$50+ на месец от файл хостинг- онлайн книжка

VAsk0

Well-Known Member
Рейтинг - 85.7%
18   3   0
Продавам онлайн книжка. Казвам книжка, защото е от 2 страници и половина.
Книжката е за напълно начинаещи, които сега започват да "изкарват пари" от интернет.
В книжката съм описал, как да изкарате $50+ на месец от файл хостинг като качвате музика.​

Книгата не се препоръчва за напредналите потребители! Тя е за начинаещите, които искат да стартират в интернет!

Цената на книгата е 5 лева.
Може да се заплати чрез ePay и PayPal.
 
Последно редактирано:
От: $50+ на месец от файл хостинг- онлайн книжка

Така прочетох книгата и мога да кажа че метода който предлага @VAsk0 е познат на доста хора, но ценното в книгата е неговите съвети за повишаване на приходите. За 5лв си заслужава според мен...
 
От: $50+ на месец от файл хостинг- онлайн книжка

След няколко месеца няма да има нужда от тази книга понеже знаем новите закони ,като се забранят споделянате на музика,никаде няма да може да се качва :)
 
От: $50+ на месец от файл хостинг- онлайн книжка

Братята руснаци няма да затворят.
Така ги усещам аз нещата. В Русия много трудно ще съдействат на Америка с техните СОПИ САПИ СОЛИ и подобни простотии
п.с. линка е рефф
 
От: $50+ на месец от файл хостинг- онлайн книжка

Вече са продадени 2 копия. Побързайте!
 
От: $50+ на месец от файл хостинг- онлайн книжка

Не съм сигурен дали да си я купя, защото нямам голям опит в тази област и не знам дали ще ми бъде полезна!
 
От: $50+ на месец от файл хостинг- онлайн книжка

Продавам онлайн книжка. Казвам книжка, защото е от 2 страници и половина.
Книжката е за напълно начинаещи, които сега започват да "изкарват пари" от интернет.
В книжката съм описал, как да изкарате $50+ на месец от файл хостинг като качвате музика.​

Книгата не се препоръчва за напредналите потребители! Тя е за начинаещите, които искат да стартират в интернет!

Цената на книгата е 5 лева.
Може да се заплати чрез ePay и PayPal.

излагаш се
 
От: $50+ на месец от файл хостинг- онлайн книжка

Не искам да се заяждам,Но от моя страна не мога да платя 5$ за нещо,което всъщност може и да го знам.. Според мен трябва да пуснеш една промоция на 2$ парчето тогава бих се възползвал. ;)
 
От: $50+ на месец от файл хостинг- онлайн книжка

Значи понеже аз купих кникжата ще споделя моето кратко мнение за нея. От недоглеждане бях пропуснал увода на автора, който ни информира, че Книжката е за напълно начинаещи, които сега започват да "изкарват пари" от интернет както и да е. Според мен ако сте напълно начинаещи книжката би могла да ви даде някаква насока и да ви научи на някои полезни практики но трябва да сте наистина начинаещи без основното понятие как се изкарват пари от PPD.
Аз лично окачествявам покупката си като една много добре написана статия за 5$ която съдържа интересна и приложима информация относно печелене на пари чрез използване на file hosting програми и ако не знаех тези неща може би щях да съм доволен от прочетеното.
 
Последно редактирано:
От: $50+ на месец от файл хостинг- онлайн книжка

Хайде нагоре. Продавам още 5 копия и спирам продаването на книжката.
 
От: $50+ на месец от файл хостинг- онлайн книжка

Хайде нагоре. Продавам още само 5 копия и спирам продаването на книжката.
 
От: $50+ на месец от файл хостинг- онлайн книжка

някой закупил онлайн книгата да сподели има ли смисъл въобще?
 
От: $50+ на месец от файл хостинг- онлайн книжка

Аз съм писал по-горе купих си книгата и съм дал мнение прочети го. Не знам на какво ниво си и изкарвал ли си нещо с тия програми, какви методи си използвал и т.н. Аз лично не открих нещо, което да е ново за мен но ако нямаш опит може би ще ти хареса и ще вземеш някоя друга кинта. Дали са 50 долара, дали са 20 или нещо средно немога да ти кажа пробвай. Ако си много навътре с тия неща едва ли ще ти направи впечатление книгата но той автора изрично е споменал, че "Книжката е за напълно начинаещи, които сега започват да "изкарват пари" от интернет " просто трябва някой да чете и да мисли.
 
От: $50+ на месец от файл хостинг- онлайн книжка

Последните 4 копия се пускат по 3 лева.
 
От: $50+ на месец от файл хостинг- онлайн книжка

Аз искам едно копие , но съм много бос в изкарването на пари в нета имам някаква регистрация в paypal , трябва да ми обясниш как да ти я заплатя там !
 

Горе