60 Безплатни .EU домейна

icn.bg

New Member
Миналия месец Ви обещахме да стартираме отново промоция за безплатни .EU домейни.
Само в рамките на днешния ден (30.09.2011г.) ще имате възможност да регистрирате 60 .EU домейна за период от 1 година напълно безплатно с код predpreunew

За да могат да се възползват максимално голям брой потребители е препоръчително да не се регистрират повече от 1-2 домейна на клиент. Операторите ни ще преглеждат ръчно всяка заявка за да сме максимално акуратни при регистрацията на домейни.

Заявка за безплатен домейн може да направите от тук: https://my.icn.bg/
 
От: 60 Безплатни .EU домейна

Вашата заявка бе направена успешно!

Номер: 826ьь
Банкова сметка: ььь
Титуляр: Интернет Корпорейтед Нетуъркс ЕООД
Банков код: CECBBGSF
Банка: Централна кооперативна банка АД


Преглед на заявката ььь

И...? кога ще пристигне домейнът? :)
Че нещо не мога да се оправя.

Благодаря предварително!
 
От: 60 Безплатни .EU домейна

На мен ми активираха домейна 3 мин. след изпратих заяваката.

Мерси!
 
От: 60 Безплатни .EU домейна

Аз имам проблем с проверката на .еу домейни,изписва ми проверява се..

За съжаление EURID има определен лимит за проверка на .EU домейни на астрономически час, който е достигнат и се нала да се изчака известно време, за да може отново да се проверяват домейни имена. Ако в рамките на деня нямате възможност да регистрирате домейн името си, моля да се свържете с колегите оператори за да регистрират Вашия желан домейн ръчно.
 
От: 60 Безплатни .EU домейна

Обикновено отнема няколко минути. Моля предоставете ни номера си на заявка на ЛС за да Ви предоставим информация
Всичко е ОК вече. :)

От къде мога да видя как да го пренасоча към друг домейн? :)
 
От: 60 Безплатни .EU домейна

Предполагам, че бройката вече е запълнена-дава ми грешен код
 
От: 60 Безплатни .EU домейна

Грешен промо код! Уверете се, че сте попълнили кода правилно. Ако срещате проблем използването на този код, моля свържете се с наш оператор за подробна проверка и съдействие!
Жалко, че изпуснах промоцията.
 
От: 60 Безплатни .EU домейна

Никога не е късно ;)
Очакваме още промоции, и благодаря от името на всички, че този път имаше промоция за нашия форум!
 

Горе