска време, както е казал човек.
 
От: 300 000 поста - малко статистики и да ни е честито да милионим :)

Браво, честито на всички нас потребителите на форума, на топ контрибютърс, на целеустремените хора и нека само напред да върви статистиката. Аз съм от по-пасивните потребители, но това е единственият форум, който посещавам и чета (гореспоменатите никак, едно време в туриста влизах, но беше супер отдавна). Откакто съм тук, нямам нито нужда, нито мотив да търся друг форум. Интересното е, че не помня как го намерих, но със сигурност беше май с търсене в Г. :beer: Честито на всички ни и хубав, ползотворен майски ден:)
 

Горе