500 безплатни домейна до 31.09.2011

От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Това е промоция за мазохисти
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Аз щи дам 5 залепени промоци... Ако не бях видял, че половината ти мнения са се за ICN, нямаше и да се нервирам толкова. Кви промоции те гонят??!! Хайде сега, щом казваш, че не правиш реклама, разкажи за тая промоция дето сега ми загуби времето 20 минути да се боря със секви панели...и разбира се в крайна сметка да установя, че такава примоция НЕМА !! . .
Защото ще си разкарам партакешите от там, само заради твоя пост!
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Аз щи дам 5 залепени промоци... Ако не бях видял, че половината ти мнения са се за ICN, нямаше и да се нервирам толкова. Кви промоции те гонят??!! Хайде сега, щом казваш, че не правиш реклама, разкажи за тая промоция дето сега ми загуби времето 20 минути да се боря със секви панели...и разбира се в крайна сметка да установя, че такава примоция НЕМА !! . .
Защото ще си разкарам партакешите от там, само заради твоя пост!

Промоцията е напълно актуална и е публикувана само за потребителите на webmaserbg.org, както съм подал в линка.

Ето и скиин:
Screen shot 2011-08-31 at 12.32.29 AM.png
Забелязвам, че доста потребители са си регистрирали вече домейни, съдейки по постовете в уебмастера. Аз също регистрирах 4 на различни потребители.
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Има или няма промоция, за уебмастъра ли е само или за всички?
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Промоцията е пусната в webmasterbg, но не виждам пречка защо някой и от този форум да не се възползва от промоцията. Просто при регистрацията на домейна вкарай този код webmeu. Аз си регистрирах едно домейнчеи нямаше проблем.Успех.
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Объркващо е. Може би системата не ми е отчитала, защото пробвах домейн с разширение .COM Не знаех, че е валидна само за .EU. В темата никъде не е споменато, а и в самият сайт никъде в промоциите не фигурираше такава промоция. Разбрах, че е само за .EU от другият форум.
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Има или няма промоция, за уебмастъра ли е само или за всички?

Промоцията е напълно валидна, но колегите от "Продажби" са я пуснали само в webmasterbg.org. Всеки който желае може да се възползва от нея.
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

От другата седмица започва бума на обявите - Продавам изгодно домейн нещоси.еu :)
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

При избирането на домейна, липсва бутон за въвеждането на промо кода (съответно и ъпдейтването на цената). Така ли трябва да бъде или промоцията не е актуална вече ?
Промоцията е напълно валидна, но колегите от "Продажби" са я пуснали само в webmasterbg.org. Всеки който желае може да се възползва от нея.
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

При избирането на домейна, липсва бутон за въвеждането на промо кода (съответно и ъпдейтването на цената). Така ли трябва да бъде или промоцията не е актуална вече ?

Пишеш домейна който ще взимаш. проверяваш дали е свободен, ако да маркираш го и натискаш Продължи
Ако ще взимаш хост избираш какъв да бъде, ако не избираш - Без продукт и натискаш Продължи
Под домейна в ляво има поле и пред него пише Промо код: там въвеждаш кода и се опресява автоматично.
Това е!

Между другото дават и 3 месеца безплатен хостинг.
Направо са страхотни!
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Аз си взех един домейн. Става много лесно и е супер просто.
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Регнах си 1 домейнче, но нещо не го активира. Иска да направя плащане, а в същия момент стойността е 0.
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Регнах си 1 домейнче, но нещо не го активира. Иска да направя плащане, а в същия момент стойността е 0.

Ако си финализирал поръчката, пиши им на мейла със номера й.
Аз така правя :)
Автоматично няма да се активира...
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Мерси. Точно им писах и видях, че са ми го активирали
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Аз като си чекна 3 домейна и ми дава и на 3-те 100% безплатно. Нали беше само по 1 на акаунт или може и повече?

П.С. Като гледам, кацаров в другия форум се е развихрил.... :D
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Само че за 3 месеца безплатен хостинг трябва да използвате кода 3mFrEedoM,
след като си регистрирате домейн отивате на хост и от там избирате хостинг и му задавате три месеца, след това въвеждате промо кода 3mFrEedoM...Винаги ICN.BG са пускали добри промоции, поне можете за три месеца да тествате техните сървъри и качество.
 
От: 500 безплатни домейна до 31.09.2011

Няма ли промоция за предприемача :D или само за другия форум..

Дискриминация :(
 

Горе