Аукцион за: 6-годишен домейн за PHP и разработки

Здравейте Колеги,
В един търг е задължително да се напише: регистратор на домейна, дата на регистрация, дата на изтичане, начална цена, стъпка, край на търга и "купи сега", иначе обявата (търга) се счита за непълен/а или некоректно изписан/а. Надявам се да съм Ви бил полезен!
 
Ето това чаках. Браво, наистина. Честен и смислен отговор! Точно за това мислех, че говоря с човек, които е малко над елементарното. Ако не съм му се извинил (мисля, че го направих на ЛС) за неразбирането от моя страна - извинявам се.
Определено, ще дам парите на някой, не се шегувам. Помагал съм и преди на нуждаещи се, ще го направя и от името на колегата и домейна :D

Смятам, че дискусията е приключена!

Стига се пали, пък ти бре! Търгът може да бъде анулиран, ако се докаже, че в него има пропуски!
Участвайте в повече търгове и ще знаете правата си и задълженията!
Успех!
 
..за който имам разрешение да правя каквото искам с него от собственика. Пак бих го направил, собственикът ми е дал да го продам, защо не?
... и за това си с нов профил?
 
Басе колко бързо свърши тази драма .. Очаквах 10-тина страници цъцъц :/
 
Да се дрънкате за 10 лв. (колкото струва подновяването) при положение, че6 год. домейн има такава ниска начална цена? :rolleyes:o_O
 
@nortrant - да, ниска е, просто исках да го вземе някой, на който да му свърши работа.
Все тая. Важното е, че всичко свърши позитивно.

Хайде, успешен ден на всички и да затваряме темата.

Ваш,
Кирил Йовев
 
Здравейте Колеги,
В един търг е задължително да се напише: регистратор на домейна, дата на регистрация, дата на изтичане, начална цена, стъпка, край на търга и "купи сега", иначе обявата (търга) се счита за непълен/а или некоректно изписан/а. Надявам се да съм Ви бил полезен!
Още малко ще искаш и нотариално заверена документ, показваш че домейнът е твой.

На практика търговете се правя според правилата на форума в който се пускат!

Това което казваш е просто добра идея и е добре да се добави към правилата на този форум за начина на провеждане на търгове за домейни. За да не се получават проблеми от описания вид.
 
Това което казваш е просто добра идея и е добре да се добави към правилата на този форум за начина на провеждане на търгове за домейни. За да не се получават проблеми от описания вид.
Да задължиш някого да дава публична информация която се намира за под 2 секунди по 1000 начина е равно на :confused:
 
Тая тема стана малко като сергия на Женски пазар...
 
Още малко ще искаш и нотариално заверена документ, показваш че домейнът е твой.

На практика търговете се правя според правилата на форума в който се пускат!

Това което казваш е просто добра идея и е добре да се добави към правилата на този форум за начина на провеждане на търгове за домейни. За да не се получават проблеми от описания вид.

Явно, никога не си участвал в търгове. Докато аз имам хиляди зад гърба си... Например в Диджитала, задължително трябва да потвърдиш че е твой, иначе няма търг! Бау! :)
 
Явно, никога не си участвал в търгове. Докато аз имам хиляди зад гърба си... Например в Диджитала, задължително трябва да потвърдиш че е твой, иначе няма търг! Бау! :)
Именно! Тук във форума няма начин да потвърдиш собствеността, следователно правилата тук не са като правилата при другите търгове в интернет. Правилата се определят от собственика на сайта (този форум), а не от някакъв "Диджитала". Единственото нещо, което този форум е длъжен да спазва, безусловно са законите на република България, а не как някой някъде го прави в интернет. Мяяяяу...
 

Горе