33 начина за промиване на мозъците"

set

New Member
Логиката и разумът са излишни при пазаруването.
Това може да го направите след като се запознаете с моите "инструменти" : )​


1. Ключът към истински ефективно промиване на мозъка е да се работи в най-фундаменталната информираност на хората. Оформи ги в неврологично ниво, така че те да развиват способности ​​"мисли за себе си." Това ще им позволи да спрят да мислят.

2. Ограничи всякакви и всички факултети за самоосъзнаване и самостоятелно проучване. Унищожи инстинкт и интуиция. Активно и безкрайно насърчи външното съзнание. Направи хората зависими от твоя вход за толкова много решения, колкото е възможно.

3. Ускоряване на съобщенията, така че темпото и ритъма на информация да ги дезориентира и визуално предубеди.

4. Състояние хора към засипваме със стотици хиляди сигнали на ден. .Учи ги да присъстват на този поток от информация и да я наричат "реалност". Никога не позволявай да попитат какво е "реалността".

5. Всичко е рамкиране. Реши в какво искат хората да вярват,увери се, че всички избори, които им даваш, са в рамка, която ви гарантира вашия резултат. Това се нарича илюзия за избор. "Искате ли да помете пода преди или след вечеря?" Повтори тази формула за икономически системи, политици, новини, конкурентни марки продукти, забавления и тем подобни.

6. Жалба до най-малкия общ знаменател. Докажи, че показва модел за разрешаване на конфликти на хората с емоционална и интелектуална зрялост не по-голяма от тази на шест годишно дете. Направи го смешно, така че никой да не забележи.

7. Дръж хората пасивни. Насърчавай "една бира" план като лечебен еликсир за всичко, което ги измъчва.

8. Не позволявай на хората да мислят. Дните им са достатъчно трудни. Направи го така, всякаш нямаш съвест - те вероятно са твърде глупави, за да направят своите собствени решения.

9. Никога не насърчавай отговорност, или толкова, колкото се предполага, че хората биха могли да участват в съвместното създаване на бъдещето си и действителността, в която те пребивават.

10. Насърчавай само "Индивидуалност". Правейки "индивидуалност" ти генерира мощна илюзия за свободен избор.

11. Повторението е от ключово значение. Повтори важни съобщения толкова често, колкото е възможно.

12. Повторението е от ключово значение.

13. Повторението е от ключово значение..

14. Хората не се нуждаят от логика да приемат информация. Убеждавай емоционално. Винаги помни: ВОЙНА = МИР.

15. Не забравяй - две полуистини правят цялата истина.

16. Пази старите модели на съзнанието, "жив и здрав". Ако можеш да се разминеш с позоваване на държавата или местоположението на човека от среща,направи го като флегматичен или сангвиник вместо програмируем и съзнателно.

17. Дръж вниманието на хората върху това, което наистина има значение. Подчертайте, какво не е наред.

18. Винаги създавай впечатлението, че всичко е под контрол, и че всичко може да се оправи във всеки един момент.

19. Учи хората, че те са техните мисли и емоции. Накарай ги да се чувстват зле за техните идеи . ЗАПОМНЕТЕ: ИДЕНТИФИЦИРАНЕ, ИДЕНТИФИЦИРАНЕ, ДА СЕ ИДЕНТИЦИФИРАТ - това ще разшири тази пустота вътре в тях и ще ги накара да мислят ,че само пазаруването може да лекува.
 
Последно редактирано:
От: 33 начина за промиване на мозъците"

Останалите 14 на ЛС срещу процент от продажбите : )
Шегувам се, разбира се, стана късно трябва да се потапям. Видях, че имам и някои правописни грешки, ще ги оправя утре.

И запомнете едно от мен:
" По-добре луд, отколкото тъп "
 
От: 33 начина за промиване на мозъците"

Автоматичен превод от английски?
 
От: 33 начина за промиване на мозъците"

Автоматичен превод от английски?

Привет,
това са методи, които лично аз съм ги писал. Някои от тях са извадки от интернет, като са оформени така че да е разбираемо по-лесно.


П.П. грешките са поправени. Ще добавя останалите методи, като се освободя малко от работа.
 
От: 33 начина за промиване на мозъците"

И това ли не е автоматичен превод от английски?

Състояние хора към засипваме със стотици хиляди сигнали на ден.

Жалба до най-малкия общ знаменател.
 
От: 33 начина за промиване на мозъците"

Привет,
това са методи, които лично аз съм ги писал. Някои от тях са извадки от интернет, като са оформени така че да е разбираемо по-лесно.


П.П. грешките са поправени. Ще добавя останалите методи, като се освободя малко от работа.
Ей, тежкар, много интелигентен ще дойдеш за нашето форумно общество май, а?
Ние да не пасем трева!??:wink:
Че и английски поназнайваме по малко - http://www.alterati.com/blog/2007/04/23-tools-to-brainwash-and-influence-people-through-media/ 8)
Аз това го виждам като 2007 г. - ти колко голям си бил тогава, много ми е чудно!
Може ли такава наглост само ми кажи?!!!
@happyslacker ти даде възможност да се поправиш, но ти вместо това - още повече изнагля!!!
Ако докажеш, че ти си истинския автор или си самия Девън Уайт, обещавам публично да ти се извиня, както ти намериш за добре!:roll:
До тогава вземи т'ва червенкото :wink:

П.П. Колеги извинявайте за тона, но такова нещо не мога да пусна метър - аз не се имам за балък, че някой пикльо да ме прави на такъв!
А Вие имате ли се за балъци?
 
Последно редактирано:
От: От: 33 начина за промиване на мозъците"

П.П. Колеги извинявайте за тона, но такова нещо не мога да пусна метър - аз не се имам за балък, че някой пикльо да ме прави на такъв!
А Вие имате ли се за балъци?
- доматите с колците ги ядем ...
 
От: 33 начина за промиване на мозъците"

Ама кажи малко, а?! Как пораснах за няколко месеца - от прост юзер до почти професионален блогър?!!!:lol:
Вече нали така е модерно - драскаш, каквото там дращиш и завършваш с въпрос към аудиторията - да предизвикаш дискусия :wink:, един вид и да покажеш, че те интересува хорското мнение, за това което си натворил 8)
Баси, как ме ядоса тоя елемент:evil:
 
От: 33 начина за промиване на мозъците"

Ееее, "убихте" го още в зародиш! :lol:
 
От: 33 начина за промиване на мозъците"

Не знам как си преработвал, за да е разбираемо, ама не ти се получи. може би това е вид манипулация? :shock::D
 
От: 33 начина за промиване на мозъците"

Аз не виждам смисъл да го представя за авторска статия, но разни хора разни идиоти
 
От: 33 начина за промиване на мозъците"

И това ли не е автоматичен превод от английски?

Какво по точно не разбра от това, кажи какво и ще ти го преведя на твой език.


Ей, тежкар, много интелигентен ще дойдеш за нашето форумно общество май, а?
Ние да не пасем трева!??:wink:
Че и английски поназнайваме по малко - http://www.alterati.com/blog/2007/04/23-tools-to-brainwash-and-influence-people-through-media/ 8)
Аз това го виждам като 2007 г. - ти колко голям си бил тогава, много ми е чудно!
Може ли такава наглост само ми кажи?!!!
@happyslacker ти даде възможност да се поправиш, но ти вместо това - още повече изнагля!!!
Ако докажеш, че ти си истинския автор или си самия Девън Уайт, обещавам публично да си се извиня както ти намериш за добре!:roll:
До тогава вземи т'ва червенкото :wink:

П.П. Колеги извинявайте за тона, но такова нещо не мога да пусна метър - аз не се имам за балък, че някой пикльо да ме прави на такъв!
А Вие имате ли се за балъци?

Здрасти синко, благодаря ти за отзивите, радвам се че съм помогнал. Жив и здрав.


- доматите с колците ги ядем ...

Привет, това сега ли го останови или впоследствие докато четеше глупостите на хората? Много ще се радвам ако ми отговориш за да мога да ти издам една тайна ;)


Ама кажи малко, а?! Как пораснах за няколко месеца - от прост юзер до почти професионален блогър?!!!:lol:
Вече нали така е модерно - драскаш, каквото там дращиш и завършваш с въпрос към аудиторията - да предизвикаш дискусия :wink:, един вид и да покажеш, че те интересува хорското мнение, за това което си натворил 8)
Баси, как ме ядоса тоя елемент:evil:

Ще те изкъпя и ще те продам с тези нервички които ги имаш, не обръщай внимание много,


Ееее, "убихте" го още в зародиш! :lol:

Нервираха ме доста определно :)


Не знам как си преработвал, за да е разбираемо, ама не ти се получи. може би това е вид манипулация? :shock::D

Мислиш ли?

Аз не виждам смисъл да го представя за авторска статия, но разни хора разни идиоти

Аз не виждам смисъл да слагаш картинка аватар във форум също, но определено има накъде да се развиваш. Желая ти късмет и успехи в живота и да се развиваш по бързо.
 
От: 33 начина за промиване на мозъците"

Излизам отново, ще си допълня писанията веднага щом намеря малко излишно време и срещна още малко рибки :) , а вие можете да продължавате да коментирате, не се отказвайте само не вдигайте много шум.
 
От: 33 начина за промиване на мозъците"

Привет, това сега ли го останови или впоследствие докато четеше глупостите на хората? Много ще се радвам ако ми отговориш за да мога да ти издам една тайна ;)
Току що Установих, че най-вероятно голямата ти тайна ти е това, че си на път да завършиш прогимназия и имаш тройка по български. Хайде Арлекино разсмей ни още :D
 
Ас предлагам да сезираме СЕМ?
 
ми ни съ сетих друго да изоригиналнича, дилъра ми го прибрали в панделата и се наливам тук с диетична кола и евтина водка че съм скръндза ими се свиди за скъпа да плащам.
 
От: 33 начина за промиване на мозъците"

Аз не виждам смисъл да го представя за авторска статия, но разни хора разни идиоти

Мдаааа...
Или пишат баща и син, или в автора съжителстват две личности - не е нужно да си филолог или криминалист, за да видиш двата стила на изразяване. :D

ПП
Тръпна в очакване на продължението!
 

Горе