5 промо кода с 70% отстъпка за SuperHosting

Здравейте.

И аз случайно имам един код с 70% намаление който няма да използвам. Така че, който го иска, да го взима.

Кодът е валиден до 30 август 2019 г

* Промо кодът е валиден при поръчка на един нов хостинг план СуперСтарт, СуперПро или СуперХостинг, както и за един нов или трансфериран домейн (com, net, org, info, biz или eu), добавен в поръчката за хостинг.

* Промо кодът е валиден при поръчки за период от 12 месеца.

* Промо кодът е валиден и за виртуални сървъри (VPS) и реселърски планове при поръчки за период от 12 месеца.

КОД - SUO8VRSPSS

Наслаждавайте му се :)
 
  • Like
Реакции: xvi_
някой да има код ненужен за нов хост със 70%
 
Промокод за Superhosting.bg с 10% отстъпка: PIXADORO

Промо кодът дава 10% отстъпка от цената на хостинг и домейн. Валиден е за нови услуги, в които има избран хостинг план за 12 или повече месеца, както и домейн от областите com, net, org, info, biz или eu.

Промо кодът е валиден за подновяване на услуги или при поръчки, в които е избран хостинг план за 12 или повече месеца.

Как да използваш промо код PIXADORO виж тук.
 
Последно редактирано:
1) Влезте в сайта на Superhosting и направете поръчка на хостинг като въведете при поръчката промокод: GANBOX
Това е неограничен по време промо код GANBOX - дава 10% отстъпка от цената на хостинг услугата и домейна на клиент, който го въведе в онлайн поръчката в сайта на SuperHosting.
Промо кодът е валиден за всички поръчки, включващи нови услуги, в които има избран хостинг план за 12 или повече месеца, както и домейн от областите com, net, org, info, biz или eu.
Също така дава и 10% отстъпка за нов електронен магазин Shopiko.
.
2) Имам и по-добро предложение.
Ако решите да ползвате хостинг услугите на ICN.bg
Влезте в сайта на ICN през този линк https://bit.ly/icnhost и направете поръчка, като може да ползвате следните кодове за отстъпка:
- код: GBX30 ви дава цели 30% отстъпка при поръчка на хостинг;
- код: GBXDOM20 ви дава 8% отстъпка при поръчка на домейн в областите: .bg .com .info .biz .net .org за други домейн разширения се свържете с мен.
.
3) Имам и още по-добро предложение. Ако търсите хостинг за сайт, който не е онлайн магазин и няма да има нужда от много ресурси (например да се събира на 1000 MB дисково място), мога да ви предложа още по-голяма отстъпка. Пишете ми на лично съобщение за повече информация. Най-добре през данните за контакт в сайта https://gan.bg
 
Влезте в сайта на Superhosting и направете поръчка на хостинг
В никакъв случай не влизайте в сайта на СХ, освен в случай, че се местите на друг хостинг.
 
Последно редактирано:
Абе каква точно цена гоните и за какви параметри? Винаги ми е било чудно това. Промокод, който да свали от цената. Добре. Какво се купува, за колко върви официално, какво дава. Какво ще спечеля. Промокодърите да хвърлят малко яснота тук, ако обичат. Или са си просто тънкажници.
 

Горе