350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Е то е ясно като бял ден, че е нагласен. Не мога да си представя колко трябва да е тъп някой да си мисли обратното

Стига глупости бе човек :D
какви резултати искаше за да кажеш сега, че изборите са честни - БСП да спечелят?

100000x ХАХАХАХАХАХ

защо не разбирате, че и тази година избирахме по-малкото зло?

червените прекалено на сериозно са се взели..и най-лошото: повярвали са си :D
първо казаха, че са свалили правителството, после че не са, после че пак са
сега се чудят защото въпреки това не спечелиха
хахах :D
идиоти
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Стига глупости бе човек :D
какви резултати искаше за да кажеш сега, че изборите са честни - БСП да спечелят?

100000x ХАХАХАХАХАХ

защо не разбирате, че и тази година избирахме по-малкото зло?

червените прекалено на сериозно са се взели..и най-лошото: повярвали са си :D
първо казаха, че са свалили правителството, после че не са, после че пак са
сега се чудят защото въпреки това не спечелиха
хахах :D
идиоти

Идиоти са тия, дето гласуваха за ГЕРБ по съвест. Разбирам тия, дето са си топнали ръцете в меда и не искат да ги вадят от там. Но да искаш да те клатят още 4 години тия мутри... много трябва да си намразил живота.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ето нещо интересно:

staropravitelstvo.jpg

кое му е интересното?
какво значи "ново правителство"
ако бсп бяха спечелили, ново ли щеше да е?

как си представяте да има нов парламент? - бсп толкова години са в парамента, ще седят още толкова
дпс, атака, и другите които поизмряха вече

герб е най-голямата партия, която е и най-млада!

през 2009-та герб спечелиха 40% от гласовете - нова партия
сега защо нямаше такава?
еми докато не се появи - ново правителство няма да има
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Стига глупости бе човек :D
какви резултати искаше за да кажеш сега, че изборите са честни - БСП да спечелят?

100000x ХАХАХАХАХАХ

защо не разбирате, че и тази година избирахме по-малкото зло?

червените прекалено на сериозно са се взели..и най-лошото: повярвали са си :D
първо казаха, че са свалили правителството, после че не са, после че пак са
сега се чудят защото въпреки това не спечелиха
хахах :D
идиоти


Не разбрате явно, че точно който са искали този е спечелил ГЕРБ ( оригиналните червени) и там е проблема. Не искам да спечелят и БСп. но не осъзнавате как само след още 1 година при управление на ГЕРБ няма да има пордажба на статийки, кликомания, хилдяи предприемачески сайтчета. Това изчезва както изчезва и българския бизнес.

Нямам политически пристрастия и за това гледма под друг ъгъл на нещата. Ако надмогнете българските простити тип Лески-ЦСКА и ГЕРБ-БСП ще ме разберете какво губим. Ако ли не проблема си е Ваш
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

през 2009-та герб спечелиха 40% от гласовете - нова партия
сега защо нямаше такава?
еми докато не се появи - ново правителство няма да има
Защото партиите се правят с пари.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

@Krumov добре, че спомена за това
онзи ден щях да пиша, но забравих
Нямам политически пристрастия и за това гледма под друг ъгъл на нещата. Ако надмогнете българските простити тип Лески-ЦСКА и ГЕРБ-БСП ще ме разберете какво губим. Ако ли не проблема си е Ваш

относно горния цитат
нали разбираш, че това НЯМА как да стане - кажи, разбираш ли?
ако да - тогава защо го коментираме?
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Не им се връзвай, това което говорят е просто начин да успокояват, иначе няма да могат да спат вечер. Българина е свикнал цял живот да се изкарва жертва, все друг му е виновен!!!

Не се връзвам. Просто въпроса е че всеки плюе и не знае за какво. Кой не е крал? Симеончо ли? Костов ли? Станишев ли? Доган ли? Борисов ли?

Честно казано, не ме интересува кой обещава увеличение на пенсиите. Защото пенсиите не са единствения проблем. Има няколко основни такива:

1. В момента раждаемостта е отрицателна. Нека се наложи ограничение за малцинствата и глоби за неизпълнение относно раждаемостта и да им се намалят помощите. За сметка на това, да се увеличат стимулите, които да позволят на българските семейства да могат да си позволят отглеждането на 1,2,3 деца, например...

Защо го казвам? Нямам нищо против малцинствата, но в момента всички знаем, че ромите получават повече помощи и имат повече права, отколкото българите. Може и да звучи дискриминационно, но е факт!

В момента детските са 20 - 30 лв, мисля (не знам с точност), а майките получават мизерно майчинство. Я да ги увеличат, колкото една заплата, пък да видим дали няма да раждат деца като знаят, че ще имат пари, за да ги издържат...

А пък и ако се въведат някакви облекчения за кредити, например, познай как ще цъфне раждаемостта и само за няколко години, минуса ще стане плюс.

2. Нека да облекчат процедурите по създаване на фирма. Това с минималния капитал беше една добра стъпка. Но има какво да се желае.

В момента, за да откриеш едно ЕООД или ЕТ, или за да станеш фрийлансър, не ти мърдат към 150лв минимум плащане на осигуровки месечно + други задължителни разходи. И държавата не се интересува колко са ти приходите. Занимаващите се с онлайн бизнес, много добре знаят, че е смешно да се изка такава сума, ако приходите ти са от сайт. Точно поради тази причина, повечето не правят никакви регистрации, което означава, че един вид те "крият" от държавата.

Защо не въведат облекчения или нещо такова? Например, да внасяш осигуровки според сумата, която си получил като приход. И да наложат минимум от 10-20лв. Нещо, което може да си позволи българина?

Така, вместо хората да рискуват да им наложат глоба, ще си се регистрират и ще си плащат. В случая, тази сива икономика може и да се посвие.

Например, ако аз получавам 200лв от сайт, но трябва да дам 150лв за осигуровки, защото съм регистрирана като ЕТ, ЕООД или фрийлансър, ми няма да ги дам!

Обаче, ако получавам 200лв от сайт и за тях се отдържа процент за осигуровки, например 5-10-20лв, що да не ги дам?

И ако още 100 човека се съгласят се мен, държата ще получи 2 000лв. А иначе, ако от 100 човека 2-3 си регистрират фирми, държавата ще получи 750лв.

Кой според вас е най-добрия вариант?

3. Нали се сещате, че ако се направят облекчения и се спре това тъпо ограничаване на хората, в държавната хазна ще влязат малко повечко пари. Пари, които могат да се използват в няколко насоки: увеличаване на пенсии, отделяне на повече средства за образование, медицина, полиция.

Колкото и да крещите "мамка им полицаи", те са тези, които ни защитават! Ако получават подобаващо заплащане, имайки предвид, че често някои от тях си рискуват живота, процента на корумпираните полицаи ще намалее.

Колкото и да сте недоволни, че лекарите скубят за пари, пък са некадърни, ако се отделят парични средства за образование, което да изкара по-квалифицирани кадри в сферата на медицината, то и там корупцията ще намалее. Всички знаем, че където са високите заплати, има и много желаещи. Тоест, ако един лекар получава солидна заплата и си щрака с пръсти, то повечето младоци ще предпочетат да се напънат и да научат каквото трябва, за да си взимат хубавите парици и да щракат с пръсти. Ако заплащането в медицината няма еквивалент, то със сигурност ще има кандидати и то добри кадри.

4. Колкото до увеличението на заплатите. Не може да излезеш на протест, че ти е ниска заплатата и искаш по-висока, а в същото време като те кажат - аргументирай се, да не можеш да скалъпиш 2 изречения, щото си тъп и неграмотен. Ми те затова излизат на протест. Що програмистите не отидат да протестират, например?

Тоест по някакъв начин трябва да се помисли за повишаване на квалификацията на хората и грамотността. Когато един човек е квалифициран и грамотен, той се води "добър кадър" и съответно ще търси добро заплащане, еквивалентно на неговите знания и опит. Когато се появят няколко хиляди такива кадри, които ще откажат да работят за малко пари, имайки предвид какво могат и знаят, то на работодателите ще им се наложи да повишат заплащането! Е това е решението на проблема с ниските заплати.

Не може да искаш само от държавата, а да не даваш нищо в замяна! Хората трябва да са наясно, че когато излизат на протести, трябва да знаят защо. Не само да са там, щото и другите са там.

На какво станах свидетел тия дни. ДПС-то направиха курбан и се сещате ли се кво стана, гледам аз по улицата с тенджерите мъкнат хората. И не само ромите. Е, те бяха мнозинство по този въпрос, но имаше и българи. Знаете ли на какви коментари се натъкнах?

"Абе да дават, много знаят за кого ще гласувам."

Как за кого? А хората знаят ли, че парите, с които са купили тоя курбан са отпуснати от държавата, а държавата ги взима от нас. Тоест, ние така или иначе сме си платили за тая мръвка с вода.

А БСП? Имаха агитационни плакати на по-малко от 50 метра от изборните секции вчера. Вероятно забравени или умишлено поставени... не знам, но е факт, че бях там!

А къде бяха ГЕРБ? От тях не видях мръвки, нито пари да ми предлагат, нито плакати. Точно тия "боклуци", които толкова мразите.

Та какво искам да кажа? Моят глас струва повече от 50лв, от 2 кюфтета и от купичка курбан! Защото това, което се дава като подкуп за гласа ми, реално се взема от моя джоб и от джоба на другите "хамали", дето си изкарват честно хляба с труд!

Когато аз давам гласа си, го давам за тези, които биха могли да изпълнят горните три точки. Който обещае, че ще го направи, ще го подкрепя. И няма да го направя, защото съм фурнаджийска лопата или съм твърде наивна. Ще го направя, защото ще дам шанс на съответната партия да помогне за спасението на България, която ще си замине до няколко години. Нека не го изпълнят. нали след 4-ри години има избори? Еми тогава няма да си дам гласа за тях!

За момента нито една партия не е обещавала нито едно от тези три посочени от мен неща, които евентуално биха помогнали за решаването на проблемите свързани с раждаемостта, заплатите, пенсиите, развитието на бизнеса, образованието.

Какво правим в такъв случай? Гледаме кой най-малко е крал и кой е свършил повече работа. Това трябва да се гледа! Не кой какво казал и кой какво ще направи.

За момента, колкото и странно да звучи, поне аз никъде не чух от ГЕРБ, специално за тези избори да галят егото на пенсионерите и държавните служители, обещавайки увеличения. Но другите партии, обещаваха такова нещо.

Сами си направете изводите...

Това си е лично мое мнение и не ангажирам никого с него! Не знам как биха се изпълнили въпросните три точки, затова и не се занимавам с политика, но смятам, че са ИЗПЪЛНИМИ. Ама тъпите политици не се сещат за тях! Това е проблема. :cry:
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

@Krumov добре, че спомена за това
онзи ден щях да пиша, но забравих


относно горния цитат
нали разбираш, че това НЯМА как да стане - кажи, разбираш ли?
ако да - тогава защо го коментираме?


Кое няма как да стане на спрем да гледмае на политиката като на Левски-ЦСКА?
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Кое няма как да стане на спрем да гледмае на политиката като на Левски-ЦСКА?

нямаше как на тези избори повечето хора да не правят избор между бсп и герб
трябва всички които гласуваме ПРОТИВ бсп и герб да се съберем и да се разберем, че няма да гласувамеза другата партия - САМО ТОГАВА избора няма да е - гласувай за бсп/герб за да не дойде отново на влас герб/бсп!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

нямаше как на тези избори повечето хора да не правят избор между бсп и герб

Ами за това ще страдаме още няколкстотин години. Почти никой не гледа безстрастно на политическите платформи предлгабни от партийте.

До като се гласува напук ще блеем като крави по форуми и площади
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ами за това ще страдаме още няколкстотин години. Почти никой не гледа безстрастно на политическите платформи предлгабни от партийте.

До като се гласува напук ще блеем като крави по форуми и площади

така е, съгласен съм!
но айде да не са няколкостотин години, оК? :D

виж отново предния ми пост
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Според мен трябваше да се гласува за партия, която до момента не е управлявала, за да се види. Тия от партията на Меглена ми се сториха свестни, но знаеш ли... докато не дадеш шанс няма как да разбереш. Жалко, че пенсионерите знаят само ГЕРБ, БСП и ДСБ. :/

Жалко, че малките стари партии и новосъздадените нямаха достатъчно средства, за да осъществята една много мощна рекламна кампания с която да "избият рибата"... популярен израз в този форум. :|
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Костов се уволни, сега чакаме и серго да го последва...
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Костов и Пръмова на бунището на политиката!!!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Не се хабете да се обяснявате на скритите и явни герберасти в темата. И аз да бях на тяхно място, и мен щеше да ме е яд, че партията им е спечелила изборите (макар и с измама) и все пак няма да участва в управлението по никакъв начин. ГЕРБ направи невъзможното за 4 години управление - реабилитира коалицията между БСП и ДПС. Дори почти успя да я върне на власт. Това едва ли е вярвал някой, че е възможно, но е факт. Потресаващата некадърност на ГЕРБ накара хората да си мечтаят за дните на тройната коалиция.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

така е, съгласен съм!
но айде да не са няколкостотин години, оК? :D

виж отново предния ми пост

Добре, нека са 2-3 десетилетия.

Да, трябв а да е така. Но за съжаление гласуванто зависи от масовките а не само от интелигенцията :evil: Демокрацията не е хубава форма на управление
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ще ме прощавате за следващите словоблудства. :D

Аз не мога да си обясня що за прост народ сме, какво е това тъпо племе. Искали нови лица па гласуваха за старите крадливи идиоти дето трябва да са в пандиза. Те си ги избраха да ги управляват.

Как може партията, която до преди два месеца(разбирам да беше преди години та да са забравили) докара държавата до фалит, съсипа стотици хиляди фирми, остави над половин милион безработни, подигра се с целят народ и ясно заяви, че ще кара по същия курс народа пак за тях гласува. Не мога да си го обясня. Във всяка нормална държава тези ще са аут - така си мисля.

И тука не гледам въобще от политическа гледна точка, а от управленска. Всякаква надежда ми се изпари, че тази държава може да тръгне по нормален път.

Благодаря за фниманието! :D Саках да го кажа щото ми е трудно за проумяване. Някой ако има обяснение да каже. :)

Добре, нека са 2-3 десетилетия.

Дано, дано ама надали! То до тогава само бай Мангау и брат му ще са остали тука. :)


ПП: И най смешното е, че хората гласуваха за ГРОБ, които не им обещаха нищо - нищо. Единственото, което каза Тиквоцй, че те щели да строят магистрали и градинки. И гласуваха за градинки, ще паднем от смях.:lol:
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Ще ме прощавате за следващите словоблудства. :D

Аз не мога да си обясня що за прост народ сме, какво е това тъпо племе. Искали нови лица па гласуваха за старите крадливи идиоти дето трябва да са в пандиза. Те си ги избраха да ги управляват.

Как може партията, която до преди два месеца(разбирам да беше преди години та да са забравили) докара държавата до фалит, съсипа стотици хиляди фирми, остави над половин милион безработни, подигра се с целят народ и ясно заяви, че ще кара по същия курс народа пак за тях гласува. Не мога да си го обясня. Във всяка нормална държава тези ще са аут - така си мисля.

И тука не гледам въобще от политическа гледна точка, а от управленска. Всякаква надежда ми се изпари, че тази държава може да тръгне по нормален път.

Благодаря за фниманието! :D Саках да го кажа щото ми е трудно за проумяване. Някой ако има обяснение да каже. :)



Дано, дано ама надали! То до тогава само бай Мангау и брат му ще са остали тука. :)


ПП: И най смешното е, че хората гласуваха за ГРОБ, които не им обещаха нищо - нищо. Единственото, което каза Тиквоцй, че те щели да строят магистрали и градинки. И гласуваха за градинки, ще паднем от смях.:lol:


Точно за това е логично вота да е манипулиран или сме най-тъпия народ на света.
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

... или сме най-тъпия народ на света.

Това вече сме го показвали, между другото... :cry:
 

Горе