6 начина да правим пари онлайн

ivand

Banned
Здравейте,

В тази тема ще изява моето мнение по въпроса : Как да започнем успешен бизнес в интернет.

Има много начини за печелене на пари в интернет , например :

1.Ако сте добър фотограф може да продавате вашите творение.
2.Да кликате по чуждите реклами ,а именно Pay-Per-Click.
3.Да пишите статии и да ги продавате - на Английски и Български.
4.Да тествате сайтове , да правите ревюта и естествено ви плащат :).
5.Да препродавате чужди стоки и да печелите от тях.
6.Когато някой кликне на вашата реклама - вие печелите.

Като за начало нека започнек с фотографията . Единственото нещо, което трябва да правите е да натиската копчето да фотоапарата и да "уловите" нещо хубаво, а мястото ,където може да продавате получилото се е http://dreamstime.com/.

Има много сайтове, които предлагат PPC услуга , но лично аз не смятам ,че всичките са надеждни . http://easymoney.my.contact.bg/ptcs.html - Тук може да намерите повече информация и сайтове.

Ако неможите да снимате , програмирате или не ви бива в продаването - писането на статии е вашия шанс да искарате някой лев в интернет.Ще ме попитате как ? Много лесно за този , който може да пише. Вие пишете вашата статия , слет това е предлагате например тук -http://bgreporter.com/ , но ако Английският е вашата стихия може да пробвате http://www.associatedcontent.com/ . Ако много ви върви и в писането и в бизнеса може да пробвате сайтове като www.problogger.net . Ако обичате спорта може да се обърнете към www.bleacherreport.com .

Като чуете тестване на сайтове веднага ще се запитате : "Аджеба какво е това ?!". Всъщност това е един от лесните начини на изкарване на пари - кандидатсвате за тестер , правите видео и записвате гласа си на Английски език. Това е !

Такаа. Стигнахме до един от най-разпространените начини за правене на пари в световен мащаб.Тука е малко по сложно.Първото нещо , което трябва да направите е да направите проучване какво се търси на пазара и какво трябва да предложите на потребителите.Подходящ начин е да влизите в www.ebay.com . После може да изберете вашите keywords и да проверите тарсинето в Google Keywords tool. Слет това Трябва да наравите вашия уебсайт или да използвате готов темплейт(WordPress). Вкарвате вашия продукт и следна една много важна стъпка - да увеличите трафика , за да има куповачи. Използвайте Yahoo Answers/добавяте сайта в търсачки/оптимизирате...(това е съкратен вариант поради факта ,че ще ми трябват 2 дена да опиша всичко тука , може би по кусно в дръга статия ...)


И последния начин , който ще обсъда е "как да печелите пари , когато кликна на вашата реклама". Подходящи сайтове за тази цел са http://clicksor.com/ http://kontera.com/ http://www.text-link-ads.com/publisher_program.php и Google Adsense.

Надявам се да съм ви бил полезен.Ако имате въпроси не се колебайте да питате.Ще се постарая да публикувам още информация за "Как да продаваме в интернет успешно".
 
Последно редактирано:
От: 6 начина да правим пари онлайн

дай малко повече инфо за 4я начин на печалба
 
От: Re: 6 начина да правим пари онлайн

Paid-To-Click (PTC) се нарича, Pay-Per-Click е AdWords.


Да така е , но ти дават пари като кликаш на чужди реклами , а в другия случай кликат на твоите реклами.Има разлика.
 
От: 6 начина да правим пари онлайн

дай малко повече инфо за 4я начин на печалба

Може да разгледаш http://www.usertesting.com/ . Но все пак спрямо другите начини това не е най-добрият спорет мен.Ако искаш да изкарваш пари онлайн вземи прочети няколко книги ( много ще ти помогнат ) за Маркетинг в интернет.Първо проучи,посети форуми и разбери за кои книги има най-добри отзиви.Ако имаш още въпроси - питай,не се стиснявай.!
 
Re: От: Re: 6 начина да правим пари онлайн

Да така е , но ти дават пари като кликаш на чужди реклами , а в другия случай кликат на твоите реклами.Има разлика.
Не можах да те разбера. Пак ти казвам, че си сбъркал и е добре да си оправиш грешката, за да не се обърка някой.

2.Да кликате по чуждите реклами ,а именно Pay-Per-Click.

трябва да бъде:

2.Да кликате по чуждите реклами ,а именно Paid-To-Click (PTC).
 
От: 6 начина да правим пари онлайн

Хаха в началото не съм те разбрал ... Мислих си това но просто писах темата късно вечерта и съм збъркал времето на глагола :(
 
От: 6 начина да правим пари онлайн

Paid-to-click = платено да се цъкне (самия бутон е платен) ...
 
От: 6 начина да правим пари онлайн

Няма объркано време.
Get Paid per Click, Signup,Reading eMails, Surfing, HYIP...
Иначе става въпрос за:
Pay Per Click (PPC)

When you are paid per click, you are only paid when visitors click the advertiser's banner on your site.
 
От: 6 начина да правим пари онлайн

Paid To Click / РТС/щото е баннато от всякъде взе май да се разпостранява като Paid Per Click/ РРС/.........много хитро ама това няма да промени нищо все ще си е същото " голям реферал дърво"
 
От: От: 6 начина да правим пари онлайн

Няма объркано време.
Get Paid per Click, Signup,Reading eMails, Surfing, HYIP...
Иначе става въпрос за:
Pay Per Click (PPC)

When you are paid per click, you are only paid when visitors click the advertiser's banner on your site.


еми и аз така го написах ама ме разколебаха :(
 
От: 6 начина да правим пари онлайн

Мисля си, че няма да е лошо админите да съединят темата с тази.
 
От: 6 начина да правим пари онлайн

Айде един 7-ми начин от мен - хазартът(визирам БлекДжек и Покер, където се изискват някакви умения). Ще кажете "Ама това е абсолютно несигурно и т.н.", НО... голямото НО... нима като кликате по реклами е сигурно, че ще Ви платят - не. Също толкова плахо трябва да се подхожда към PPC сайтовете, както и към хазартните игри, където поне ако имаш умения гарантираш печалбите си.
 
От: 6 начина да правим пари онлайн

Мисля си, че няма да е лошо админите да съединят темата с тази.


ами какво да ти кажа... не е същото сещаш ли се ? просто се разрових из нета и съм дал примери и сайтове. Това ,че темите се препокриват на моменти не значи ,че съм е преписъл от тебе ? Ако толкова ще ревеш бих е изтрил... не съм за 1 тема във форум.
 
От: От: 6 начина да правим пари онлайн

ами какво да ти кажа... не е същото сещаш ли се ? просто се разрових из нета и съм дал примери и сайтове. Това ,че темите се препокриват на моменти не значи ,че съм е преписъл от тебе ? Ако толкова ще ревеш бих е изтрил... не съм за 1 тема във форум.
Да съм казал, че си преписал или нещо подобно ?!

Като се съединят темите ще е по-лесно за всички потребители да намерят информацията в 1 тема от колкото в 10 разпръснати из форума.
 
От: 6 начина да правим пари онлайн

Ако става въпрос за Google Adsense, тук можете да намеритре много полезна информация. Как да започнете и всичко останало. Как да направите вашият печеливщ сайт или блог. Натиснете тук


За PTC сайтовете. Какво представляват и как да правим пари от тях.
Най добрите са ето тук, проверени и плащащи. Натиснете тук

 
От: От: 6 начина да правим пари онлайн

Ако става въпрос за Google Adsense, тук можете да намеритре много полезна информация. Как да започнете и всичко останало. Как да направите вашият печеливщ сайт или блог. Натиснете тук


За PTC сайтовете. Какво представляват и как да правим пари от тях.
Най добрите са ето тук, проверени и плащащи. Натиснете тук

Мишкар, файдата от прочитането на темата за измамите в интернет е никаква, щом пускаш линкове за ptc .
 
http://bux.to/?r=thunderwolf86 тук се правят реални пари от интернет

Идеята на този сайт е да ви представя една компания чрез която можете да изкарвате пари от интернет.Тук няма да намерите лозунги от типа “ще станете милионер ”, “бързо забогатяване “ и т.н.Това не е програма с която трябва да сърфирате или да четете e - mail а накрая да получите центове за 100-ци.Часове пред компютъра...Как работи всичко...Просто кликвате изчаквате 30 секунди и затваряте прозореца...Какво се иска да правите...След като се регистрирате влизате с ваще username i password и натискате "Surf Ads" отваря се прозорец с различни линкове кликате първия изчаквате 30 секунди да видите "Done" и след него зелена отметка затваряте прозореца и отваряте следващия линк ...Ако видите вместо "Done" Червен -X затваряте прозореца и го отваряте отново-рядко се случва…
... Колко мога да печеля ...Гарантирано 10 посещения на ден по 0.01$ значи гарантирано 0.10$ на ден ....малко е 3$ месец ....но тук идва добрата новина.Ако си намерите един реферал (някои ваш познат или не познат които също се регистрира вписвайки вашия ник) то вие ще получавате също по 0.01$ за всеки негов клик ....това е 100% отгоре или иначе казано.Ако имате 20 реферала който правят по 10 клика това прави 2$ на ден или 60$ на месец +3$-които вие лично ще генерирате.Ами ако не мога да намеря реферали....тогава сайта предлага да си купите(да наистина) за 17$ може да си купите 15 реферала за 35$---35 реферала за 98$---100реферала за 450$---500реферала Сами разбирате ,че това не е толкова скъпо имайки в предвид ,че 10 реферала по 10 клика =1$ 10 клика от вас=0.1$ или иначе казано за 17 дена вие ще си върнете инвестицията от 17$ …А рефералите ви остават за винаги...или една много бодра стратегия регистрирате се кликате редовно и спечелвате 17$ купувате реферали ...продължавате купувате още докато имате около 1000 реферала(да възможно е) след което спокоино може да се оттеглите с печалба от около 1000 по 10 по 0.01$=100$ на ден е не става толкова лесно но е възможно прочетете форума на сайта там ще се убедите ...А как ще си взема парите...Парите се изпращат чрез alertpay.com -трябва да се регистрирате от там можете да си ги приберете по много начини –директно в дебитната карта в България (наи-удобното) или с чек или с банкова сметка.Опитайте нищо не губите ..всичко отнема 3мин. на ден.


Успех!
 

Горе