5 статии на ден за 40лв на месец

bluefighter

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Здравейте,

търсся човек, който да превежда по 5 спортни новини на ден с/у 40лв. на месец. Не мога в момента да си позволя да плащам повече с времето може и това да стане.
Статията трябва да бъде 100-150 думи.

Поздрави,
Емил
 
Последно редактирано:
От: 5 статии на ден за 40лв на месец

Значи ако някой се съгласи и превежда само през делничните дни, това означава, че ще получава по 40 стотинки на статия. Така ли?
 
От: 5 статии на ден за 40лв на месец

27 стотинки на статия? Е вече чисто взехте хората за балъци де. Ти били писал статии за по 27 стотинки?
 
От: 5 статии на ден за 40лв на месец

Няма възможност за повече, ако искате.
 
От: 5 статии на ден за 40лв на месец

Аз давам 2х15лв за 2х15 новинки (от енг на бг) пак 100-150 думи, в които дни си искате :)
Който има желание да ми пише ЛС, ама с някакво демо, линк и тн за да не си губиме взаимно времето и нервите
 
От: 5 статии на ден за 40лв на месец

Аз давам 2х15лв за 2х15 новинки (от енг на бг) пак 100-150 думи, в които дни си искате :)
Който има желание да ми пише ЛС, ама с някакво демо, линк и тн за да не си губиме взаимно времето и нервите

На каква тема трябва да са статиите?
 
От: 5 статии на ден за 40лв на месец

Аз давам 2х15лв за 2х15 новинки (от енг на бг) пак 100-150 думи, в които дни си искате :)
Който има желание да ми пише ЛС, ама с някакво демо, линк и тн за да не си губиме взаимно времето и нервите
Здравей,

Аз съм кандидат. Прати ми едно писъмце на alex_a(маймунка)mail.bg, за да ти пратя няколко демота. :))

Поздрави!
 
От: 5 статии на ден за 40лв на месец

Жалко, умря интереса към спортните новини. Оставихте blufighter на google translate.
 
От: 5 статии на ден за 40лв на месец

Жалко, умря интереса към спортните новини. Оставихте blufighter на google translate.
'Що бе, момчето може да се хване да научи английски и само да си ги преведе. Добро дело сторихме като не му се навихме. :)
 
От: 5 статии на ден за 40лв на месец

Колко е приличната цена за кратки статии от анг на български и български - пренаписване,че и аз си търся човек с който да работя в дългосрочен план.....
 
От: 5 статии на ден за 40лв на месец

Аз се интересевам. Ако желаеш, прати ми нещо, за да видиш как работя. Ако ти хареса, ще работим заедно и занапред. За контакти: 0878962925
 

Горе