5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Само тези факти показват, че цялата работа е много съмнителна и нагласена, а вероятно другите коментиращи са прави като казват, че автора на темата лъже.
https://viscabarca.blogabet.com/ :* :* :*
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Само тези факти показват, че цялата работа е много съмнителна и нагласена, а вероятно другите коментиращи са прави като казват, че автора на темата лъже.
За какво лъже? Напротив, доходността е супер софт в сравнение с други "типстъри". Статистиката не е като в някой сайтове-80-90 процента познати...
Аз не бих се абонирал на този етап, поради причини който съм написал по-горе, но като цяло сайта е ок, прогнозите биват.
Не знам дали си попадал на други типстъри-повечето дават по един-два мача с 1,5 коефицент и стискат палци да излезнат,когато познаят се шуми здраво, когато загубят се оправдават или мълчат.
Момчето е положил доста труд, поне това да уважим?
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Всеки има глава на раменете си, сам си решава това е ясно.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

В предния си пост ти обясних да не взимаш под внимание Live мачовете от акаунта в блогабет
Играл ли си - да, има ги в статистиката да, има ли разминаване с графиката и което ти си казал - да. То можеш да кажеш приципно извададете и още нещо.

Сега, за да не кажеш, че само плюем - ти предлагам да ти валидирам прогнозите - пращаш прогнозите поне 2 месеца, гарантирам ти, че няма да ги разпространявам, достатъчно е дори 1 мин преди започването на мача да ги пращаш, ако имаш притеснения.
След този срок, ще получиш ревю поне на два езика - български и английски.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

За какво лъже?

Е, то е ясно за какво лъже, ти не четеш ли темата? Щом има шаранчета да му вярват...
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Ами като не разбират тяхна си работа.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Хубаво е като почвате да залагате да го правите с идея за кеф, не за правене на пари. Играй там с левче , две да има повече тръпка като гледаш мача иначе ако се тръгва с идеята да ставаме милионери - най-често завършва зле. Иначе има някакви калитковци дето са ловили 10 мача с левче и се вайкат , че не са сложили 100 лева :D
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

От хазарт пари няма...Може да ти върже някой път да си отгоре, ама в "дългосрочен" план няма да забогатеете. Лично на мен ми хареса сайта на колегата. Всичко го е направил много добре, но, ако няма успеваемост...усилията му се обезсмислят. Честно казано му пожелавам успех. Дано му тръгне, но подкрепям мнението на Aramis! Ако става дума за прогнози, които се правят за 5 мин "на бързо", както се казва..няма смисъл
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Аз преди време използвах услугите на някои типстъри, плащах си и в крайна сметка веднъж печелиш после 3 пъти губиш и общо взето тези прогнози, които са масови из фейсбук например не се лъжете по тях, които твърдят, че са с 90% успеваемост и т.н. В годините се убедих, че единственият начин за печалба е да се играят сингъли с банка на събития, които са с 2 изхода например над 2.5 гола. В дългосрочен план това може да е печеливша стратегия и доста хора са на печалба, но това отнема време, запознаване и следене на първенствата и отборите, а не да седнеш да видиш първите 10 мача за днес и да си измислиш някакви залози. Има дни, в които има много мачове, но като видя предните им срещи как са завършили с минимален брой голове тези дни ги пропускам. Проследявам ги без да съм заложил и в повечети пъти се убеждавам, че съм направил фобре, че не съм заложил. Та мисълта ми е изисква се време, изисква се проучване, изисква се търпение.

Това, което видях в сайта на колегата е, че той също пуска сингъли като прогнози, което е добре. Мога да потвърдя написаното от него в темата, че Pinnacle са добър избор на букмейкър, но имайте впредвид, че тегленото на средства оттам става само веднъж месечно безплатно. За всяко друго теглене си плащате, това е политиката им.

Пожелавам успех на автора и нека оставим да се докаже с този сайт, добре е тръгнал, не го дърпайте преди да е започнал да плува. Нека се докаже, времето и статистиката са налице в сайта му, така че не виждам място за криене и притеснение за измама. На тези, които ще се абонират ще кажа следното: Не залагайте трицифрени и големи суми, изграждайте баланса си с времето, това е правилният начин.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

От хазарт пари няма...Може да ти върже някой път да си отгоре, ама в "дългосрочен" план няма да забогатеете. Лично на мен ми хареса сайта на колегата. Всичко го е направил много добре, но, ако няма успеваемост...усилията му се обезсмислят. Честно казано му пожелавам успех. Дано му тръгне, но подкрепям мнението на Aramis! Ако става дума за прогнози, които се правят за 5 мин "на бързо", както се казва..няма смисъл
На теория може да си напред от спортни залози, но не съм го виждал на практика. :rolleyes: Трябва ти някаква ниско рискова стратегия и супер голяма дисциплина да я следваш без да кръшкаш и естествено доза късмет. Както казва автора на темата 7 процента доходност се счита за добра...и изниква въпроса заслужава ли си да рискуваш 1000лв/примерно/ за 70?
Иначе с постоянно следене, четене и анализи може да се достигне добра успеваемост на прогнозите, но си трябва поне 4-5 часа на ден, ежедневно, което предполага това да ти е основния източник на доходи.
Няма читави професионални типстъри у нас или поне аз не съм виждал такива.
Дано колегата да е от първите. :)
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

На тези, които ще се абонират ще кажа следното: Не залагайте трицифрени и големи суми, изграждайте баланса си с времето, това е правилният начин.

Какво означава не залагайте трицифрени суми? Според автора на сайта, доходност над 7% на месец е супер ок, нека ги сложим мега оптимистично 10%. Само за да се избие таксата от абонамента е необходимо да се заложат поне 400лв на месец.

Напротив, единствения начин да печелиш при положение, че плащаш и абонамент е да бухаш яко, така че таксата за абонамента да не те притеснява. В противн случай си като един шегаджия съученик, който на времето беше купил фиш от Еврофутбол за 10ст, заложил на 3 мача с коефициент 1.1 в колона още 10 стотинки (само това) и после отиде да си вземе трите стотинки печалба. Целия пункт му се радваше.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Какво означава не залагайте трицифрени суми? Според автора на сайта, доходност над 7% на месец е супер ок, нека ги сложим мега оптимистично 10%. Само за да се избие таксата от абонамента е необходимо да се заложат поне 400лв на месец.

Напротив, единствения начин да печелиш при положение, че плащаш и абонамент е да бухаш яко, така че таксата за абонамента да не те притеснява. В противн случай си като един шегаджия съученик, който на времето беше купил фиш от Еврофутбол за 10ст, заложил на 3 мача с коефициент 1.1 в колона още 10 стотинки (само това) и после отиде да си вземе трите стотинки печалба. Целия пункт му се радваше.

Означава да не слагат трицифрени суми само на едно събитие, това имах впредвид.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Означава да не слагат трицифрени суми само на едно събитие, това имах впредвид.

Не знам какво си имал предвид под изграждане на баланс с времето, но при всички положения всеки кандидат трябва да е готов да превърта поне по 1000лв на месец, за да може хипотетично, теоретично, потенциално да изкара за една бутилка уиски. И да брои това за супер успех. Ако иска да изкара една минимална месечна заплата, трябва да превърта над 5000лв...хипотетично, потенциално, теоретично. Нека на всички пишман типстъри лека полека им уври тази сума в главата и да си преценят.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Винаги ще има хора който на късмет ще хванат мачове но, то си е късмет. Колкото и статистики и каквато и информация да търсиш няма 100% гаранция да стане.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Букмейкърите са с много по-различна с-ма от тотото. Те буквално печелят от всеки мач, на който се залага още преди той да е започнал и без значение от изхода му. Това се получава от марж 10-15 % в коефициентите, които предлагат за залог. На същият този марж се дължи и смяната на коефициентите след паричния поток от залози. Отдавна не разчитат на това да губят залагащите, а чакат да свърши тиража и броят парите. Не мисля, че е редно да пускам линкове на тази тематика тук и за това "Как печелят букмейкърите от марж" в "Гугъл" и мисля, че ще намерите написаното от мен, с подробности и примери за процентите. Също така и "Скам сайтове при залозите".
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Само аз мога да ви кажа как да печелите постоянно от залагания, но ви трябва начален капитал от 10 К минимум + много стриктна дисциплина да следвате правилата и да не се отклонявате.. до 1 година ще сте направили минимум 50+К отгоре..
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Само аз мога да ви кажа как да печелите постоянно от залагания, но ви трябва начален капитал от 10 К минимум + много стриктна дисциплина да следвате правилата и да не се отклонявате.. до 1 година ще сте направили минимум 50+К отгоре..

Ти до ся колко милиона направи така :D
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

темата лека полека отива към петъчна :D

А ти какво очакваш от някой, който пуска тема за да лови шарани и представя откровени лъжи, като изнесените факти - нов сайт с "история" от когато сайта не е съществувал!
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

А ти какво очакваш от някой, който пуска тема за да лови шарани и представя откровени лъжи, като изнесените факти - нов сайт с "история" от когато сайта не е съществувал!

Прилага иновации човека :)
 

Горе