4.7" или 5" предпочитате за дисплей (смартфон)

Кой размер дисплей предпочитате от 4.7" и 5"?

  • 4.7"

    Votes: 5 41.7%
  • 5"

    Votes: 7 58.3%

  • Общо гласове
    12
От: 4.7" или 5" предпочитате за дисплей (смартфон)

Моко тъп си като гадулка - А сега се върни нагоре по темата и виж кой първи е писал и за кой телефон е ставало въпрос, колегата какво ми е отговорил аз какъв линк съм му дал и ти какво си цитирал
 
От: 4.7" или 5" предпочитате за дисплей (смартфон)

освен хайфон не признавам друг, грозни са и са големи. макар че правим игри за андроид, не съм си купил и не смятам да си купя какъвто и да бил оандроид, тъй че аз избирам по-малкия
 
От: 4.7" или 5" предпочитате за дисплей (смартфон)

освен хайфон не признавам друг, грозни са и са големи. макар че правим игри за андроид, не съм си купил и не смятам да си купя какъвто и да бил оандроид, тъй че аз избирам по-малкия

Има много по-малки телефони с андроид от айфон :) Щом искаш малък, можеш да намериш и 2,5 инчов :)
 
От: 4.7" или 5" предпочитате за дисплей (смартфон)

Важното е да е айфон - може камерата да няма зум и да трябва да си платиш та да има, но пък какъв баровец си ако ще се скръндзиш за някой друг долар :)
 
От: 4.7" или 5" предпочитате за дисплей (смартфон)

Моко тъп си като гадулка - А сега се върни нагоре по темата и виж кой първи е писал и за кой телефон е ставало въпрос, колегата какво ми е отговорил аз какъв линк съм му дал и ти какво си цитирал

Да, изпуснал съм твоето мнение. Щото го гледам, че и той се дърпа - държи си на своето :lol: Извинявай :)
 
От: 4.7" или 5" предпочитате за дисплей (смартфон)

4.7, защото иначе едвам го събирам в дънки или някои панталони
 
От: 4.7" или 5" предпочитате за дисплей (смартфон)

Между 4.7 и 5 голяма разлика няма в размера - номера е 8 инчовия да може да го събереш в дънките :)
 
  • Like
Реакции: Moko
От: 4.7" или 5" предпочитате за дисплей (смартфон)

Аз съм 5.5 и ми е като тава когато говоря :)
Ама ми е удобен за работа като седна да пиша или браузвам.., а дори и за достъп до VPS-a и е цифра бърз

Поздрави
 
От: 4.7" или 5" предпочитате за дисплей (смартфон)

Такива спорове са ми много смешни. Един казва едно и се опитва да убеди всички други, че неговото мнение е правилно. Другият мисли по различен начин и за него всички с различно мнение от неговото са зле. Истината е, че всеки преценява за себе си. На един може 2 инча да са му много, а на друг и 50 инча да не му стигнат. Не е лошо всеки да каже мнението и предпочитанията си, но защо трябва да се опитва да убеждава останалите, че е прав, а те грешат :)
 
От: 4.7" или 5" предпочитате за дисплей (смартфон)

Абе то всеки си знае ама я питай китайците с 2 инча дали им е лесно :)
 
От: 4.7" или 5" предпочитате за дисплей (смартфон)

ъМдейт :
Преди 3 дена купих на брат ми телефон с 3.7" дисплей. Струва ми се малък и крайно недостатъчен, що се отнася до сърф, игри и филми... Екстра стои в ръката, не е тежък и като говориш не е като тава (както каза един колега :lol: ), обаче що се отнася до зяпане, малко очите ми се събират в точка... Явно ще търся поне с 4.3" за себе си... :lol:
 
От: 4.7" или 5" предпочитате за дисплей (смартфон)

10 инчов таблет. Супер "Гъзария" да дигнеш и да говориш с такова нещо (с PadFone съм и при говорене си вадя PadFone-а, оглеждам се как всички ме гледат странни и след това си вадя телефона от таблета да говоря).
 
От: 4.7" или 5" предпочитате за дисплей (смартфон)

Мисля да не гласувам, а само да си споделя мнението :) Лично аз повече от 4 инча не харесвам. То започна да става голямо извращение с тези дипслеи. В крайна сметка аз телефон ли нося или таблет? :)
 
От: 4.7" или 5" предпочитате за дисплей (смартфон)

Мисля да не гласувам, а само да си споделя мнението :) Лично аз повече от 4 инча не харесвам. То започна да става голямо извращение с тези дипслеи. В крайна сметка аз телефон ли нося или таблет? :)
Като стана дума, аз бях пред голяма дилема преди има-няма 4 месеца. Тя беше дали да си взема сносен смартфон, който да е с добър (голям) сиплей, като се отърва от стария си телефон, който наистина е телефон или просто да си остана със стария телефон и да се замисля за взимане на таблет. Еее, реших, че вариант №2 повече ми допада. Така имам зареден телефон, а не всеки ден да го зареждам, както и отделно таблет, с който да правя както презентации, така и да си правя корекции - файлове, код и др. Но както и да е. За мен практично е да си имам един таблет от 7 инча и телефон, който да е телефон. ;)

А и като си знам късмета, я ще го изпусна, я ще го одраскам, абе ще му се случи нещо, за което ще ме е яд после. За това, ако някой има същите дилеми, да споделя какво аз съм направил и съм решил, че е по-креативно. Но както казах това е мое мнение. ;)
 
От: 4.7" или 5" предпочитате за дисплей (смартфон)

Не знам колко са ви големи ръцете на вас. Но аз съм средно статистически персонаж около 170 см. и размер от около 4" идва чудесно като ергономия. Мога да го използвам за по-простчки действия и с една ръка (набиране, вдигане и т.н.).

При по-големи размери вече не може да се работи с една ръка и задължително трябват и двете за работа с устройството което до някъде обезмисля телефонната му функция.

Затова и двата размера са неподходящи за мен... просто не са удобни. По-големия размер е още по-неудобен!
 

Горе