40 кучета убити и изхвърлени в контейнер(подкрепете)

Kirev

Active Member
Моля прочетете статията - ЛИНК.
Ако искате за реклама го приемете, но просто моля за глас в свежо за тази статия. Това е просто нечовешко!

Благодаря предварително!
 
От: 40 кучета убити и изхвърлени в контейнер(подкрепете)

Точно така !!!
 
От: 40 кучета убити и изхвърлени в контейнер(подкрепете)

Подкрепен си :)
 
От: 40 кучета убити и изхвърлени в контейнер(подкрепете)

Благодаря. Не знам какво да направя, за да се изкачи нагоре в свежо-то статията. Като жител на град Хасково смея да заявя, че Кенана(зоопарка е доста близо и се посещава от доста хора) е място за разходки, където може да избягаш от проблемите си. Чист въздух, природа, която за жалост също започва да се разрушава от строенето на хотели и т.н.
Просто не мога да повярвам като разбрах за случилото се. Ама то какво да се чудя...? Кмет като кмет ли имаме? Зам. кмет ли имаме? Нищо! Всичко хубаво си отива лека-полека.
 
От: 40 кучета убити и изхвърлени в контейнер(подкрепете)

+2 гласа :) Успех!
 
От: 40 кучета убити и изхвърлени в контейнер(подкрепете)

ами да ти кажа няма лошо да се избиват... а ако не ти харесва това че ги трепят вземи ги у вас да ги гледаш
 
От: 40 кучета убити и изхвърлени в контейнер(подкрепете)

Май не си дочел/прочел написаното в статията. Има си изолатори. Там да ги трепят и да правят с труповете това, което е необходимо. Според теб това ли е начина? Ако мислиш така - тичай към психолог!
 
От: 40 кучета убити и изхвърлени в контейнер(подкрепете)

Имаш гласа ми. Това е изродско, как може такива неща да се случват ?
 
От: 40 кучета убити и изхвърлени в контейнер(подкрепете)

И от мене едно гласче, да им исъхнат ръцете дано. ;)

Общината отделяла пари за тях еди колко си, а колко отделя за ония мазници в общината, които по цял ден нищо не правят и трошат парите на данакоплатеца.

Не се притеснявайте, то всичко се връща... ;) Гарантирана закономерност в живота.
 
От: 40 кучета убити и изхвърлени в контейнер(подкрепете)

Вярно. Има и малки!
 
От: 40 кучета убити и изхвърлени в контейнер(подкрепете)

Мога да кажа само ,че колкото повече опознавам хората, толкова повече ми се приисква да живея с животните.Това е,нямам думи просто,ужас.Какъв човек трябва да си за да тровиш малко кученце?
 
От: 40 кучета убити и изхвърлени в контейнер(подкрепете)

Еми, нямам думи.. много възмутителен е обаче и фактът, че, забежете, някаква австрийска природозащитна организация е разкрила случая, сиреч отново чужденците ни оправят, срамота!
 
От: 40 кучета убити и изхвърлени в контейнер(подкрепете)

И на мен ми стана любопитно, но от мой познат разбрах, че на австрийците им е подшушнато за случая.
 
От: 40 кучета убити и изхвърлени в контейнер(подкрепете)

Нито австрийци ,нито някакви други хора биха могли да оправят нещата .Тука си трябва пълна “преинсталация” на държавата и инсталиране на ефикасна антивирусна система .Но кои ще са хората ,които ще се заемат ,просто нямам идея за съжаление.Защото сега кученца,после дечица и т.н.т.
Станах много черноглед,спирам да мисля за това.Всичко рано или късно се ПЛАЩА:twisted:.Имаш +-че и от мен.
 
Последно редактирано:
От: 40 кучета убити и изхвърлени в контейнер(подкрепете)

Потресен съм..Сякаш живеем в страна от третият свят..
тцтц... :(
 
От: От: 40 кучета убити и изхвърлени в контейнер(подкрепете)

това са малки кученца.....:(
малки я... ти знаеш ли какъв зор е 40 големи пумяра да изхвърлиш в контейнер...
 

Горе