600+ Места Да Споделите Съдържанието Си И Да Спечелите Трафик!

Blinky

Owner
guest-posting2.jpg

Искам да споделя нещо с вас, тъй като ми направи силно впечатление. Не за друго, а защото често ми се случва да помагам на хора, които правят SEO и не са впечатлени от резултатите, нищо, че са едва 2-3ти месец, просто резултатите на са очакваните.

Тук ще ви пусна едно ценно ресурсче, което дава повече от 600 места, на които можете да добавите или споделите съдържанието си и да грабнете не лош трафик, ако естествено то е добро и качествено. В статията има вече познатите ни неща плюс малко новости.

600+ Places to Share Your Content and Get MORE Traffic…

Успехи с трафика..... ;)

П.П: Коментарите са винаги добре дошли. :)
 
От: 600+ Места Да Споделите Съдържанието Си И Да Спечелите Трафик!

Ако постнеш във всеки от 600+ места, ще изкъртиш мивките...
 
Това зависи изцяло ако дадения агрегатор се е сетил да категоризира и по държави. Но определено не са от най-популярните в БГ. За чуждестранни сайтове ще има много голям ефект, а за български, сигурно много по-малък ефект. ;)


Аз лично ще го приложа на някой блог, за да видя ефекта. Мисля, че значително ще подобри трафика му.
 
Re: От: 600+ Места Да Споделите Съдържанието Си И Да Спечелите Трафик!

Ако постнеш във всеки от 600+ места, ще изкъртиш мивките...
Не е невъзможно - по 50 на ден и отделяш 12 дни за това. :) Пък ефекта ще се върне сигурно. ;)
 
От: 600+ Места Да Споделите Съдържанието Си И Да Спечелите Трафик!

Повечето от местата или поне първите са само на тема SEO, Уеб и тн.
 
От: Re: От: 600+ Места Да Споделите Съдържанието Си И Да Спечелите Трафик!

Не е невъзможно - по 50 на ден и отделяш 12 дни за това. :) Пък ефекта ще се върне сигурно. ;)

То проблема май е повече, че ще е хубаво за всеки да имаш отделна статия, което си е $2к+ Определено ще помогне.
 
Re: От: Re: От: 600+ Места Да Споделите Съдържанието Си И Да Спечелите Трафик!

То проблема май е повече, че ще е хубаво за всеки да имаш отделна статия, което си е $2к+ Определено ще помогне.

Да, така е. Но където може да се използват като RSS Feed агреготори, то това като цяло им е на някои идеята. Но и една силна статия да удариш навсякъде, ще е супер. Както е примерно това за SEO олимпиадата и първите места на БГ. Нещо, което ще привлече внимание. От там вече печелиш и лоялни потребители. Аз лично следя сайтове, който публикуват полезни и интересни неща. Всичко друго ми е в полезрението, ако трябва да бъда честен. :)
 
От: 600+ Места Да Споделите Съдържанието Си И Да Спечелите Трафик!

Много полезно ресурсче според мен и мисля да се възползвам.:D
 
От: 600+ Места Да Споделите Съдържанието Си И Да Спечелите Трафик!

Аз в скоро време ще пръсна някаква пара да си купя статиики и ще пробавам част от тоя списък. Иначе ресурса е полезен спор няма. Blinky благодаря ти.
 
Моля, моля. Надявам се да ви помогне, както и да ви даде идей, ако някои са се изчерпили от към трафик ресурси. Знам, че с финанси става по-бързо и лесно, но това е фри и само време и търпение трябва да се отдели тук.
 
От: Re: 600+ Места Да Споделите Съдържанието Си И Да Спечелите Трафик!

Междудругото участвам тук http://myblogguest.com/ и мога да кажа, че има бъдеще в това и дава добри резултати. Другите ще ги разуча малко в последствие. Само време да има. :)

Ким Роуч е любимка, не само заради секси гласа си, но винаги дава много добри съвети и ресурси. Курсовете и са много добри също.

За гост блогването, предполагам си с премиум акаунт. Само не се скъпи за статии, ако ги купуваш. Много гледат за качестовто и са връщали статии, писани от натив спикър, заради дребни грешки. За този сайт една мацка от този форум ме светна, тя го ползва за клиенти.
 
Не, с обикновен съм, но ако дава добри резултати и в бъдеще, ще гледам да ми се откъснат някакви пари от сърцето за тази услуга. За момента е малко празничко там и за това не съм минал. В една категория например по 2-3 нови оферти излизат на седмица, което е малко слабо, ако си тръгнал да правиш сериозен линк билдинг. ;)

Не само гледат, но и искат нещо малко по-различно от обичайните глупости. Трябва да са граматически и пунктуационно правилни. Аз също го ползвам, но става само за чуждия пазар. Сайтът предлага добър начин за добиване на линкове. Но и там се изисква да се отдели време и ресурс. ;)
 
От: 600+ Места Да Споделите Съдържанието Си И Да Спечелите Трафик!

От скоро се хванах да линквам моя сайт насам натам и попаднах на една хубава статия в блога на ganbox "Популяризиране на сайт с външни връзки". Има доста връзки за директории, търсачки, класации, сайтове за добавяне на статии и т.н.

На мен ми беше доста полезна :)
 
От: 600+ Места Да Споделите Съдържанието Си И Да Спечелите Трафик!

някой ползвал ли е услугите на тези?

www.spindistribute.com/

Не изглеждат добре. Проверих няколко статии през Copyscape premium, намери над 20 резултата за статия. Не отделни думи, а цели фрази или изречения. Имаше 2-3 сайта, които пък не се индексират от Гугъл, където бяха публикувани статиите. Не бих те посъветвал да си даваш парите на тях.
 

Горе