500 безплатни домейна до 31.09.2011

От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Промоцията Ваши за всички форуми и потребители, просто от webmasterbg.org са би най-съобразителни. Ското ще има нови доста пикантни промоции за webmaster-и. Между другото от webmаserbg вече ги публикуваха
 
Позволих си да ви сложа една червена точица. Не просто, защото сте написали нещо не както трябва, а защото пренебрегвате потребителите ТУК.
Мисля, че е крайно време да се разбере, че има два форума в тази среда за България - webmasterbg.org и predpriemach.com.
Водили сме дискусии тук или с вас, или с ваши колеги, а и мисля, че нивото на форума като цяло е доста високо за нашия пазар.
Хубаво е когато промотирате дадена услуга, хубаво е от намаленията, ама защо аджеба ние сме по-малко заслужилите?
Аз лично не се възползвах от промоцията, а и нямам(х) намерение да го правя, но въпроса е принципен.
Голяма част от потребителите тук не посещават другия форум, а и обратното - голяма част от потребителите там, не посещават този. Това не ни прави различни в сферите ни на работа и няма да е лошо, като промотирате една услуга, да го правите при равни условия и в двата форума.
Та това ми е мнението - ако иска някой да се сърди - нека го прави.
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Съгласен съм с Томов. Не е ли във ваш интерес да публикувате подобна информация тук? В Суперхостинг са по 2 лв. еу домейните, няма чак толкова голяма разлика между безплатен и такъв за 2 лв. :) Аз лично вече съм си купил няколко от СХ.
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

:) .EU домейни отдавна са пуснати на цена от 1.80 лв./г и дори тук има тема, за което. Разликата между 0.0 лв. и 0.01 лв. или 2 лв. е изключително голям психологическа бариера.
Една скромна статика от миналия декември показа за същата промоция , че за 30 дни са за купени 1350 домейна (±5), а само за 2 дни промоция за безплатен домейн са регистрирани над 500 домейна от потребителите на 3 форума, единия от които е този.

Темата за безплатните домейни е пусната в този форум не повече от 1-2 часа след като е публикувана и във форума webmasterbg.org. Самата промоция не е специално за потребителите на гореспоменатия форум, а за всичко, които желаят да се възползват от нея, независимо дали са клиенти на компанията или не. Точно поради тази причина няма определени изисквания освен да се ползва код, който предоставя 100% отстъпка.
ICN.Bg не е One Man Company, за да публикува промоциите си ежедневно по форумите и да Ви "спамим". От "Продажби и Маркетинг" се обявява press release, както и newsleter за регистрирани потребители и по тези канали, новините стигат до потребителите на различни форуми.
Това че от webmasterbg.org са реагирали по-бързо не е дискриминация. Няма "заслужили и не заслужили" :)

Ако потребителите и администраторите на този форум имат желание нямат нищо против, е възможно да публикуваме интересни оферти във форума, но по никакъв начин нямаме желание да правим излишен SPAM
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Останаха домейни но периода свърши за съжаление и от днес цената на регистрара е стандартната. Поискахме удължаване на промоцията и се надяваме да ни удовлетворят молбата. Ако желаете следете на нашия сайт или блог, за да научите ако стартира промоцията отново
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Останаха домейни но периода свърши за съжаление и от днес цената на регистрара е стандартната. Поискахме удължаване на промоцията и се надяваме да ни удовлетворят молбата. Ако желаете следете на нашия сайт или блог, за да научите ако стартира промоцията отново
Ще може ли евентуално да ни уведомите, за промоцията?
Все пак, Вие пишете в този форум, според мен, е добре да се слагат изгодни оферти от време на време. :)

Лично, аз чат пат слагам оферти за домейни, ако намеря от други форуми. Или, ако получа такива по емейл от хостинг компанията която ползвам(GoDaddy)

Поздрави,
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Ще може ли да ми дадете 1 безплатен , защото тук в темата пише до 31.09 и за това вчера кода ми работеше , а днеска 01.09 не ми работи? Не знаех , че са от 31.08 , затова щях да си поръчвам вчера! Надявам се да се съгласите , но както решите.
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Ще може ли да ми дадете 1 безплатен , защото тук в темата пише до 31.09 и за това вчера кода ми работеше , а днеска 01.09 не ми работи? Не знаех , че са от 31.08 , затова щях да си поръчвам вчера! Надявам се да се съгласите , но както решите.
Изчакваме да видим, дали ще има нови безплатни домейни :p
(дано има някой друг) ;)
 
Re: От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

:) .EU домейни отдавна са пуснати на цена от 1.80 лв./г и дори тук има тема, за което. Разликата между 0.0 лв. и 0.01 лв. или 2 лв. е изключително голям психологическа бариера.
Една скромна статика от миналия декември показа за същата промоция , че за 30 дни са за купени 1350 домейна (±5), а само за 2 дни промоция за безплатен домейн са регистрирани над 500 домейна от потребителите на 3 форума, единия от които е този.

Темата за безплатните домейни е пусната в този форум не повече от 1-2 часа след като е публикувана и във форума webmasterbg.org. Самата промоция не е специално за потребителите на гореспоменатия форум, а за всичко, които желаят да се възползват от нея, независимо дали са клиенти на компанията или не. Точно поради тази причина няма определени изисквания освен да се ползва код, който предоставя 100% отстъпка.
ICN.Bg не е One Man Company, за да публикува промоциите си ежедневно по форумите и да Ви "спамим". От "Продажби и Маркетинг" се обявява press release, както и newsleter за регистрирани потребители и по тези канали, новините стигат до потребителите на различни форуми.
Това че от webmasterbg.org са реагирали по-бързо не е дискриминация. Няма "заслужили и не заслужили" :)

Ако потребителите и администраторите на този форум имат желание нямат нищо против, е възможно да публикуваме интересни оферти във форума, но по никакъв начин нямаме желание да правим излишен SPAM

Въпроса е просто принципен, както казах и в предишното ми мнение.
И вижте, не съм аз човека който да ви дава съвети, къде и как да промотирате вашите услуги. Просто ми направи впечатление, че в единия форум го има, а в другия го няма.

Защо се получава така - ваша си работа. Аз съм ви клиент, т.е. имам няколко домейна хостнати при вас, но не съм получавал промоционално съобщение, въпреки, че съм се записал да получавам такива.

Мисля, че и темата за специализираните хостинг акаунти, също трябва да бъде публикувана и тук - но не би, поне за момента.

Не мисля да ви уча на маркетинг, справяте се добре, но имате и леки пропуски. Но надявайки се на потребител посещаващ едновременно и двата форума да копира информацията от там тук, а защо не и обратно - не ми се струва като качествено ползване на пазара.

Що се отнася за спама - вие промотирате услуга, която ще бъде полезна на голяма част от потребителите тук, така че не мисля, че има за какво да се притеснявате. Има стотици теми свързани с кодове за намаление, още толкова с теми тип "ревю".

Не мисля, че трябва да се притеснявате, даже напротив - всеки тук би ви бил благодарен, за предложението.
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Ще предам на колегите да публикуват интересни промоции, щом смятате че ще бъде полезно за потребителите на фурума. Между другото от EURID удължаха промоцията си и офертата за домейна имена .EU за 1.80 лв./г е удължена до края на месец Септември.
Ако предоставят отново бонус бройки ще ги предоставим отново безплатно тук.

@STRATEGA
EURID стартира промоции на .EU домейн имена към своите регистратори като бонус за изпълнена бройка през годината. Това цели повишаване на броя на новорегистрираните домейн имена.
Същото нещо правеше и регистрара на .INFO домейни, дори някъде все още се среща.
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Ще може ли да ми дадете 1 безплатен , защото тук в темата пише до 31.09 и за това вчера кода ми работеше , а днеска 01.09 не ми работи? Не знаех , че са от 31.08 , затова щях да си поръчвам вчера! Надявам се да се съгласите , но както решите.

Бате, бате дай един домейн бе бате, ша ти играем кючек на сватбата.
Не се излагай бе!
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

..Самата промоция не е специално за потребителите на гореспоменатия форум..

Да, само където кода е webmeu, а не е predpeu :)) просто можеше да е septeu,нали е месец септември, само че с webmeu си правите статистиката, колко от посочения форум са регистрирали домейн.
И звучи малко смешно "Ще предам на колегите да публикуват интересни промоции, щом смятате че ще бъде полезно за потребителите на форума. " ....да имате площадка с потенциални клиенти и да ви е странно че би било полезно за бизнеса ако се промотира.
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Не би било лошо да се публикува една промоция за потребителите на predpriemach.com.
Публикуването на промоции единствено за другия форум е дискриминация спрямо нас.
Разбира се, ние не можем да се месим в решенията на Icn :)
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Ако тази статистика е вярна, това съвсем грубо значи, че потребителите на форума държат около 20 000 домейна. Много ли е, малко ли ... Ясно е обаче, че фирмите трябва да се съобразяват...
 

Горе