44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Само да ви кажа да имате едно на ум за натоварването на хостинга. Ако 44 сайта вземат да ми проверяват feed-а на 1 минута, сървъра ми ще експлодира :D

@ sportwinner в google не пише ли?
 
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Благодаря, много полезно.
 
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Само да ви кажа да имате едно на ум за натоварването на хостинга. Ако 44 сайта вземат да ми проверяват feed-а на 1 минута, сървъра ми ще експлодира :D

@ sportwinner в google не пише ли?
Като си балък и ползваш хостинг от 1.20 -2.40 на месец така ще е.
 
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Колеги да има случайно някакъв упдейт на списъка защото го почнах, но доста вече не съществуват

всъщност повечето не работят, явно пазара не е много перспективен за такъв тип сайтове
 
Последно редактирано:
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Супер за линковете (които работят), сега остава хамалската работа :)
 
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Братлета, не ми е много ясна тая работа са бек линковете още и понеже мисля съвсем скоро да слагам домейн на моя блог, има ли смисъл да обхождам списъците сега или да ги обходя като си взема новия домейн?
 
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Реших да погледна този раздел и се оказа доста интересен и тази тема най-вече. Благодаря :p
 
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Мерси за саветите на всички това не съм го пробвала още!
 
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Много добре, сега ще ги пробвам и ще пиша за резултат.
 
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Минават се за около половин час нядявам се да са ви полезни

http://www.predpriemach.com/submit-rss-feeds.html
Аз ги минах по-бързо.. За 1-2 минути.. Видях, че от първите 20 дали имаше и 3 работещи, от който 2 с регистрация и 1 се плащаше даже, и прекратих упражнението.. То за половин час може да мина още 5-6 такива списъка :lol:
Търся списъче за събмит на блог :?:
 
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Да, листа не е толкова голям, имайки в предвид неработещите сайтове. Ако някой има някой нов лист или скоро е минавал RSS Submission, нека сподели. Ще му бъдем много благодарни. Ето какъв лист намерих аз, дано да свърши работа: Free RSS Submission Directories List. Дано на свърши работа. ;) На мен ми свърши доста добра. ;)
 
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Извинявам се за хамалския въпрос, но каква е функцията на този RSS Submit? Спомага за SEO ?
 
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Извинявам се за хамалския въпрос, но каква е функцията на този RSS Submit? Спомага за SEO ?

Да, дава буст както на SEO-то, така и на трафика. ;) Препоръчвам RSS събмита на всички блогър. Даже на SEO конференцията един пич добре намекна, че това повишава леко и брандинга. Все пак след като започнеш да трупат събскрайбърс, няма как след време да не те знаят в твоята ниша, нали?
 

Горе