5000 ЕUR на месец без удръжки

В обявата никъде НЕ пише, че става дума за месечен доход. Може да е годишен.
 
След като искате да сте добри и да изобличите лошите, защо не действате?

Някой от вас обади ли се? Поиска ли повече информация за фирмата, за лиценза който трябва да имат за да предоставят такава услуга...

На кого да звънете е най-лесно избирате си една държавна институция и започвате - ГИТ, КЗП, МВР ... и т.н.
 
  • Заплащане: 5000 ЕUR на месец без удръжки

Това изречение е ИЗМИШЛЬОТИНА на този който e пуснал темата в Предприемач.

В карето с оригиналната обявата НЯМА думата "месец".
 
Това изречение е ИЗМИШЛЬОТИНА на този който пуснал темата в Предприемач.

В карето с оригиналната обявата НЯМА думата "месец".
В обявата в сайта им има
 
upload_2018-8-20_19-3-37.png
Това изречение е ИЗМИШЛЬОТИНА на този който e пуснал темата в Предприемач.

В карето с оригиналната обявата НЯМА думата "месец".
Ок
 

Прикачени файлове

  • upload_2018-8-20_19-3-37.jpeg
    upload_2018-8-20_19-3-37.jpeg
    134.1 KB · Преглеждания: 7
Копи от имейл, който ми писаха:

"
Здравейте,


Бих искала да ви информирам, че този сайт беше създаден, за да подкрепи кампания за борбата с трафика на хора.

България е една от двете основни страни, които изнасят жертви за Европейския съюз. Всяка година биват трафикирани 50 000 българи.


Идеята на кампанията е превенция и имаше за цел максимален брой хора да научат за опасността и националния телефонен номер, който може да ги спаси. Основният начин, по който се извършва трафик е чрез фалшиви обяви за работа – това са 42.5% от случаите.

За това и нашият социален експеримент включваше такива обяви. По този начин достигнахме до хората, които биха били потенциални жертви, запознахме ги с проблема и им дадохме ценни съвети как да се предпазят.


Днес е последният ден от кампанията и сайтът ще бъде свален.


Оставам на разположение за допълнителна информация.


Поздрави,


DANIELA KOLEVA
bi.gif

ACCOUNT EXECUTIVE
GRAFFITI BBDO

3A NIKOLAY HAYTOV STR., FLOOR 3 | 1113 SOFIA, BULGARIA
PHONE
+359 2 8651138 MOBILE +359 888 990 287
PHONE
+359 2 9631573
PHONE
+359 2 9631579

Network Of The Year For Record-Setting Seventh Time At 2018 Cannes

MOST EFFECTIVE Communications Group – EFFIE Bulgaria 2017
Most Effective Network in the World, Effie Index 2011, 2014, 2015, 2017
"

:)
 
Ти да видиш. Само дето сайта още стои.


Това изречение е ИЗМИШЛЬОТИНА на този който e пуснал темата в Предприемач.

В карето с оригиналната обявата НЯМА думата "месец".

Айде да четеш преди да сереш. Благодаря
 
Сайтът им за момента е свален. Вижте какво ми писа системния им админ.

" " Здравейте!
Сайта е регистриран от нас, по искане на Асоциацията за превенция трафика на хора "A21".
https://www.a21.org/content/bulgaria/gnqcbc - това са страниците им на български, разгледайте информацията.
Ако искате, можете да се обърнете към фондацията директно, на телефон 0884454 или на e-mail: [email protected]

Препратих Вашето писмо до колегите, които се занимават с това, те ми казаха, че са Ви отговорили вече.
Имам чисто технически ангажименти, и затова, не съм въвлечен в процеса по никакъв друг начин.
Въпреки това, ще се опитам да Ви обясня доводите на асоциацията така, както съм се опитал да ги разбера за себе си. Защото се съмнявам, че някой друг си е направил труда да Ви обясни просто, с каква цел е направен този сайт.
Според световната статистика на ООН, в наши дни над 42% от жертвите на трафик са подмамени точно от фалшиви обяви за работа.

Вашето възмущение e разбираемо, да,сайта е нарочно създаден с цел да подвежда, но неговата цел е да бъде "Гърненце с мед" (Honey-Pot), на което да се залепят потенциални жертви на бъдещ трафик на хора. Целта е да бъдат контактувани тези хора, които ще се подмамят само от нереално високо заплащане, без да се интересуват от нищо друго, които няма да имат критичното мислене да проучат фирмата както трябва.
Тази асоциация разговаря точно с такива хора.
Tака създадения сайт има за единствена цел да ги накара да им се обадят.

Всичко най-добро!
Виктор Иванов

VICTOR IVANOV
bi.gif

SYSTEM ADMINISTRATOR
GRAFFITI BBDO


3A NIKOLAY HAYTOV STR., FLOOR 3 | 1113 SOFIA, BULGARIA
PHONE
+359 2 865 1138MOBILE +359 888 544 726
PHONE +359 2 963 1573
PHONE +359 2 963 1579 "

Email: [email protected] "

Аз не му вярвам никак ;) Опитват се да си вържат гащите.
 

Легално ли е "да ни тестват" без наше съгласие? Това да си губиш времето с проучвания, в които не желаеш да участваш... Цялата работа е мега мътна. Ще правим ли нещо относно проблема или оставяме нещата така?

Може пък и да са наакали и да се измъкват хитро от наказателно преследване.

Понеже съм конспиратьор, да оставя и моята перспектива...
 
Последно редактирано:
Приятели, изчетох цялата тема и ми стана едно хубаво, че все пак има будни българи. Едно такова гордо ми е, верно, че съм изпил две бири, ама все пак. Браво

П.С. Предлагам някой да им пише обикновен имейл, че му харесва обявата, желае да кандидаства и че дори има опит в брането на ягоди и да видим тогава как ще отговорят....социален експиримент или "радваме се че ни потърсихте" :D
 
Последно редактирано:
Приятели, изчетох цялата тема и ми стана едно хубаво, че все пак има будни българи. Едно такова гордо ми е, верно, че съм изпил две бири, ама все пак. Браво

П.С. Предлагам някой да им пише обикновен имейл, че му харесва обявата, желае да кандидадтва и че дори има ошит в брането на ягоди и да видим тогава как ще отговорят....социален експиримент или "радваме се че ни потърсихте" :D

Някой пита "какво да правим". Има много начини.

Четете това:

Основните принципи, на които трябва да се основава правомерното обработване на лични данни на физическите лица /ФЛ/ от страна на администраторите на лични данни са посочени в ЗЗЛД. Съгласно чл. 2, ал. 2 от ЗЗЛД личните данни трябва:
· да се обработват законосъобразно и добросъвестно;
· да се събират за конкретни, точно определени и законни цели и да не се обработват допълнително по начин, несъвместим с тези цели;
 

Горе