350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

А да ме псуваш и то на майка.... показва пълното ти/ви безсилие и манталитета ви червени боклуци такива! Показва и колко силна е болката в анусчетата ви, дълго ще акате прави :lol:

колко жалки трябва да са, че да имат смелостта и наглостта да си помислят че хората ще им дадат втори шанс?
не разбраха ли, че на тези избори са за - ГЕРБ или БСП

и че по-голямата част предпочитат герб пред бсп въпреки всичко! това само говори за бсп - колко са противни
че трябва да търпим герб заради тях?
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

НЕ СА БИЛИ ИЗГОНЕНИ
просто се оттеглиха назад за да направят един голем скок на ИЗБОРИТЕ!
ГЕРБ ЕДИНСВЕНАТА ИСТИНСКА ЕВРОПЕЙСКА ПАРТИЯ!
ЧЕСТИТО НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ НА ГЕРБ!

Да ви е честито! Аз съм сомалиец вашите български работи не ме интересуват. ахха:lol:
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Горките админи колко псувни ще имат да трият днес не истина.

Не ги жали. Като не смеят да дадат бан - да трият.
Кой каквото си надроби - си го сърба.
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Не съм щастлив за герб, щаастлив съм и то безумно щастлив винаги когато на червените им влезе отзад! Честито и на теб проникването ! Да ти е сладко :lol:
А да ме псуваш и то на майка.... показва пълното ти/ви безсилие и манталитета ви червени боклуци такива! Показва и колко силна е болката в анусчетата ви, дълго ще акате прави :lol:


Глупи явно не разбираш, че днес точно червените спечелиха ГЕРБ - пълния клонинг на БКП
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Браво за думите ГОЛЕМ ИМ ВЛЕЗНА ,дори искаха и вазелин да ползват вчерашния уж саботаж с бюлетините!

Не се радвай.Защото реално ни влезе на НАС.Аз и преди го казах.Всички партии се юрнаха да правят избори, зада могат да завъртят старата система за нови 4 години.
Реално за народа нищо не се променя.Пак ние ще теглим ярема.Когато хората излязоха на улицата те искаха да се промени системата.
Един от критериите за добре работеща демокрация е това дали народа се интересува кой ги управлява.По-малка заинтересованост, по-добре работеща демокрация.
Но като гледам тук ще се "изядем". Така че сбогом ДЕМОКРАЦИЯ.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Простащината + купените вотове ни докараха още 4 години диктатура нали осъзнавате това?
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Простащината + купените вотове ни докараха още 4 години диктатура нали осъзнавате това?

Гледай си работата. Жалката ти партиика загуби. ТОЧКА АЙДЕ САМО ГЕРБ!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Гледай си работата. Жалката ти партиика загуби. ТОЧКА АЙДЕ САМО ГЕРБ!

E добре де, хубаво - а сега накъде? РАЗТЕЖ? ИКОНОМИКА? БЕДНОСТ? ФАЛИТИ НА ФИРМИ? ЗАЕТОСТ? НАКЪДЕ????
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Герб няма да управлява, никой няма да се коалира с тях, това е сигурно!
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Герб няма да управлява, никой няма да се коалира с тях, това е сигурно!

Вече веднъж загуби като каза, че ГЕРБ няма да спечелят. Втори път ако загубиш мнението си, то трябва да напуснеш този форум. Доста глупав потребител си. ГЕРБ ще управляват и вие ще видите.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Сега разбрахте ли за кого са били бюлетините от Костинброд?
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Герб нищо не печели,напротив герб загуби властта завинаги!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

ReminD ко стана бе мойто момче, газ ли пикаеш? За кой пореден път губите от ГЕРБ 4-5? Не ви ли е срам хората не ви искат, а да продължавате да се натискате в политиката.... Бахти наглата партия !!!

Ако и сега серго не си подаде оставката, не знам къв човек трябва да си да си траеш след толкова провали!!!!!!!!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Няма никакъв смисъл да се пенявите в темата. При тази конфигурация на парламента е невъзможно да се състави ново правителство и ще има нови избори наесен. А резултатите от тези избори са фалшифицирани, тъй че не виждам смисъл да се коментират. Просто вече няма какво ново да се каже. Скоро ще има арести на висши кадри от ГЕРБ и ще се разбере цялата истина. Въпрос на не повече от месец е това.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ми какво става ако ГЕРБ състави правителство? Пак ще ви се смея на всичките в този форум!!!!!!!!!! ГЕРБ ЩЕ СЪСТАВЯТ ПРАВИТЕЛСТВО ИМАТЕ ДУМАТА МИ!!!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Герб са бита карта и никой няма да ги подкрепи за съставяне на правителство
Като вкарат в затвора главатарите на групировката, няма да остане помен от тази 'партия'
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Няма никакъв смисъл да се пенявите в темата. При тази конфигурация на парламента е невъзможно да се състави ново правителство и ще има нови избори наесен. А резултатите от тези избори са фалшифицирани, тъй че не виждам смисъл да се коментират. Просто вече няма какво ново да се каже. Скоро ще има арести на висши кадри от ГЕРБ и ще се разбере цялата истина. Въпрос на не повече от месец е това.

По принцип избягам да ти отговарям на глупостите ама ще ти кажа 2 неща, първо възможно е да се състави ново правителсто как и защо няма да ти обеснявам щтото няма да разбереш. Второ изборите ще се разбере дали са фалшифицарни много лесно защото тази година има паралелно преброяване от Австрия ако избощо разбираш кво ти говоря !!!!!!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Още не са излезли официалните резултати
АТАКА ще имат повече проценти
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ако и сега серго не си подаде оставката, не знам къв човек трябва да си да си траеш след толкова провали!!!!!!!!

Няма да си я подаде. Това недоразумение е удобно за червените мутри. Иначе щеше да види ръководен пост само от залата.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

По принцип избягам да ти отговарям на глупостите ама ще ти кажа 2 неща, първо възможно е да се състави ново правителсто как и защо няма да ти обеснявам щтото няма да разбереш. Второ изборите ще се разбере дали са фалшифицарни много лесно защото тази година има паралелно преброяване от Австрия ако избощо разбираш кво ти говоря !!!!!!
Мисля че неграмотен човек, който не може да напише и едно изречение без потресаващи грешки няма как да коментира качеството на мненията ми без да изглежда смешен и жалък.
 

Горе