350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

За две съм 100% сигурен. Едното е Б.Б. , а другото Ц.Ц. ;)

Дори като се замисля първото тъй-като не се показа никъде вече може и да е имигрирало. :lol:

Да се изнасят :). Така и така български политик в затвора не влиза, няма да влезне, и това никога няма да се случи. Повтарям - никога.
А всичките са за там.

Добре бе айде кажете...
Бойко мутра, мафиот, крадец и т.н. А останалите? Мръсни лъжци, долни и подмолни копеленца, лицемери и лайномети. Такива ли искате да ви управляват?
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Искат местан да им го намести, и така и ще стане. Следващите 4 години ще ни управляват турците слушайте ми думата... Аз тъй като не искам децата ми да носят чалми май ще се изнасям, наистина лош човеки матриал тука..:(
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Дано шефа на печатницата не получи инфаркт като Мишо Бирата,определено има какво да разкаже на прокуратурата.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Дълга тема и не съм я чел, но да пусна нещо подходящо..

Време е за избори! Направете правилното за вас решение..

То както винаги няма да е правилното, затова горе главата и "СРЕДЕН" пръст!

[video=youtube;jGpMbNiRkUs]http://www.youtube.com/watch?v=jGpMbNiRkUs[/video]
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Е, какво се оказа? Че се отпечатват бюлетини плюс 10 /ДЕСЕТ/ процента.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Твърдо антиГЕРБ съм, но нещо насмърдява с този случай с бюлетините, както каза и Блеки
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Не забравяйте, че и при случая със сигнала за подслушванията до прокуратурата в началото падна голям смях. Намериха Крайслер с бутафорни антени и други простотии, но накрая всичко се оказа истина и започнаха да падат глави. Сега сценарият е подобен. Чрез лъжи ГЕРБ се опитва да омаловажи всичко, но накрая истината ще излезе. Проблемът е, че това ще стане чак след изборите, а тогава ще е късно. Утрешните избори вече са опорочени и това е още една причина да има втори извънредни избори наесен. Това е най-логичното решение и съм сигурен, че партиите накрая ще се обединят около него и никой няма да състави правителство през юни.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

нищо не смърди и на предишните избори имаше чували както каза волен одеве по твто :lol:
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

А този няма ли кой да го изрита вече, тоз лизач?

https://www.facebook.com/RZS.bg
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ами нали купиха ксерокси и ще пращат протокола от избирателната секция до ЦИК
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Пак се замислих. За чий хуй (отново) са им тия бюлетини, като за да са валидни трябва да имат по 2 печата. Бити преди и след гласуването. Как точно ще ги подменят?
Или може би имат и нужните печати от Х избирателни секции?

Ще намине ли прокуратурата и в фабриката за печати, да провери нямат ли повече?
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Фабрики за печати няма. :lol: С помощта на елементарни уреди всеки може да прави каквито си поиска печати в домашни условия. Дори могат да се разпечатват върху бюлетините с обикновен принтер. Естествено това няма да издържи на графологична експертиза, но при проверка на око няма как да се забележи разликата.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Твърдо антиГЕРБ съм, но нещо насмърдява с този случай с бюлетините, както каза и Блеки

Радвам се, че сме на едно мнение с теб.
Става мноооооооооооооооооого интерсно!!! Не можах да повярвам на мейнстрийм, всичко беше така представено, че ......

Всяко чудо за 3 часа, както казва един от коментиращите от линка ти!
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Не забравяйте, че и при случая със сигнала за подслушванията до прокуратурата в началото падна голям смях. Намериха Крайслер с бутафорни антени и други простотии, но накрая всичко се оказа истина и започнаха да падат глави. Сега сценарият е подобен. Чрез лъжи ГЕРБ се опитва да омаловажи всичко, но накрая истината ще излезе. Проблемът е, че това ще стане чак след изборите, а тогава ще е късно. Утрешните избори вече са опорочени и това е още една причина да има втори извънредни избори наесен. Това е най-логичното решение и съм сигурен, че партиите накрая ще се обединят около него и никой няма да състави правителство през юни.

Ми да! Нека изхарчат от ХХХ милиона лева от ТВОИТЕ данъци, да направят още едни избори. Абе дай направо всеки месец. Ние сме богата държава, можем да си го позволим.
 
Re: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Не забравяйте, че и при случая със сигнала за подслушванията до прокуратурата в началото падна голям смях. Намериха Крайслер с бутафорни антени и други простотии, но накрая всичко се оказа истина и започнаха да падат глави. Сега сценарият е подобен. Чрез лъжи ГЕРБ се опитва да омаловажи всичко, но накрая истината ще излезе. Проблемът е, че това ще стане чак след изборите, а тогава ще е късно. Утрешните избори вече са опорочени и това е още една причина да има втори извънредни избори наесен. Това е най-логичното решение и съм сигурен, че партиите накрая ще се обединят около него и никой няма да състави правителство през юни.

Точно веднага намериха човек с крайслер антенки дето се бил разхождал там където ги били видели и даваше интервюта за медиите...
 
Re: От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане

Ми да! Нека изхарчат от ХХХ милиона лева от ТВОИТЕ данъци, да направят още едни избори. Абе дай направо всеки месец. Ние сме богата държава, можем да си го позволим.

да дай да не гласуваме щото е скъпо... демокрацията е по важна от всичко даже и да е глад по добре да си гладен и свободен отколкото нахранен роб без чест
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Може да ви се се струва конспирация, но БГ политиката си има кукловод (или Капо Ди Тути Капи) и в днешната сензация виждам неговия пръст
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Фабрики за печати няма. :lol: С помощта на елементарни уреди всеки може да прави каквито си поиска печати в домашни условия. Дори могат да се разпечатват върху бюлетините с обикновен принтер. Естествено това няма да издържи на графологична експертиза, но при проверка на око няма как да се забележи разликата.

Стига търсихте под вола - теле. Представям си едни законспирирани гербери в тъмни стаички, мажат печати с фотошопа и принтират 350к листа.
 
Re: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Може да ви се се струва конспирация, но БГ политиката си има кукловод (или Капо Ди Тути Капи) и в днешната сензация виждам неговия пръст

аз го написах ГЕРБ ако не даваха поръчките на техни хора нямаше да има съмнения
 

Горе