6 милиона лева за обновление на сайт плаща Министерството на образованието

От: 6 милиона лева за обновление на сайт плаща Министерството на образованието

Абе някой може ли ми каже, как се решава че точно 6 милки ще е?! Кой се тези големи комапнии в БГ кой е този силен пазар с огромно търсене че решиха 6 милки ще е

Абе няма такъв филм бе човек, смятам знаеш много добре. Аз като видях постнатия сайт и направо ахнах по-голямо чудо на чудесата не бях виждал. Дано поне хората дето поръчват сайтове се зарибят да плащат и те на тея цени, ако стане целия форум ви водя на хаваите една седмица. :lol:
 
От: 6 милиона лева за обновление на сайт плаща Министерството на образованието

хаха 100к инсталция на WP :D

To мойто питане малко риторично беше :D
 
От: 6 милиона лева за обновление на сайт плаща Министерството на образованието

хаха 100к инсталция на WP :D

To мойто питане малко риторично беше :D

Аз знам, че е ама все пак да си кажа и аз. :)
 
От: 6 милиона лева за обновление на сайт плаща Министерството на образованието

Замислете се и направете преоценка на цените за които работите. Очаквам вече да не виждам оферти за каквото и да е без три четири нули във форума.
 
От: 6 милиона лева за обновление на сайт плаща Министерството на образованието

Замислете се и направете преоценка на цените за които работите. Очаквам вече да не виждам оферти за каквото и да е без три четири нули във форума.

Аааааааааааааа не така аз преди теб си заплюх това, и обещах всички да одим на хаваите за седмица. :p
 
От: 6 милиона лева за обновление на сайт плаща Министерството на образованието

хаха 100к инсталция на WP :D

Аааа, Блеки недей подбива цените, хората от правителството са определили за всеки ИТ проект по 6млн. ти за 100к ще им инсталираш. Ние тука да не сме по-будали за 100к да им инсталираме? Аз за толкоз малко пари мишката си не мръдвам.:)
 
От: 6 милиона лева за обновление на сайт плаща Министерството на образованието

Добре всички знаете, всички се оплаквате.. всички имате сайтове , някои блог, други новинарски, имате връзки с големи сайтове които имат много читатели.. напишете една статия , светнете хората , кажете на големите медии да направят също новина, журналисти да питат как е изчислена тази сума и да покажат същност колко струва сайта..
 
От: 6 милиона лева за обновление на сайт плаща Министерството на образованието

Извън темата
devilx, тъкмо се канех да ти дам зелено за твоите сънища и да ги споделя, и установих, че бутоните за споделяне не работят! :twisted:
 
От: 6 милиона лева за обновление на сайт плаща Министерството на образованието

Извън темата
devilx, тъкмо се канех да ти дам зелено за твоите сънища и да ги споделя, и установих, че бутоните за споделяне не работят! :twisted:


не успях да измисля как ще стане на ХТМЛ споделянето ахах , все пак може да споделиш ръчно! :Д
 
От: 6 милиона лева за обновление на сайт плаща Министерството на образованието

аз бих го направил за 5 милиона.
взимам 4.95 милиона и за 50 хилки намирам някой индиец да ми направи до ключ :D
 
Re: От: 6 милиона лева за обновление на сайт плаща Министерството на образованието

аз бих го направил за 5 милиона.
взимам 4.95 милиона и за 50 хилки намирам някой индиец да ми направи до ключ :D
Те междудругото така са го играли и тук. Всичко е едно голямо делкане и после са дали некви стотинки на изпълнителите, които са се видели в чудо, но пак са го изпълнили, защото и това не са никак малко пари, особено за фирми, които нямат големи поръчки или не могат да крадат колкото господата. Важното е за всеки да има, за да не се изловят един друг. Плащаш си редовно на големите медии да не бучат и всичко е ток, а обществото като овце си мислят, че много проекти, много чудо се излива от това правителство. А то какво, техните пари правят вилите и купуват колите на тези господа. Толкова е видно и гадно, че чак се чудя в какви казани ще ги пържат на другия свят. :)
 
От: 6 милиона лева за обновление на сайт плаща Министерството на образованието

Колко са 6 000 000 лв - В работна сила
Ако приемем че един приличен специалист бачка на държавна работа и получава приличната за БГ заплата от 2000лв на месец за целият му съзнателен трудов живот от 40 години ще получи 1 000 000 под формата на заплата.
Тоест господата се опитват да ни убедят че това дето ще свърши въпросната фирма за три месеца се равнява на трудът на екип от 6 специалиста за 40 години.
Изводите си ги правете сами.
 
От: 6 милиона лева за обновление на сайт плаща Министерството на образованието

Колко са 6 000 000 лв - В работна сила
Ако приемем че един приличен специалист бачка на държавна работа и получава приличната за БГ заплата от 2000лв на месец за целият му съзнателен трудов живот от 40 години ще получи 1 000 000 под формата на заплата.
Тоест господата се опитват да ни убедят че това дето ще свърши въпросната фирма за три месеца се равнява на трудът на екип от 6 специалиста за 40 години.
Изводите си ги правете сами.

Чей са... братчедите - консултанти, що не ги броиш? Те взимат 90% от парите. "Консултантските" услуги за държавни поръчки са си скъпи :).
 
От: 6 милиона лева за обновление на сайт плаща Министерството на образованието

Колко са 6 000 000 лв - В работна сила
Ако приемем че един приличен специалист бачка на държавна работа и получава приличната за БГ заплата от 2000лв на месец за целият му съзнателен трудов живот от 40 години ще получи 1 000 000 под формата на заплата.
Тоест господата се опитват да ни убедят че това дето ще свърши въпросната фирма за три месеца се равнява на трудът на екип от 6 специалиста за 40 години.
Изводите си ги правете сами.

mantaman, грешно смяташ. 6 000 000 лв в заплати по 2000лв са точно 1000 души, работещи по проекта за три месеца. Нищо нередно не виждам аз. За такъв проект аз ще назнача не 1000, 5000 души ще взема. :lol:
 
От: 6 милиона лева за обновление на сайт плаща Министерството на образованието

mantaman, грешно смяташ. 6 000 000 лв в заплати по 2000лв са точно 1000 души, работещи по проекта за три месеца. Нищо нередно не виждам аз. За такъв проект аз ще назнача не 1000, 5000 души ще взема. :lol:

Да не си решил да ставаш конкурент на гугълю :shock: :D

С толкова работна сила направо го отнесоха. :D
 
Re: От: 6 милиона лева за обновление на сайт плаща Министерството на образованието

Чей са... братчедите - консултанти, що не ги броиш? Те взимат 90% от парите. "Консултантските" услуги за държавни поръчки са си скъпи :).
Да, изпускате момента с комисионите за консултиране и връзката (посредничеството), то там сумата минава от милиони на стотици хиляди. :)
 
От: 6 милиона лева за обновление на сайт плаща Министерството на образованието

Абе пичове де забравихте че и тези дето ви дават кинтите и те ще искат комисион - така че мисля сформирам една финансова фирма и да отговарям за паричните потоци - то се е видяло че всичко друго заето по линията :D
 
От: 6 милиона лева за обновление на сайт плаща Министерството на образованието

Да не си решил да ставаш конкурент на гугълю :shock: :D

С толкова работна сила направо го отнесоха. :D

Не, просто са решили да си назначават и посетителите на сайта, че като им гледам "визията", никой нормален няма да им влезе за без пари.
 
От: 6 милиона лева за обновление на сайт плаща Министерството на образованието

После нямало пари в бюджета ли?

4427002e7040b26a.jpg
 
От: 6 милиона лева за обновление на сайт плаща Министерството на образованието

Що картинка? Как ще го индексира гугльо?
 

Горе