50 статии на нов домейн

helf_php

Active Member
Какво ще стане ако купя нов домейн примерно и му сложа wordpress с 50 уникални статии на веднъж. Ще се издигне ли сайта или ще бъде негатив за новия домейн като цяло?
 
От: 50 статии на нов домейн

няма нищо лошо да сложиш 50 статии на веднъж, но по важното е след това какво ще правиш, ще го оставиш така или ще добавяш още статии?
 
От: 50 статии на нов домейн

Ми мисля да добавям от време на време през месец примерно :oops:
 
От: 50 статии на нов домейн

Защо не зададеш да публикува статии автоматично? Wordpress има такава функция. Задаваш бъдеща датата и ако всичко работи правилно (WP-cron не се бъгне) ще публикува на зададената дата и час.
 
От: 50 статии на нов домейн

Ако статиите са ала бала, колкото да има какво да чете бота, няма да стане кой знае какво. Поне сложи някакви картинки или клипчета, за да може хората да се задържат по-дълго време и ГГ да си мисли че някой чете статиите. Иначе ако имаш 500 думи и на хоратаседят по 20-30 секунди няма да имаш особена файда, сайт който задържа потребителите и има полу копирано съдържание може да е те мине.
Измисли нещо като подобни публикации, с цел да увеличих броя на преглежданите страници, а до това колко текст ще има за мен това са остарели работи, които ще се говорят от сео-тата и след 10 години.
 
От: 50 статии на нов домейн

Мерси за съветите ще пробвам да направя да добавя през ден по 1 статия и да статиите са уникални 300+ думи
 
Какво ще стане ако купя нов домейн примерно и му сложа wordpress с 50 уникални статии на веднъж. Ще се издигне ли сайта или ще бъде негатив за новия домейн като цяло?

Нищо няма да му стане. ;) Просто ще си изстреляш патроните напразно. Бавно и постепенно. И още нещо - специално в WP, за да вземеш максимума от една статия ще ти е нужно да я публикуваш много добре, всичко да ти е пълно и добре направено, включително интерлинкинга, алт тагове, тагове, абе всичко. ;)
 

Горе