$50 ваучери Facebook за $5

epiqe

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продавам 2x$25 ваучера за реклама във Фейсбук.Плащане PayPal.
Тъй като за пръв път продавам така, моля ако се разберем някого първо да пробва дали всичко е наред с ваучерите и след това да плати. Не ми се иска да се излагам за $5.
 
От: $50 ваучери Facebook за $5

Нямам представа.Мога да ти пратя кодовете. Пробваш, ако стане добре, ако не пак добре.
 
От: $50 ваучери Facebook за $5

Продавам 2x$25 ваучера за реклама във Фейсбук.Плащане PayPal.
Тъй като за пръв път продавам така, моля ако се разберем някого първо да пробва дали всичко е наред с ваучерите и след това да плати. Не ми се иска да се излагам за $5.

Може ли само единият ваучер или продаваш и двата комплект. Някаква гаранция че ще тръгне кода. Преди бях взел един ваучер и нещо нестана.
Пиши на лично да се разберем.
 
От: $50 ваучери Facebook за $5

Гаранция не мога да дам. Пращам ти кода. Ако тръгне ми плащаш, ако не здраве да е . $2,50 за единия.
 
От: $50 ваучери Facebook за $5

От там са. Пратил съм на двама човека кодовете. Значи очаквам плащане.
 
От: $50 ваучери Facebook за $5

аз имам за гугъл, ако искаш.. иначе заредих в моя акаунт за фейсбука не съм го използвал щото не ми се аддва пейпал сега навсякъде ...

Още ваучъри дали някой има. :) Аз бих взел един, или да ме насочи към някое място .;)
 
От: $50 ваучери Facebook за $5

Нещо постовете в тази тема изчезнаха. Между другото имам още един ваучер за $25, ако някой желае.
 
От: $50 ваучери Facebook за $5

Пратих му го :)
Сега ще питам нещо обаче няма да ми се смеете. :)
Какво е КИН- когато трябва да получиш пари в пейпал?
 
От: $50 ваучери Facebook за $5

Пратих му го :)
Сега ще питам нещо обаче няма да ми се смеете. :)
Какво е КИН- когато трябва да получиш пари в пейпал?


КИН е твоят клиентски номер когато имаш профил в ePay.bg. И някой ако иска да ти прати пари, ти му даваш този кин и той по него ти превежда парите в твоят акуант.
А когато става въпрос за PayPal, там превода става само чрез имейла с който си се регистрирал в PyPal. :)
 
От: $50 ваучери Facebook за $5

Аааа аз за това се шашардисах. Ти си ме питал за epay.bg , пък аз си мисля за paypal. :)
 
  • Like
Реакции: wood
От: $50 ваучери Facebook за $5

Paypal пращам ти мейла :) Първите ми $2,5 долара ще бъдат това :)
П.С.
Освен адсенса, де :)
 
От: $50 ваучери Facebook за $5

Да са ти честити тези първи $...Успех и за вбъдеще:)
Благодаря за хубавите думи. Радвам се, че съм част от този форум.
Имам още ваучери ако има желаещи. Срока за ползването е до края на месеца.
 
От: $50 ваучери Facebook за $5

А защо ги купувате, като са безплатни и до днес всеки може да си ги вземе БЕЗПЛАТНО :)
Благодарение на тази тема разбрах и днес си получих безплатните $25, сега трябва да си докарате 100 нови фена на страница която администрирате и Ви пращат още $100 :)
 

Горе