350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Кулл, ако искаш го трий после!

Как Яне Янев събира своите гласоподаватели!

Здравейте,

Извинявам се за правописа първо просто не съм добър в него.

Глупостта и простутията на един човек ме накара а кажа това което ще кажа в момента.
Та а си мина на темата. Преди години, пореди безработица и някой други мои проблеми работех при земеделец, в едно малко градче в центъра на България. Та тогава не се интересувах много от политика или тем-подобни неща, гледах да изкарвам пари колкото да си покривам нуждите (не, че и сега не е така все-пак не ламтя за много). Така нека продължа с разказа си, значи през времето което работех там се издигнах и бях приближен доста до собственника на фирмата, а той член и човек точно на Яне Янев и "РЗС", която тогава беше някаква земеделска партия или нещо подобно не помня, честно казано.
Та тогава, до този човек работехме доста хора, имайте предвид гледаше около 200-300 декара ниви, годишно не може да се гледат само от едно семейство. Този човек не плащаше на никой освен членовете от семейството си осигоровки здравни или пенсионни. Този човек, както и близките му се ържаха отвратително с хората работещи за тях (независимо от етническата им принадлежност) този същият човек, когато наближаха избори караше всички които работят за него като роби да гласуват за ЯНЕ ЯНЕВ. Няма да си забравя тези моменти въпреки, че тогава не ми е пукало как товареше част от хората и ги водеше на конгрес на този "Плъх". И не, че хората са искали да ходят, те просто не искаха да загубят и парчето хляб което могат да имат.
Не се и съмнявам, че и в момента е така.
Целта на писмото ми е не да опетнявам тях, като хора, защото и аз съм ял хляб от техните ръце, целта ми е да ви покажа по какъв начин истинския мишок си набира гласовете!
Писмото е провокирано от глупавите изказвания на този "Политик", защото просто вече не изтърпях на неговата простотия и глупост. Само едно нещо последно аз не съм политик и не съм се занимавал никога с политика, но бих бил 100000000000 по-добър политик от този Дупедаец!
 
От: Re: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане

аз го написах ГЕРБ ако не даваха поръчките на техни хора нямаше да има съмнения
точно само това ми стига на мен
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Ми да! Нека изхарчат от ХХХ милиона лева от ТВОИТЕ данъци, да направят още едни избори. Абе дай направо всеки месец. Ние сме богата държава, можем да си го позволим.
Не е приятно да се харчат толкова много пари за повторни избори, но в случая друго решение няма. Парламентарните избори са най-важни и с тях не може да се правят компромиси. Това не е някакъв тъп референдум, от който нищо не зависи. Залогът при сегашните избори е бъдещето на България и при такова мащабно опорочаване няма как, а и не трябва да се съставя ново правителство.
 
От: Re: От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да с

да дай да не гласуваме щото е скъпо... демокрацията е по важна от всичко даже и да е глад по добре да си гладен и свободен отколкото нахранен роб без чест

Аз не казвам да не гласуваме. А да е нормално. И евтино. Да не почвам за субсидиите на партиите да храня. Демокрация - такова животно нема.

Както казах по-горе, всичко това нямаше да се случи, ако печатницата беше на някой друг. И пак питам: Кой позволи да има един кандидат за печатане, и той да е от герб?
 
От: Re: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане

аз го написах ГЕРБ ако не даваха поръчките на техни хора нямаше да има съмнения
Ами аз бях писал в други теми, че който създаде ББ, той и ще го унищожи
Шефовете на мафията са умни, защото изграждат цели схеми за извършване и след това за прикриване на престъплението
А Тиквата да ти мяза на такъв, по ми прилича на муле, което трябва да бъде жертвано
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

"демокрацията е по важна от всичко даже и да е глад по добре да си гладен и свободен отколкото нахранен роб без чест"

Бъди сигурен, че ако до края на годината се проведат още 2 предсрочни избора, след тях българина ще иска диктатура и ще проклина демокрацията. То не, че сега доста голяма част пак не мечтаят за силна ръка (разбирай диктатура).

Демокрацията може да съществува само когато си нахранен. В другия случай хем ще си роб хем ще си гладен. Няма нахранени роби. Българина е гладен и за това продава гласа си и се подава на манипулации за жълти стотинки, а после си плаща скъпо сметката на кюфтетата и кебапчетата. За това хем ще е гладен хем ще е роб и ще похапва само покрай избори. През останалото време ще мърмори по кръчмите (в съвременния вариант, по форумите и в социалните мрежи).
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ами върни си утре диктатора, тъкмо са си лика прилика с предния. :lol:

"демокрацията е по важна от всичко даже и да е глад по добре да си гладен и свободен отколкото нахранен роб без чест"

Бъди сигурен, че ако до края на годината се проведат още 2 предсрочни избора, след тях българина ще иска диктатура и ще проклина демокрацията. То не, че сега доста голяма част пак не мечтаят за силна ръка (разбирай диктатура).

Демокрацията може да съществува само когато си нахранен. В другия случай хем ще си роб хем ще си гладен. Няма нахранени роби. Българина е гладен и за това продава гласа си и се подава на манипулации за жълти стотинки, а после си плаща скъпо сметката на кюфтетата и кебапчетата. За това хем ще е гладен хем ще е роб и ще похапва само покрай избори. През останалото време ще мърмори по кръчмите (в съвременния вариант, по форумите и в социалните мрежи).
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

И даже виждам на кой се готвят да дадат мандат тези зад кулисите
Гледайте внимателно ТВ и вижте сеГЕЙчо
Няма такава държава
Всичко е режисирано и ние сме масовката
Само Волен се изказа както трябва, но за съжаление пак ще е опозиция
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

"Ами върни си утре диктатора"

Няма кого да си връщам, аз отдавна съм се научил да се справям сам и да не разчитам някой друг да ме оправя. Обикновено тези които ви оправят винаги забравят възелина, а после казват, че сълзите в очите ви са от радост.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Мен ми е интересно как, платените драскачи веднага налазват, и плюят наред. Това трябва а е супер добре платена професия. :D

Пловдивчанин: Видях да товарят бюлетини в таксита!:lol: нищо ново

http://www.blitz.bg/news/article/198913
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Жалък опит на останалите партии да свалят процента на ГЕРБ. Утре яко ще ви изнесем всичките. САМО ГЕРБ!! Симпатизантите ни се увеличават с всеки изминал ден благодарение на подобни действия на комунетата и другите партии. Утре очаквам БОЙКО ПРЕМИЕР!!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Лошото, никой никога не може да го предвиди, може някой ден и на теб да ти позабравят възелина, тогава ще усетиш какво е да си прецакан. ;)

"Ами върни си утре диктатора"

Няма кого да си връщам, аз отдавна съм се научил да се справям сам и да не разчитам някой друг да ме оправя. Обикновено тези които ви оправят винаги забравят възелина, а после казват, че сълзите в очите ви са от радост.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

"Ами върни си утре диктатора"

Няма кого да си връщам, аз отдавна съм се научил да се справям сам и да не разчитам някой друг да ме оправя.

Няма човек, който да се справя сам. Винаги трябва да разчиташ на някой, да си зависим по една или друга причина от някой. Дори и сам да си изкарваш хляба с нещо уникално, пак си зависим от клиентите си :)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Герб защитаваха чужди интереси, а не интересите на народа и трябва да се махат
Но да дойде на власт СърГЕЙ нищо няма да се промени
Пак ще се защитават чужди интереси, но по изискано, а не като Боко Тиквата с бедния речник и мутренско поведение
Само Атака иска да прекрати договорите на монополите и да защити БЪЛГАРСКИЯ ИНТЕРЕС
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

БСП, не иска еднолично управление, а програмно правителство с експерти. И Сергей Станишев каза че ще разговаря с всички за съставяне на програма за спасение на България включително и с Волен. Явно си изпуснал братле.

Герб защитаваха чужди интереси, а не интересите на народа и трябва да се махат
Но да дойде на власт СърГЕЙ нищо няма да се промени
Пак ще се защитават чужди интереси, но по изискано, а не като Боко Тиквата с бедния речник и мутренско поведение
Само Атака иска да прекрати договорите на монополите и да защити БЪЛГАРСКИЯ ИНТЕРЕС
 
Re: От: Re: От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може

Аз не казвам да не гласуваме. А да е нормално. И евтино. Да не почвам за субсидиите на партиите да храня. Демокрация - такова животно нема.

Както казах по-горе, всичко това нямаше да се случи, ако печатницата беше на някой друг. И пак питам: Кой позволи да има един кандидат за печатане, и той да е от герб?

Предполагам че същия който му позволи по същия начин само той да печата бюлетините и за президентските и кметски избори преди предните избори практиката е била да се печат в различни печатници регионално... от предните избори се печатат в една печатница в за цялата страна


сега разбираш ли защо се съмнянваме в честността...
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Герб защитаваха чужди интереси, а не интересите на народа и трябва да се махат
Но да дойде на власт СърГЕЙ нищо няма да се промени
Пак ще се защитават чужди интереси, но по изискано, а не като Боко Тиквата с бедния речник и мутренско поведение
Само Атака иска да прекрати договорите на монополите и да защити БЪЛГАРСКИЯ ИНТЕРЕС

Ахам. Болен с неговите фашистки изцепки. Същия лицемер като останалите. Не благодаря.

Целия свят отива на зле. Надали всички си имат Бойковци.

Да подчертая: Мразя ги всички! Но най-много мразя, тия които ще изберете сега - комунягите.

Спирам да пиша в политическите теми, докато следващите не ни закопаят, което е неизбежно!

И тогава няма да пропусна да нахраня всички заблудени поддръжници на комунягите, които драскат тук. Нищо, че ще се изпокрият като мишоци или ще сменят боята веднага. Ама аз помня.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Сега кажете, трябва ли бюлетините да се печатат от държавни печатници или не? :)
 

Горе