350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

@nort Аз като цяло не мога да разбера защо хвърлят толкова пари за манипулиране на изборите, след като ще им излезе по-лесно просто да подкупят избрания. Ама това е друга тема... :)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

nortrant, какво разбирам под умен ли? Разбирам да не се оставяш неграмотни хора, незнаещи как да се държат в обществото, в родината си и по света да те управляват. Да не допускаш такива, без нужното образование да заемат ръководни постове. И още и още много неща. И съм професоркА:mrgreen:
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Гледах няколко клипчета как цигани казват, че им дават пари за ГЕРБ, ейй тея малумници, ех.... ма** им мръсна, ще се изнасям и аз като mantaman май, следим да видим какво ще се случи, но пък имам известно спокойствие, защото ще ги изринем като кучета както ги изринахме преди няколко месеца ако спечелят нечестно, а те по друг начин няма как да спечелят.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

„Аз съм прост и вие сте прости, затова се разбираме!” – цитат на Бойко Борисов, лидер на ГЕРБ. Ликуйте, роби! Вие, които сте слепи за демокрация, свобода на духа, свобода на позицията и изпитвате мазохистична страст да ви мачкат, да ви ругаят, да ви подслушват, да ви унижават и да ви държат на каишка като кучета, на които подават пържолки за да квичите угоднически. Вие, които нямате рефлекс, усет и чувство за истината и за най-важното, което трябва да браните – свободата и демокрацията. http://afera.bg/mishena/43074.html
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Гледах няколко клипчета как цигани казват, че им дават пари за ГЕРБ, ейй тея малумници, ех.... ма** им мръсна, ще се изнасям и аз като mantaman май, следим да видим какво ще се случи, но пък имам известно спокойствие, защото ще ги изринем като кучета както ги изринахме преди няколко месеца ако спечелят нечестно, а те по друг начин няма как да спечелят.
Айдеее, почнахте да ревете мекерета червениии :lol: То не сте и спирали от месец де ;)
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Айдеее, почнахте да ревете мекерета червениии :lol: То не сте и спирали от месец де ;)

Че ти като си щастлив какво? Да не би да потръгне икономиката? Да не би да живееш по-добре с ГЕРБ? Айде ще ти и*а майката проста.


Хубаво, ГЕРБ спечелиха, ще видим със сигурност след няколко часа. ЧАКАМ ИМУНИТЕТА НА ЦВЕТАНОВ ДО НЯКОЛКО ДНИ И ДА МУ СЕ СЛАГАТ ПРАНГИТЕ.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Честито на ГЕРБ, но протестите започнаха
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

„Аз съм прост и вие сте прости, затова се разбираме!” – цитат на Бойко Борисов, лидер на ГЕРБ. Ликуйте, роби! Вие, които сте слепи за демокрация, свобода на духа, свобода на позицията и изпитвате мазохистична страст да ви мачкат, да ви ругаят, да ви подслушват, да ви унижават и да ви държат на каишка като кучета, на които подават пържолки за да квичите угоднически. Вие, които нямате рефлекс, усет и чувство за истината и за най-важното, което трябва да браните – свободата и демокрацията.

Срам и позор за България!

Не съм от БСП за промитите мозъци да разясня!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ебаси и ужаса!!! ГРОБ + ДПС или ДПС+БСП(този филм го гледахме вече). Ето това ни чака! Жална ни майка! В парламента остана само една българска партия с 26-27 депутата. Това е. Поне Кунева да беше влязла да се коалира с БСП... кошмар!
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Че ти като си щастлив какво? Да не би да потръгне икономиката? Да не би да живееш по-добре с ГЕРБ? Айде ще ти и*а майката проста.


Хубаво, ГЕРБ спечелиха, ще видим със сигурност след няколко часа. ЧАКАМ ИМУНИТЕТА НА ЦВЕТАНОВ ДО НЯКОЛКО ДНИ И ДА МУ СЕ СЛАГАТ ПРАНГИТЕ.

Не съм щастлив за герб, щаастлив съм и то безумно щастлив винаги когато на червените им влезе отзад! Честито и на теб проникването ! Да ти е сладко :lol:
А да ме псуваш и то на майка.... показва пълното ти/ви безсилие и манталитета ви червени боклуци такива! Показва и колко силна е болката в анусчетата ви, дълго ще акате прави :lol:
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

ЧЕСТИТО БЪЛГАРИ!!! Браво. ГЕРБ Е НАЙ-ДОБРИЯТ ИЗБОР. А иначе ясно е, че АТАКА ще ги подкрепи в това няма как да имате съмнение.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Аз едно не разбирам, преди месеци изгонихме тези, които сега хората отново вкараха в парламента. Е, такова чудо на мазохизма няма
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Байдъне ние и малки букви моем да четем чоджум! :D

Горките админи колко псувни ще имат да трият днес не истина.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

ЧЕСТИТО БЪЛГАРИ!!! Браво. ГЕРБ Е НАЙ-ДОБРИЯТ ИЗБОР. А иначе ясно е, че АТАКА ще ги подкрепи в това няма как да имате съмнение.

Ти нормален ли си бе? ДПС е вашата партия.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ще псувам, че и на бой ще ти налетя, да ти дойде акъла в главата, в което се съмнявам.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

@nort Аз като цяло не мога да разбера защо хвърлят толкова пари за манипулиране на изборите, след като ще им излезе по-лесно просто да подкупят избрания. Ама това е друга тема... :)

не знам
питай Remind, и той не знае - но може да каже пак някоя глупост на която да се посмеем

nortrant, какво разбирам под умен ли? Разбирам да не се оставяш неграмотни хора, незнаещи как да се държат в обществото, в родината си и по света да те управляват. Да не допускаш такива, без нужното образование да заемат ръководни постове. И още и още много неща. И съм професоркА:mrgreen:

пхахахах
иди в магазина без пари, а само с това, че си "умна" да видим колко от значение е това
зщао не разбираш че ТВОЯ глас не е по-ценен от този на един циганин - даже неговия е по-скъп

май се вземате много на сериозно :D
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Аз едно не разбирам, преди месеци изгонихме тези, които сега хората отново вкараха в парламента. Е, такова чудо на мазохизма няма

Не се ядосвай има един лаф прост народ -слаба държава, на пълно отговаря на нашата. Все има едни съмнения, че народа не може да е толкова прост ама на...
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Не съм щастлив за герб, щаастлив съм и то безумно щастлив винаги когато на червените им влезе отзад! Честито и на теб проникването ! Да ти е сладко :lol:
[/SIZE]

Браво за думите ГОЛЕМ ИМ ВЛЕЗНА ,дори искаха и вазелин да ползват вчерашния уж саботаж с бюлетините!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Аз едно не разбирам, преди месеци изгонихме тези, които сега хората отново вкараха в парламента. Е, такова чудо на мазохизма няма

никой не си изгонила :D
стига сте се вземали толкова на сериозно :D
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Не се ядосвай има един лаф прост народ -слаба държава, на пълно отговаря на нашата. Все има едни съмнения, че народа не може да е толкова прост ама на...

НЕ СА БИЛИ ИЗГОНЕНИ
просто се оттеглиха назад за да направят един голем скок на ИЗБОРИТЕ!
ГЕРБ ЕДИНСВЕНАТА ИСТИНСКА ЕВРОПЕЙСКА ПАРТИЯ!
ЧЕСТИТО НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ НА ГЕРБ!
 

Горе