404 Not Found error - как се оправя?

Linetta

Active Member
Колеги, някои от вътрешните линкове в сайта не ми работят. На локално всичко си е наред, но щом кача онлайн сайта и като натисна на някои от препратките ( само на две-три) и ми дава следното:

The requested URL /venoloen plus.html was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2.2.22 (Unix) mod_ssl/2.2.22 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 Server at www.pharmaline.info Port 80

Изтрих и направих на ново връзките, които ми дават проблема и пак нищо...

Някой ако знае, моля да сподели решение на проблема. :)
Благодаря!
 
От: 404 Not Found error - как се оправя?

я кажи кой линк не работи?
аз не успях да намеря такъв
 
От: 404 Not Found error - как се оправя?

Страница Prodotti, после в ляво Area Terapeutica и се отваря страница с една графика на човек, ако натисните на точките, в зелено, тези по коленете - на мен не ми се отварят, дават грешка. На същата страница не ми се отваря и като натисна на B Vital Totale - гледайте в ляво.

Нарочна не вграждам линкове тук за да не ви подавам нещо грешно от към мен.

Благодаря!
 
От: 404 Not Found error - как се оправя?

Страница Prodotti, после в ляво Area Terapeutica и се отваря страница с една графика на човек, ако натисните на точките, в зелено, тези по коленете - на мен не ми се отварят, дават грешка. На същата страница не ми се отваря и като натисна на B Vital Totale - гледайте в ляво.

Нарочна не вграждам линкове тук за да не ви подавам нещо грешно от към мен.

Благодаря!

всички линкове по човека се отварят

в ляво - /venolen-idrogel.html
в дясно - /venolen-plus.html

изтрий си кеша на браузъра
 
От: 404 Not Found error - как се оправя?

всички линкове по човека се отварят

в ляво - /venolen-idrogel.html
в дясно - /venolen-plus.html

изтрий си кеша на браузъра

... ей ама съм голяма кифла...прав си!

Изтрих всичко и проверявам от три различни компютъра, но продължава да ми дава една грешка. Сега ще преправя наново линка и ще пробвам.

P.S. Искам да ти дам репче, ама явно скоро съм ти давала и не ми позволява.
 

Горе