5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

+ че ако се печелеше какъв е смисъла да предлагаш подобна услуга?
Прочети внимателно първия ми пост :)
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Да така е. Но като има баламурници.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Всеки си мисли, че открива топлата вода. Ако това което предлагаш беше нормално щяха да го предлагат самите компании.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Всеки си мисли, че открива топлата вода. Ако това което предлагаш беше нормално щяха да го предлагат самите компании.
Прочети ли 10-те закона в сайта? Не си! От сега ти казвам, защото ако си, нямаше да ми задаваш тези въпроси.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Ако се абонирам, какво ще получавам? Някакъв брой прогнози на ден, вероятно, които ще са в някакъв формат? Може ли малко повече подробности - не го намерих в сайта, но може и да го има.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Здравей, виж абониране в сайта. Ще видиш всеки един абонамент какво предлага.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Гледай сега, хубава презентация, приличен сайт, обаче си измамник. Защо:
С регистиран домейн в края на февруари, как имаш статистика (естествено положителна) за декември и януари?
http://s14.postimg.org/4bf9n3xkh/image.jpg
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Гледай сега, хубава презентация, приличен сайт, обаче си измамник. Защо:
С регистиран домейн в края на февруари, как имаш статистика (естествено положителна) за декември и януари?
http://s14.postimg.org/4bf9n3xkh/image.jpg
Хах, веднага ти отговарям : това са резултати от един от типстърския ми акаунти в blogabet- Viscabarca :) Ще си поиграеш ли да ги попрегледаш? Плюс това домейните са три към този сайт - 5bet.eu, FutbolniPrognozi.info и bet359.tips :) :) :)

Момче, тия неща са подготвяни с времето, не си мисли, че може да ме изненадаш с нещо ;) А айде за домашно попровери статистиките, като уточнение не взимай подаръци внимание live мачовете от акаунта ми в блогабет.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Момче, ще викаш на някой друг.
Какво значи домейните са три към тоя сайт ?
Сайтът ти който рекламираш кога е създаден, края на февруари, има ли статистика за предходни периоди има...
С какво да те изненадам , добре проверих ти статистиката за месец декември с акаунта който ТИ каза статистиката е отрицателна -5,05, нещо което се вижда и от графиката. Защо пак имаш положителна? Сега ще кажеш, че си я събрал с друг твой акаунт от някъде...
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Човек, нали в друга тема, дълга над 10 страници обясняваше как получаваш прогнози от типстъри от различни държави и си плащаш за тях, сега пък казваш, че ти сам ги пишеш. И тогава уж щеше да ги даваш безплатно, пък почна да искаш пари, ама нещата не потръгнаха, защото още първите мачове не излязоха, въпреки че бяха с коеф около 1.50.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Повече няма да пиша в темата, но предлагам на всички колеги, които я четат да пратят по един рипорт. Аз ще го направя. Определено форумът не е място, където да се развиват такива схеми
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Момче, ще викаш на някой друг.
Какво значи домейните са три към тоя сайт ?
Сайтът ти който рекламираш кога е създаден, края на февруари, има ли статистика за предходни периоди има...
С какво да те изненадам , добре проверих ти статистиката за месец декември с акаунта който ТИ каза статистиката е отрицателна -5,05, нещо което се вижда и от графиката. Защо пак имаш положителна? Сега ще кажеш, че си я събрал с друг твой акаунт от някъде...
Продължаваш да четеш моите постове по диагонал. В предния си пост ти обясних да не взимаш под внимание Live мачовете от акаунта в блогабет. За декември live мачовете са минус15 units. Като извадиш тия единици минус няма да излезе и червен месец.

А защо да не взимаш мачовете Live под внимание? - Защото в момента 5bet не е направен още нотификацията по имейл за добавяне на нов мач. И в статистиката в 5bet няма нито един Live мач пренесесен от blogabet.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Човек, нали в друга тема, дълга над 10 страници обясняваше как получаваш прогнози от типстъри от различни държави и си плащаш за тях, сега пък казваш, че ти сам ги пишеш. И тогава уж щеше да ги даваш безплатно, пък почна да искаш пари, ама нещата не потръгнаха, защото още първите мачове не излязоха, въпреки че бяха с коеф около 1.50.
Аз цял живот играя мои си мачове, но съм и плащал една камара пари за всякакви други. И в момента плащам дори, защото информацията която могат да дадат някои хора няма от къде другаде да се вземе. А относно другата тема, тогава наистина представях мачове, за които си плащах месечен абонамент.

Понякога имаш късмет да ти излезе мач на голям коефициент, друг път и малък коефициент не излиза. Но важното е да имаш добра месечна доходност която във футбола се смята, че всичко над 7% е много добре.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Здравейте ,
Потребителите тук поставят доста въпросителни ,относно истинността на тази стратегия за успешно залагане . Запознах се с условията на сайта ,които предлагат стратегия на залагане и логиката ме кара да мисля ,че наистина тези господа които упрекват създателя на сайта избързват с коментарите си .Няма нищо нелогочино написано в съветите за залагания .Би било добре да се даде шанс и да се проследи по-нататъшното развитие .
Поздрави
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

2-ра анонимка изкача в защита :D
Тия номера тука не минават.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

2-ра анонимка изкача в защита :D
Тия номера тука не минават.
Хахах, ти не си добре. Да видим IP-тата? Боже за какви дреболии се ловят... Мисля само на съществени въпроси да отговарям по темата. Спорен ден :)
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

DonMakaveli, пич влезна в някакъв обяснителен режим който не ти е от полза.

По темата сайтът ти е хубав, и статистиката не е зле, не е ок обаче че доходността която има е съобразена със твоята стратегия, за да играе някой следвайки единствено твоя стратегия, без никакви други залози трябва да си супер доказан типстър, каквито в България няма...
Аз съм склонен да давам някаква месечна сума за абонамент, със идеята да си спестя време за ровене по сайтове, анализи и проучване на отбори. В този ред на мисли ще е добре да напишеш каква е системата за правене на прогнозите, какво вземаш под внимание, как анализираш, събираш инфо и тн..
Хубаво е да има и обосновани прогнози, който се изпращат по мейл, след заплащане на абонамент. След като клиентът прочете обосновката може да прецени дали да играе срещата или не.
Аз бих платил единствено ако съм сигурен че се отделя сериозно време за анализи и статистика за което аз нямам време и бих платил точно заради това а не защото смятам че някой, който и да е било може да ми дава супер успешни прогнози за 30лв. на месец.
Поздрави и успех!
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

ДА ама винаги ще има тарикати който да ги предлагат :D
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Гледай сега, хубава презентация, приличен сайт, обаче си измамник. Защо:
С регистиран домейн в края на февруари, как имаш статистика (естествено положителна) за декември и януари?
http://s14.postimg.org/4bf9n3xkh/image.jpg

Момче, ще викаш на някой друг.
Какво значи домейните са три към тоя сайт ?
Сайтът ти който рекламираш кога е създаден, края на февруари, има ли статистика за предходни периоди има...
С какво да те изненадам , добре проверих ти статистиката за месец декември с акаунта който ТИ каза статистиката е отрицателна -5,05, нещо което се вижда и от графиката. Защо пак имаш положителна? Сега ще кажеш, че си я събрал с друг твой акаунт от някъде...

Само тези факти показват, че цялата работа е много съмнителна и нагласена, а вероятно другите коментиращи са прави като казват, че автора на темата лъже.
 

Горе