350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Не бе никва агитация не е имало. Те по Господарите ги насраха още оня ден. Тия от ЦИК или са слепи или... сещате се..

По-скоро се сещале.... :)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Абе сега се сетих. Всички топят Бойко, Цветанов и т.н.
А къде е тоя шефа на печатницата? Дали са го прибрали?
Щото може вече да е в Тимбукту, да пие мохито за победата... :)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ако, е там да хванат печатаря, и цоцко и боцко да си го веят свободно нали?

Абе сега се сетих. Всички топят Бойко, Цветанов и т.н.
А къде е тоя шефа на печатницата? Дали са го прибрали?
Щото може вече да е в Тимбукту, да пие мохито за победата... :)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ако, е там да хванат печатаря, и цоцко и боцко да си го веят свободно нали?

По скоро ще го последват.

А ти или се правиш на тъп за да се заяждаш, или са ти повечко питиетата и нещо не схващаш какво пиша.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

cacarov181.jpg
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Айде като му вярват толкова много хора да видим как ще отсъди тук:

http://www.focus-news.net/?id=n1784341

Конкретни сигнали, с конкретна информация.

Някой знае ли колко време е срокът за произнасяне по подобно дело
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Айде като му вярват толкова много хора да видим как ще отсъди тук:

http://www.focus-news.net/?id=n1784341

Конкретни сигнали, с конкретна информация.

Някой знае ли колко време е срокът за произнасяне по подобно дело

То това е стара работа. Още в изборния ден казаха, че е образувано досъдебно производство по този случай.
Обаче в същия ден пак в Варна е образувано друго досъдебно производство за купуване на гласове в полза на ГЕРБ.
Едно е ясно, че всички партии които имат пари купуват масово гласове.Интересно ми е ако има пак предсрочни избори дали са им останали пари да пазаруват.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ирония ли усещам?

предполагах, че няма да ми репликираш..ама
acute.gif

За кое съм ти репликира? За Наополеон ли? Ако е това въобще ама грам не съм визирал теб ами потребителя @temite. Малко се бъзикам с човека из няколко от темите. Не пише като хората ами само някакви изтрещели мнения пуска.
 

Горе